Травень 18, 2018

Конференція для тінейджерів Confeteens «Твоя перша конфа»

Одним із пріоритетних напрямів діяльності освітян області є професійна орієнтація учнівської молоді. Саме з цією метою 11 травня у Володарській  спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбулася Перша конференція для тінейджерів Confeteens «Твоя перша конфа».

Конференцію проведено компанією MacPaw. В цьому році компанії MacPaw буде 10 років. І на честь ювілею компанією створено 10 проектів, які допоможуть нашій країні бути сильнішою та кращою. Один із проектів – це молодіжна конференція на базі освітнього закладу. Оскільки компанія співпрацює із спеціалізованою школою-інтернатом, то саме тут проведено цей грандіозний захід.

Із вітальним словом до учасників Confeteens «Твоя перша конфа» звернулася й директор департаменту освіти і науки КОДА Віра Борисівна Рогова, яка побажала дітям нових звершень і перемог. До роботи також долучилися керівники місцевих органів управління освітою. Понад 200 учнів закладів освіти Володарського району та спеціалізованої школи-інтернату взяли участь в конференції.

На всіх учасників Confeteens чекали змістовні  майстер-класи та воркшопи. Школярі мали змогу працювати у SCRAM-командах, створювати проекти,  взяти участь у майстер-класах:  «Бути дизайнером – як це?», «Що таке DataScience та чому це професія майбутнього?», ознайомитися з професіями маркетолога, івент-менеджера, зануритися у віртуальну реальність за допомогою VR – шлемів віртуальної реальності. Старшокласники дізналися, як скласти резюме і пройти співбесіду без досвіду роботи, що відбувається, коли ми заходимо у Facebook, як створити свято кожних два тижні, як створити успішну програму, тощо.

Приємним моментом стало привітання учителів КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» , які брали участь у хакатоні, що проводиться компанією MacPaw.

Подарунком для школи стали 15 новеньких iPadів від компанії «МасPaw» та запрошення для всіх присутніх у музей Apple та на екскурсію в офіс МасPaw.

На завершення конференції усі учасники спостерігали за польотом дронів та зробили спільне фото.

Завершальним акордом заходу став виступ справжніх рок-зірок.

Читайте також

Жовтень 19, 2018

АНДРІЙ АНІСІМОВ: ІНВЕСТИЦІЙНІ РЕСУРСИ – ОДИН З НАЙВАГОМІШИХ ЧИННИКІВ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

Сьогодні, 19 жовтня, в Київській обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова, з метою обговорення шляхів підвищення конкурентоспроможності регіону, перш за все, за рахунок активізації інвестиційної діяльності Київщини,відбулася робоча нарада з керівниками економічних підрозділів райдержадміністрацій,міськвиконкомів (міст обласного значення) та об’єднаних територіальних громад. В роботі засіданні взяли участь виконуюча обов’язки директора департаменту […]

Жовтень 19, 2018

30 тисяч родин отримали “Пакунки малюка”

30 тисяч родин по всій країні вже отримали «Пакунок малюка». Урядову ініціативу для  підтримки родин з дітьми було запроваджено з 1 вересня.  «Пакунок» – це додаткова допомога від держави батькам новонароджених, в якому є найнеобхідніші для малюка речі. Пакунок отримує кожна родина, в якій народжується дитина. Дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, […]

Жовтень 19, 2018

Верховна Рада підтримала урядовий бюджет розвитку країни на 2019 рік

Вчасне ухвалення бюджету дозволить у наступному році підвищити зарплати і пенсії, продовжити важливі реформи і інфраструктурні проекти  18 жовтня парламент підтримав ініціативи Кабінету Міністрів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування та ухвалив в першому читанні законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Уряд Володимира Гройсмана виконав свій обов’язок і вчасно подав до парламенту збалансований проект […]

Жовтень 19, 2018

ТурКластер: формується туристичний бренд Вишгородщини

Унікальний своєю історичною минувшиною, культурними надбаннями, неповторними краєвидами і різноманітними пізнавально-розважальними родзинками Вишгород і Вишгородський район давно мали б стати відомим туристичним осередком, привабливим не лише для українських мандрівників, а й для інтуристів. І, хоч потоки екскурсантів до низки об’єктів, зокрема, Вишгородського історико-культурного заповідника, останнім часом помітно зросли, однак тієї популярності, на яку заслуговує регіон, […]