Жовтень 11, 2017

Кооперація в аграрному секторі – німецький досвід для України

З 3 по 7 жовтня 2017 року директор департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергій Шупик взяв участь у фаховій інформаційній поїздці до Німеччини на тему «Кооперація в аграрному секторі – німецький досвід для України».

Захід організовано Німецько-українським агрополітичним діалогом з метою розгляду на прикладі Німеччини таких ключових тем як: побудова державного управління та державна підтримка кооперативних утворень в аграрному господарстві, а також організація та діяльність сільськогосподарських кооперативів. У поїздці прийняли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, члени Українських сільськогосподарських кооперативів, представники Національного університету біоресурсів і природокористування України та переможець конкурсу «Неймовірні села України – 2017».

Під час відвідування традиційного щорічного фестивалю «Октоберфест», що проходить у м. Мюнхен, учасники мали змогу познайомитися з керівником відділу Аграрної політики ЄС при Державному Міністерстві продовольства, сільського господарства та лісів Баварії Антоном Хюблем, а також з Райнхардом Нойдорфером, директором підприємства “AgroimpulsBayerne. V.“ та у неформальній обстановці обговорити основні теми фахової інформаційної поїздки.

Одним з ключових місць зустрічей поїздки стало Міністерство продовольства, сільського господарства та лісів Баварії, де українськими колегами, під час брифінгу з Антоном Хюблем, була розглянута аграрна політика Баварії як модель успіху для сталого сільськогосподарського розвитку. У ході жвавої дискусії учасники дізналися про провідні галузі сільського господарства Баварії та отримали ґрунтовні відповіді на запитання щодо аграрного сектору Німеччини та землі Баварія зокрема.

У ході програми учасники поїздки відвідали Союз кооперативів Баварії, де керівник Департаменту з надання консультацій щодо виробів та послуг Вольфдітер фон Трота презентував роль коопераційних об’єднань у підтримці сталого сільського господарства.

Керівник освітнього центру DEULA BayernGmbH у м. Фрайзинг Клаус Аммер підготував для учасників фахової інформаційної поїздки презентацію центру DEULA BayernGmbH, з метою ознайомлення українських колег зі структурою DEULA та напрямками освіти, які пропонує цей центр. Пан Аммер також провів огляд освітнього центру, у ході якого показав учасникам поїздки учбові приміщення, а також детально розповів про перебіг навчання у їхньому освітньому центрі.

Окрім того, українська делегація відвідала Земельну і дослідну станцію Баварії з питань сільського господарства (LfL), де керівник робочої групи з дослідження озимого та ярого ячменю (Інститут з питань рослинництва та селекції) Др. Маркус Херц та керівник відділу менеджменту знань Др. Фрідріх розповіли про селекцію вLfL і презентували її діяльність.

Після цього учасники фахової інформаційної поїздки вирушили до підприємства Gärtnerei BrunnerHof, де відбулася зустріч з керівником підприємства Йоханнесом Бруннером, у ході якої учасники здійснили невеликий огляд підприємства та отримали відповіді на питання щодо його функціонування. У рамках цієї зустрічі також відбулася розмова з представником виробничого об’єднання з питань фруктів та овочів Straubing e. V., дипломованим інженером спеціалізованої школи садівництва Вінфрідом Бімеком.

Про економічні ефекти кооперації у сільському господарстві з досвіду Баварії розповіли українським колегам представники Баварського селянського союзу (BVV).

Заключним пунктом фахової поїздки став візит до сироварні TegernseerLand e. G., де учасники поїздки не лише ознайомилися з процесом виробництва молочної продукції на підприємстві TegernseerLand e. G., а й у безпосередній розмові з головою правління TegernseerLand e. G. Хансом Лео змогли обговорити важливість кооперацій на прикладі заснування даної сироварні.

IMG_5753

IMG_5789

IMG_5867

IMG_5902

IMG_5916

IMG_5952

IMG_5955

IMG_5956

IMG_5972

IMG_5974

IMG_5979

IMG_5985

Читайте також

Липень 16, 2018

Відбулось закриття Всеукраїнського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

15 липня відбулося масштабне закриття ювілейного – 10-го Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Більше 300 учасників з усіх областей України пройшли урочистою ходою від будівлі Київської міської державної адміністрації до Верховної Ради України. Саме у Верховній Раді, за участі голови парламенту Андрія Парубія, відбулась заключна частина – нагородження учасників цьогорічного національного етапу “Джури”. […]

Липень 16, 2018

Підведено підсумки роботи Бориспільського об’єднаного управління за І півріччя 2018 року

Результати роботи Бориспільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Київської області у І півріччі 2018 року було підведено 13 липня. Нарада пройшла під головуванням заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олени Зорки у актовій залі комунального підприємства «ЖРЕУ» та за участю керівника цього підприємства Івана Хворостяника. На нараді були присутні голова Бориспільської […]

Липень 16, 2018

На Київщині відбулась таборівка «Молодь в громаді»

З 9 по 13 липня 2018 року на території Вишгородського району (на березі Київського моря) відбувся наметовий табір «Молодь в громаді» для молодих лідерів, членів молодіжних громадських організацій та представників місцевого самоврядування Київщини. Організатори наметового табору «Молодь в громаді»: Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної […]

Липень 16, 2018

З початку року Київський обласний центр зайнятості забезпечив тимчасовою зайнятістю понад 5,1 тис. громадян

Зокрема, 1 655 осіб взяли участь у громадських роботах та 3 446 осіб в інших роботах тимчасового характеру. «Тимчасові роботи є дієвим інструментом забезпечення зайнятості та однією з форм соціального захисту громадян, які залишилися без роботи. Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт», – […]