Жовтень 11, 2017

Кооперація в аграрному секторі – німецький досвід для України

З 3 по 7 жовтня 2017 року директор департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергій Шупик взяв участь у фаховій інформаційній поїздці до Німеччини на тему «Кооперація в аграрному секторі – німецький досвід для України».

Захід організовано Німецько-українським агрополітичним діалогом з метою розгляду на прикладі Німеччини таких ключових тем як: побудова державного управління та державна підтримка кооперативних утворень в аграрному господарстві, а також організація та діяльність сільськогосподарських кооперативів. У поїздці прийняли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, члени Українських сільськогосподарських кооперативів, представники Національного університету біоресурсів і природокористування України та переможець конкурсу «Неймовірні села України – 2017».

Під час відвідування традиційного щорічного фестивалю «Октоберфест», що проходить у м. Мюнхен, учасники мали змогу познайомитися з керівником відділу Аграрної політики ЄС при Державному Міністерстві продовольства, сільського господарства та лісів Баварії Антоном Хюблем, а також з Райнхардом Нойдорфером, директором підприємства “AgroimpulsBayerne. V.“ та у неформальній обстановці обговорити основні теми фахової інформаційної поїздки.

Одним з ключових місць зустрічей поїздки стало Міністерство продовольства, сільського господарства та лісів Баварії, де українськими колегами, під час брифінгу з Антоном Хюблем, була розглянута аграрна політика Баварії як модель успіху для сталого сільськогосподарського розвитку. У ході жвавої дискусії учасники дізналися про провідні галузі сільського господарства Баварії та отримали ґрунтовні відповіді на запитання щодо аграрного сектору Німеччини та землі Баварія зокрема.

У ході програми учасники поїздки відвідали Союз кооперативів Баварії, де керівник Департаменту з надання консультацій щодо виробів та послуг Вольфдітер фон Трота презентував роль коопераційних об’єднань у підтримці сталого сільського господарства.

Керівник освітнього центру DEULA BayernGmbH у м. Фрайзинг Клаус Аммер підготував для учасників фахової інформаційної поїздки презентацію центру DEULA BayernGmbH, з метою ознайомлення українських колег зі структурою DEULA та напрямками освіти, які пропонує цей центр. Пан Аммер також провів огляд освітнього центру, у ході якого показав учасникам поїздки учбові приміщення, а також детально розповів про перебіг навчання у їхньому освітньому центрі.

Окрім того, українська делегація відвідала Земельну і дослідну станцію Баварії з питань сільського господарства (LfL), де керівник робочої групи з дослідження озимого та ярого ячменю (Інститут з питань рослинництва та селекції) Др. Маркус Херц та керівник відділу менеджменту знань Др. Фрідріх розповіли про селекцію вLfL і презентували її діяльність.

Після цього учасники фахової інформаційної поїздки вирушили до підприємства Gärtnerei BrunnerHof, де відбулася зустріч з керівником підприємства Йоханнесом Бруннером, у ході якої учасники здійснили невеликий огляд підприємства та отримали відповіді на питання щодо його функціонування. У рамках цієї зустрічі також відбулася розмова з представником виробничого об’єднання з питань фруктів та овочів Straubing e. V., дипломованим інженером спеціалізованої школи садівництва Вінфрідом Бімеком.

Про економічні ефекти кооперації у сільському господарстві з досвіду Баварії розповіли українським колегам представники Баварського селянського союзу (BVV).

Заключним пунктом фахової поїздки став візит до сироварні TegernseerLand e. G., де учасники поїздки не лише ознайомилися з процесом виробництва молочної продукції на підприємстві TegernseerLand e. G., а й у безпосередній розмові з головою правління TegernseerLand e. G. Хансом Лео змогли обговорити важливість кооперацій на прикладі заснування даної сироварні.

IMG_5753

IMG_5789

IMG_5867

IMG_5902

IMG_5916

IMG_5952

IMG_5955

IMG_5956

IMG_5972

IMG_5974

IMG_5979

IMG_5985

Читайте також

Квітень 19, 2018

У Василькові відбулося урочисте вручення Бойового Прапору

Сьогодні, 19 квітня 2018 року, у місті Василькові в міському Будинку культури відбулося урочисте вручення Бойового Прапору 138-му Центру спеціального призначення Військової служби правопорядку та з нагоди 16-ї річниці з Дня створення Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Вручив Бойовий Прапор Державний секретар Міністерства оборони України генерал-полковник Олександр Дублян. Наказ Міністра оборони України зачитав […]

Квітень 19, 2018

До 100-річчя Товариства Червоного Хреста України в Обухові відбулися урочистості

18 квітня 2018 року виповнилося 100 років від дня заснування Товариства Червоного Хреста України. Це найвпливовіша і найбільша за чисельністю в країні громадська організація, основним завданням якої є сприяння органам державної влади в їх діяльності в гуманітарній сфері. Взявши на себе з перших днів свого існування благородну місію турботи про здоров’я людей та їх благополуччя, […]

Квітень 19, 2018

В Ірпені відбулося фольклорне-етнографічне свято «Кроковеє колесо»

18 квітня в Ірпінському Центральному будинку культури відбулося фольклорне-етнографічне свято «Кроковеє колесо». Нагадаємо, що метою та завданням фольклорно-етнографічного свята «Кроковеє колесо» є збереження кращих зразків української, фольклорної спадщини весняного циклу: веснянки, гаївки, народні ігри, популяризація народної творчості серед учнівської молоді міста Ірпеня. «Неперевершена атмосфера самобутності наших традицій, гордість і захоплення культурою нашого народу – ось, […]

Квітень 19, 2018

Проведення Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» на Фастівщині

В рамках проведення Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», 17 квітня 2018 року ДП «Фастівське лісове господарство» на території Дорогинського лісництва проводило посадку сіянців сосни, ялини та модрини. В акції взяли участь: заступник голови Фастівської районної державної адміністрації Юрій Волков; Фастівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; працівники служби у справах дітей; […]