Жовтень 11, 2017

Кооперація в аграрному секторі – німецький досвід для України

З 3 по 7 жовтня 2017 року директор департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергій Шупик взяв участь у фаховій інформаційній поїздці до Німеччини на тему «Кооперація в аграрному секторі – німецький досвід для України».

Захід організовано Німецько-українським агрополітичним діалогом з метою розгляду на прикладі Німеччини таких ключових тем як: побудова державного управління та державна підтримка кооперативних утворень в аграрному господарстві, а також організація та діяльність сільськогосподарських кооперативів. У поїздці прийняли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, члени Українських сільськогосподарських кооперативів, представники Національного університету біоресурсів і природокористування України та переможець конкурсу «Неймовірні села України – 2017».

Під час відвідування традиційного щорічного фестивалю «Октоберфест», що проходить у м. Мюнхен, учасники мали змогу познайомитися з керівником відділу Аграрної політики ЄС при Державному Міністерстві продовольства, сільського господарства та лісів Баварії Антоном Хюблем, а також з Райнхардом Нойдорфером, директором підприємства “AgroimpulsBayerne. V.“ та у неформальній обстановці обговорити основні теми фахової інформаційної поїздки.

Одним з ключових місць зустрічей поїздки стало Міністерство продовольства, сільського господарства та лісів Баварії, де українськими колегами, під час брифінгу з Антоном Хюблем, була розглянута аграрна політика Баварії як модель успіху для сталого сільськогосподарського розвитку. У ході жвавої дискусії учасники дізналися про провідні галузі сільського господарства Баварії та отримали ґрунтовні відповіді на запитання щодо аграрного сектору Німеччини та землі Баварія зокрема.

У ході програми учасники поїздки відвідали Союз кооперативів Баварії, де керівник Департаменту з надання консультацій щодо виробів та послуг Вольфдітер фон Трота презентував роль коопераційних об’єднань у підтримці сталого сільського господарства.

Керівник освітнього центру DEULA BayernGmbH у м. Фрайзинг Клаус Аммер підготував для учасників фахової інформаційної поїздки презентацію центру DEULA BayernGmbH, з метою ознайомлення українських колег зі структурою DEULA та напрямками освіти, які пропонує цей центр. Пан Аммер також провів огляд освітнього центру, у ході якого показав учасникам поїздки учбові приміщення, а також детально розповів про перебіг навчання у їхньому освітньому центрі.

Окрім того, українська делегація відвідала Земельну і дослідну станцію Баварії з питань сільського господарства (LfL), де керівник робочої групи з дослідження озимого та ярого ячменю (Інститут з питань рослинництва та селекції) Др. Маркус Херц та керівник відділу менеджменту знань Др. Фрідріх розповіли про селекцію вLfL і презентували її діяльність.

Після цього учасники фахової інформаційної поїздки вирушили до підприємства Gärtnerei BrunnerHof, де відбулася зустріч з керівником підприємства Йоханнесом Бруннером, у ході якої учасники здійснили невеликий огляд підприємства та отримали відповіді на питання щодо його функціонування. У рамках цієї зустрічі також відбулася розмова з представником виробничого об’єднання з питань фруктів та овочів Straubing e. V., дипломованим інженером спеціалізованої школи садівництва Вінфрідом Бімеком.

Про економічні ефекти кооперації у сільському господарстві з досвіду Баварії розповіли українським колегам представники Баварського селянського союзу (BVV).

Заключним пунктом фахової поїздки став візит до сироварні TegernseerLand e. G., де учасники поїздки не лише ознайомилися з процесом виробництва молочної продукції на підприємстві TegernseerLand e. G., а й у безпосередній розмові з головою правління TegernseerLand e. G. Хансом Лео змогли обговорити важливість кооперацій на прикладі заснування даної сироварні.

IMG_5753

IMG_5789

IMG_5867

IMG_5902

IMG_5916

IMG_5952

IMG_5955

IMG_5956

IMG_5972

IMG_5974

IMG_5979

IMG_5985

Читайте також

Січень 21, 2018

Київська ОДА оголосила боротьбу незаконним газовим заправкам

Київська обласна державна адміністрація оголосила боротьбу з незаконно встановленими газовими заправками та незаконними водними об’єктами, котрі розміщені без жодних дозволів та шкодять руслу річок. 

Про це повідомила прес-служба Київської ОДА, з посиланням на заступника голови Київської облдержадміністрації Юрія Денисенка. В ОДА зазначають, що вже з понеділка 22 січня відбудеться перший рейд спеціально створеної мобільної групи, […]

Січень 19, 2018

На усіх дорогах Київщини забезпечено рух автотранспорту – Київська ОДА


Ситуація на дорогах Київської області залишається стабільною – проїзд автотранспорту забезпечено, ділянки з обмеженим або заблокованим рухом відсутні. Про це повідомив перший заступник голови Київської обласної адміністрації Андрій Анісімов.
За його словами станом на 19 грудня покриття доріг у області в належному стані, дороги обробляються проти ожеледиці. На дорогах працює більше 250 одиниць спецтехніки та на […]

Січень 19, 2018

Увага! 20 січня на дорогах ожеледиця

За прогнозами Укргідрометцентру 20 січня на території Київської області  невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 5-10 м/с, температура вночі 2-7° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла.  

Січень 19, 2018

Історія Бою під Крутами у січні 1918 року та умови Брест-Литовського мирного договору

Утворення Української Народної Республіки (ІІІ-й Універсал 20.11.1917) та проголошення її незалежності (IV-й Універсал 22.01.1918) створили шанс для національно-визвольних змагань та відновлення втраченої державності. Однак умови були вкрай несприятливі: викликана війною розруха та хаос сприяли поширенню облудних більшовицьких ідей серед значної частини населення. Мали місце серйозні прорахунки керівництва молодої держави у сфері військового будівництва. Але головною […]