Грудень 28, 2020

Координаційна рада при КОДА проаналізувала шляхи усунення проблем в роботі підприємців

Сьогодні, 28 грудня,  за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна перший заступник голови КОДА Дмитро Назаренко провів розширене он-лайн засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва при КОДА.

До засідання долучилося ширше коло представників громадськості, підприємців та усіх зацікавлених осіб, які переймаються проблемами малого та середнього бізнесу.

Свої пропозиції щодо вирішення проблем малого бізнесу презентували голова Комітету підприємців України Едуард Курганський, голова ради асоціації платників податків України в Київській області Роман Косинський, голова Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь, менеджер проєкту підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу Unlimit Ukraine by European Business Association Олена Еро, експерт Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) Анастасія Баклан та підприємці, які з власного досвіду знають про стан справ та проблемні питання підприємництва сьогодні.

Учасники обговорили проблеми, що заважають ефективній діяльності малого та мікробізнесу. Керівник громадської організації «Рух «ЗбережиФОП» Сергій Доротич презентував напрацьований варіант внесення змін до Податкового кодексу та інших законів.

В подальшому пропозиції учасників передадуть на розгляд координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Президентові України для внесення змін в законодавство України.

Зверніть увагу! До 28.12.2020 всі зацікавлені, зокрема ті, хто не зміг долучитися до обговорення, можуть надсилати свої пропозиції на електронну адресу департаменту економіки та цифровізації Київської облдержадміністрації biz@econkoda.gov.ua.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Читайте також

Березень 2, 2021

Віктор Ляшко вакцинувався від COVID-19 у одній з лікарень Київщини

Віктор Ляшко зробив щеплення проти коронавірусу вакциною Oxford/AstraZeneca (CoviShield) у Кагарлицькій багатопрофільній лікарні. Це сталося сьогодні, 2 березня, під час робочої поїздки головного санітарного лікаря України на Київщину. «Медичні працівники вакцинуються проти коронавірусу першими, тому що для нас вони – герої. Вони з найпершого дня епідемії знаходяться на передовій і рятують життя українців. Як звичайний […]

Березень 2, 2021

АНОНС: директорка департаменту охорони здоров’я розповість про вакцинальну кампанію на Київщині

У середу, 3 березня, о 13:00 директорка департаменту охорони здоров‘я Київської ОДА Олена Єфіменко проведе онлайн-брифінг. Під час нього вона розповість про: поточну ситуацію із захворюванням на коронавірус у регіоні; перебіг вакцинальної кампанії проти COVID-19 в області. Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook: https://www.facebook.com/koda.gov.ua. У разі зміни часу обов’язково повідомимо про це додатково. Повідомляє […]

Березень 2, 2021

Президент вакцинувався від COVID-19 на Донбасі разом з військовими

Під час робочої поїздки до Луганської області Президент України Володимир Зеленський вакцинувався від коронавірусної хвороби COVID-19. Глава держави зробив щеплення на території військового мобільного госпіталю № 59 разом з військовими лікарями та захисниками, які виконують бойові завдання на передовій і вже проходять планову вакцинацію. Військовослужбовці, з якими вакцинувався Президент, розповіли, що перед процедурою всім провели […]

Березень 2, 2021

Київщина долучається до відзначення Всесвітнього дня дикої природи

Київська обласна державна адміністрація пропонує приєднатися до відзначення Всесвітнього дня дикої природи. 3 березня 2021 року о 14:00 за центральноєвропейським часом Секретаріат конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення організовує віртуальний захід високого рівня, який буде транслюватися для перегляду для широкого загалу з нагоди Всесвітнього дня дикої природи. […]