Травень 18, 2018

Конференція для тінейджерів Confeteens «Твоя перша конфа»

Одним із пріоритетних напрямів діяльності освітян області є професійна орієнтація учнівської молоді. Саме з цією метою 11 травня у Володарській  спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбулася Перша конференція для тінейджерів Confeteens «Твоя перша конфа».

Конференцію проведено компанією MacPaw. В цьому році компанії MacPaw буде 10 років. І на честь ювілею компанією створено 10 проектів, які допоможуть нашій країні бути сильнішою та кращою. Один із проектів – це молодіжна конференція на базі освітнього закладу. Оскільки компанія співпрацює із спеціалізованою школою-інтернатом, то саме тут проведено цей грандіозний захід.

Із вітальним словом до учасників Confeteens «Твоя перша конфа» звернулася й директор департаменту освіти і науки КОДА Віра Борисівна Рогова, яка побажала дітям нових звершень і перемог. До роботи також долучилися керівники місцевих органів управління освітою. Понад 200 учнів закладів освіти Володарського району та спеціалізованої школи-інтернату взяли участь в конференції.

На всіх учасників Confeteens чекали змістовні  майстер-класи та воркшопи. Школярі мали змогу працювати у SCRAM-командах, створювати проекти,  взяти участь у майстер-класах:  «Бути дизайнером – як це?», «Що таке DataScience та чому це професія майбутнього?», ознайомитися з професіями маркетолога, івент-менеджера, зануритися у віртуальну реальність за допомогою VR – шлемів віртуальної реальності. Старшокласники дізналися, як скласти резюме і пройти співбесіду без досвіду роботи, що відбувається, коли ми заходимо у Facebook, як створити свято кожних два тижні, як створити успішну програму, тощо.

Приємним моментом стало привітання учителів КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» , які брали участь у хакатоні, що проводиться компанією MacPaw.

Подарунком для школи стали 15 новеньких iPadів від компанії «МасPaw» та запрошення для всіх присутніх у музей Apple та на екскурсію в офіс МасPaw.

На завершення конференції усі учасники спостерігали за польотом дронів та зробили спільне фото.

Завершальним акордом заходу став виступ справжніх рок-зірок.

Читайте також

Січень 18, 2019

«Полум’я ДАПу в наших серцях»: на Київщині вшанували захисників Донецького Аеропорту

В Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» пройшов обласний захід з нагоди відзначення Всеукраїнського дня пам’яті героїв-кіборгів «Полум’я ДАПу в наших серцях». Вшанування відбулося за участі воїнів-кіборгів та родичів загиблих у ДАПі захисників України, волонтерів, Міністра у справах ветеранів війни Ірини Фріз, голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, народного депутата Володимира Ар’єва, […]

Січень 18, 2019

Фотодокументальна онлайн виставка до 100-річчя Акту Злуки: «УКРАЇНСЬКА СОБОРНІСТЬ: ВИТОКИ»

Цьогоріч народ України відзначає 100-річчя видатної історичної події – проголошення об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу. Урочисте проголошення Акту Злуки між УНР і ЗУНР в єдину соборну державу відбулося 22 січня 1919 року на Софійському майдані у Києві. Та ідея об’єднання західної та східної України в одну соборну державу мала […]

Січень 18, 2019

У Рокитнянському районі відбулося чергове засідання Ради регіонального розвитку

17 січня 2019 року в Рокитнянському районі відбувся черговий виїзд Ради регіонального розвитку з питань обговорення перспективного плану розвитку територій в населених пунктах району. Цього дня перший заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації – заступник голови Ради регіонального розвитку Олег Приліпко та інші члени Ради прийняли участь в обговоренні проблемних питань Маківської, Ромашківської та Бушівської […]

Січень 17, 2019

У 2018 році надходження до бюджетів ОТГ Київської області збільшилися на 24%

Об’єднані територіальні громади Київської області демонструють високі темпи зростання прибутків. У 2018 році надходження до бюджетів ОТГ області в середньому збільшилися на 24% (у порівнянні з 2017 роком) і склали 429 млн. 121 тис. 700 грн. Найкращі показники у Студениківській ОТГ, де надходження до бюджету збільшилися на 60%. На понад 30% зросли бюджети Медвинської, Дівичківської […]