Жовтень 11, 2017

Кооперація в аграрному секторі – німецький досвід для України

IMG_5789

З 3 по 7 жовтня 2017 року директор департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергій Шупик взяв участь у фаховій інформаційній поїздці до Німеччини на тему «Кооперація в аграрному секторі – німецький досвід для України».

Захід організовано Німецько-українським агрополітичним діалогом з метою розгляду на прикладі Німеччини таких ключових тем як: побудова державного управління та державна підтримка кооперативних утворень в аграрному господарстві, а також організація та діяльність сільськогосподарських кооперативів. У поїздці прийняли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, члени Українських сільськогосподарських кооперативів, представники Національного університету біоресурсів і природокористування України та переможець конкурсу «Неймовірні села України – 2017».

Під час відвідування традиційного щорічного фестивалю «Октоберфест», що проходить у м. Мюнхен, учасники мали змогу познайомитися з керівником відділу Аграрної політики ЄС при Державному Міністерстві продовольства, сільського господарства та лісів Баварії Антоном Хюблем, а також з Райнхардом Нойдорфером, директором підприємства “AgroimpulsBayerne. V.“ та у неформальній обстановці обговорити основні теми фахової інформаційної поїздки.

Одним з ключових місць зустрічей поїздки стало Міністерство продовольства, сільського господарства та лісів Баварії, де українськими колегами, під час брифінгу з Антоном Хюблем, була розглянута аграрна політика Баварії як модель успіху для сталого сільськогосподарського розвитку. У ході жвавої дискусії учасники дізналися про провідні галузі сільського господарства Баварії та отримали ґрунтовні відповіді на запитання щодо аграрного сектору Німеччини та землі Баварія зокрема.

У ході програми учасники поїздки відвідали Союз кооперативів Баварії, де керівник Департаменту з надання консультацій щодо виробів та послуг Вольфдітер фон Трота презентував роль коопераційних об’єднань у підтримці сталого сільського господарства.

Керівник освітнього центру DEULA BayernGmbH у м. Фрайзинг Клаус Аммер підготував для учасників фахової інформаційної поїздки презентацію центру DEULA BayernGmbH, з метою ознайомлення українських колег зі структурою DEULA та напрямками освіти, які пропонує цей центр. Пан Аммер також провів огляд освітнього центру, у ході якого показав учасникам поїздки учбові приміщення, а також детально розповів про перебіг навчання у їхньому освітньому центрі.

Окрім того, українська делегація відвідала Земельну і дослідну станцію Баварії з питань сільського господарства (LfL), де керівник робочої групи з дослідження озимого та ярого ячменю (Інститут з питань рослинництва та селекції) Др. Маркус Херц та керівник відділу менеджменту знань Др. Фрідріх розповіли про селекцію вLfL і презентували її діяльність.

Після цього учасники фахової інформаційної поїздки вирушили до підприємства Gärtnerei BrunnerHof, де відбулася зустріч з керівником підприємства Йоханнесом Бруннером, у ході якої учасники здійснили невеликий огляд підприємства та отримали відповіді на питання щодо його функціонування. У рамках цієї зустрічі також відбулася розмова з представником виробничого об’єднання з питань фруктів та овочів Straubing e. V., дипломованим інженером спеціалізованої школи садівництва Вінфрідом Бімеком.

Про економічні ефекти кооперації у сільському господарстві з досвіду Баварії розповіли українським колегам представники Баварського селянського союзу (BVV).

Заключним пунктом фахової поїздки став візит до сироварні TegernseerLand e. G., де учасники поїздки не лише ознайомилися з процесом виробництва молочної продукції на підприємстві TegernseerLand e. G., а й у безпосередній розмові з головою правління TegernseerLand e. G. Хансом Лео змогли обговорити важливість кооперацій на прикладі заснування даної сироварні.

IMG_5753

IMG_5789

IMG_5867

IMG_5902

IMG_5916

IMG_5952

IMG_5955

IMG_5956

IMG_5972

IMG_5974

IMG_5979

IMG_5985

Читайте також

tkachuk
Жовтень 23, 2017

У корейському Сеулі відбудеться чемпіонат світу з гирьового спорту

З 15 по 19 листопада в Сеулі (Південна Корея) відбудеться чемпіонат світу з гирьового спорту. В світовій першості у складі збірної України Київську область представлятимуть президент Союзу гирьового спорту Валентин Бербеничук та Микола Ткачук. Право виступати в Сеулі наші спортсмени вкотре довели на чемпіонаті України з гирьового спорту, який нещодавно відбувся в Харкові, де Валентин став чемпіоном, а Микола […]

Dsc09377
Жовтень 23, 2017

У Броварському районі відбувся профорієнтаційний захід «Обери майбутнє»

В актовому залі Мокрецького НВК Броварського району пройшов відбірковий етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє». В першій грі відбіркового етапу взяли участь 4 команди Калитянської громади. Святково прикрашений зал, якій вмістив чимало вболівальників, протягом усієї гри відзначався піднесеним настроєм, ентузіазмом, та активною підтримкою вболівальників. Виступи команд дуже цікаві, учасники розкрили тематику гри, використовуючи […]

1
Жовтень 23, 2017

10 нових медико-санітарних автомобілів працюватимуть у Києво-Святошинському районі

Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова презентувала 10 нових медико-санітарних автомобілів, які одразу ж передадуть на місця – для місцевих амбулаторій. «Позитивні зміни у сфері охорони здоров’я – спільне досягнення. Дякую депутатському корпусу, а також відділу охорони здоров’я адміністрації, медичним працівникам за командну роботу», – зазначила Мирослава Смірнова. Для забезпечення належного рівня надання первинної медико-санітарної допомоги […]

15292780_1829897157251952_1669888009_o_16
Жовтень 23, 2017

Як отримати інсулін пацієнтам, які потребують інсулінотерапії

У 2017 році Уряд запровадив електронний реєстр пацієнтів, що потребують інсулінотерапії. Раніше закупівля препаратів інсуліну здійснювалася за тендерною процедурою регіонами. Однак, цей спосіб показав себе як неефективний, з великою кількістю недоліків: – формування потреби було неточним; – номенклатура закупівель могла ставати предметом маніпуляцій; – ціни закупівлі препаратів інсуліну суттєво різнилися від регіону до регіону; – […]