Вересень 7, 2017

Кубок Київської області з армспорту

Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації та Київська обласна федерація армспорту проведуть змагання з армреслінгу на кубок Київської області з армспорту, який відбудеться 10 вересня 2017 року в Фастові.

Прийматиме змагання спортивний комплекс “Машинобудівник” імені Качановського, що розташований за по вулиці Тараса Шевченка, 27.

Зважування спортсменів відбудуться з 10 до 12.30. Початок змагань о 13.00.

Участь братимуть чоловіки, ліва і права руки, у вазі 60, 70, 80, 90, 100 і 110+ кг. А також жінки, ліва і права руки, у вазі 60 та 60+ кг.

Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації запрошує на змагання всіх любителів сильного виду спорту та шанувальників здорового способу життя!

jpeg Print

Читайте також

Січень 19, 2018

Увага! 20 січня на дорогах ожеледиця

За прогнозами Укргідрометцентру 20 січня на території Київської області  невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 5-10 м/с, температура вночі 2-7° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла.  

Січень 19, 2018

Історія Бою під Крутами у січні 1918 року та умови Брест-Литовського мирного договору

Утворення Української Народної Республіки (ІІІ-й Універсал 20.11.1917) та проголошення її незалежності (IV-й Універсал 22.01.1918) створили шанс для національно-визвольних змагань та відновлення втраченої державності. Однак умови були вкрай несприятливі: викликана війною розруха та хаос сприяли поширенню облудних більшовицьких ідей серед значної частини населення. Мали місце серйозні прорахунки керівництва молодої держави у сфері військового будівництва. Але головною […]

Січень 19, 2018

«Ти зможеш, якщо зміг я»: відкритий урок спорту в школах Фастівщини

Подорож школами Київської області з метою проведення уроків в школах для популяризації спорту та здорового способу життя серед школяриків, започаткована минулого року, продовжується і в році прийдешьному. Цього разу відкриті спортивні уроки «Ти зможеш, якщо зміг я» провели в школах міста Фастів та Фастівського району. Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації та Денис Мірзоєв, директор комунального […]

Січень 19, 2018

До Дня Соборності України: IV Універсал Української Центральної Ради. Історична довідка

ЧЕТВЕРТИЙ УНІВЕРСАЛ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ (коротка історична довідка) IV Універсал Української Центральної Ради – державно-правовий акт, який проголосив повну державну незалежність Української Народної Республіки. Ухвалений Комітетом Української Центральної Ради 24 (11) січня 1918. Його появі, зокрема, передував початок мирних переговорів УНР з Центральними державами в Брест-Литовську (нині місто Брест, Білорусь). Документом сповіщалося, що «однині УНР стає самостійною, ні від […]