Травень 18, 2018

Конференція для тінейджерів Confeteens «Твоя перша конфа»

Одним із пріоритетних напрямів діяльності освітян області є професійна орієнтація учнівської молоді. Саме з цією метою 11 травня у Володарській  спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбулася Перша конференція для тінейджерів Confeteens «Твоя перша конфа».

Конференцію проведено компанією MacPaw. В цьому році компанії MacPaw буде 10 років. І на честь ювілею компанією створено 10 проектів, які допоможуть нашій країні бути сильнішою та кращою. Один із проектів – це молодіжна конференція на базі освітнього закладу. Оскільки компанія співпрацює із спеціалізованою школою-інтернатом, то саме тут проведено цей грандіозний захід.

Із вітальним словом до учасників Confeteens «Твоя перша конфа» звернулася й директор департаменту освіти і науки КОДА Віра Борисівна Рогова, яка побажала дітям нових звершень і перемог. До роботи також долучилися керівники місцевих органів управління освітою. Понад 200 учнів закладів освіти Володарського району та спеціалізованої школи-інтернату взяли участь в конференції.

На всіх учасників Confeteens чекали змістовні  майстер-класи та воркшопи. Школярі мали змогу працювати у SCRAM-командах, створювати проекти,  взяти участь у майстер-класах:  «Бути дизайнером – як це?», «Що таке DataScience та чому це професія майбутнього?», ознайомитися з професіями маркетолога, івент-менеджера, зануритися у віртуальну реальність за допомогою VR – шлемів віртуальної реальності. Старшокласники дізналися, як скласти резюме і пройти співбесіду без досвіду роботи, що відбувається, коли ми заходимо у Facebook, як створити свято кожних два тижні, як створити успішну програму, тощо.

Приємним моментом стало привітання учителів КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» , які брали участь у хакатоні, що проводиться компанією MacPaw.

Подарунком для школи стали 15 новеньких iPadів від компанії «МасPaw» та запрошення для всіх присутніх у музей Apple та на екскурсію в офіс МасPaw.

На завершення конференції усі учасники спостерігали за польотом дронів та зробили спільне фото.

Завершальним акордом заходу став виступ справжніх рок-зірок.

Читайте також

Травень 25, 2018

Відбулася розширена нарада з питань діяльності інтернатних установ системи соціального захисту населення

Департаментом соціального захисту населення Київської облдержадміністрації 24 травня 2018 року у Ржищівському геріатричному пансіонаті проведено розширенунараду з питань діяльності інтернатних установ системи соціального захисту населення під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації В’ячеслава Кучера. У нараді прийняли участь директор департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації Мещан І.В., заступники директора департаменту соціального захисту населення Крук О.О., Винник […]

Травень 25, 2018

Розвиток бізнесу на Васильківщині

Сьогодні, 25 травня, заступник голови Київської облдержадміністрації Іван Турчак взяв участь в офіційному відкритті нового, сучасного офісу сервісного центру ТОВ “Агротехсоюз” в с. Путрівка Васильківського району. Участь у відкритті взяли голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець, голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, партнери компанії, а також керівництво і працівники ТОВ”Агротехсоюз”. ТОВ”Агротехсоюз” входить в п’ятірку […]

Травень 25, 2018

У закладах освіти Київщини пролунав останній дзвоник

25 травня 2018 року у закладах освіти Київщини пролунали останні дзвоники та сповістили про завершення 2017/2018 навчального року. Цього року свято останнього дзвоника зустрічає близько 200 тисяч школярів Київщини. Прощальним воно є для 7,6 тисяч випускників  закладів загальної середньої освіти. Пліч-о-пліч зі своїми учнями додали труднощі й раділи успіхам 17 тисяч педагогів. Щирі слова побажань лунали цього […]

Травень 25, 2018

Ірпінський вишивальник Іван Рябчук отримав відзнаку Національного реєстру рекордів

До Ірпеня прибула друга відзнака Національного реєстру рекордів. Її отримав відомий ірпінський вишивальник Іван Рябчук. Про це розповів на своїй публічній сторінці у Фейсбук Ірпінський міський голова Володимир Карплюк. За словами очільника Ірпеня, Іван Рябчук власними руками вишив найбільшу колекцію фрагментів творів Тараса Шевченка. Всеукраїнський рекорд зафіксував 42 роботи майстра. Варто зазначити, що Іван Іванович […]