Жовтень 20, 2017

Колектив головного управління Пенсійного фонду у Київській області вітає колегу

Колектив головного управління вітає Білоуса Леоніда Васильовича, голову Київської обласної профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України з Днем народження.

Леонід Васильович з 2003 року очолює обласну профспілкову організацію, яка на даний час налічує 1200 членів. Профспілковий комітет опікується родинами своїх членів, особливо дітьми. Це оздоровлення дітей, придбання білетів на святкові вистави та концерти, організація конкурсів творчості, спортивних змагань, екскурсій та подорожей до історичних місць та пам’яток України.

Бути поряд з кожним членом профспілки і у радості і у скруті – один з принципів роботи Леоніда Васильовича.

 За роки сумлінної праці у Пенсійному фонді Київщини Леонід Васильович був нагороджений багатьма почесними грамотами Пенсійного фонду України, Почесною відзнакою Київської  обласної державної адміністрації, Почесною грамотою ЦК профспілки працівників ПФУ, нагрудним знаком Федерації профспілок України (профспілкова відзнака).

Шановний Леоніде Васильовичу!

 

Ви повною мірою віддаєте свої знання, великий життєвий досвід благородній справі – розвитку обласного профспілкового комітету Пенсійного фонду Київської області.

За роки самовідданої та добросовісної праці в органах Фонду Ви стали справжнім другом для колег, надійною підтримкою для керівництва, мудрим порадником для підлеглих та авторитетом для пенсіонерів.

 Ми пишаємось тим, що впродовж багатьох років маємо честь працювати пліч-о-пліч з Вами!

Тож зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя на всі прийдешні літа. Бажаємо з надією й радістю зустрічати кожен ранок, щоб не покидали Вас бадьорість і оптимізм, гумор та сміх на многії літа.

 Нехай життя дарує Вам тільки сонячні погожі дні, уквітчує їх добром від людей і любов’ю від рідних.

Читайте також

Вересень 21, 2018

Подвійне свято відзначили на Рокитнянщині: 95-річчя району та 500-річчя селища

У п’ятницю, 21 вересня, з нагоди відзначення 95-річчя Рокитнянського району та 500-річчя селища Рокитне до району з приємними новинами та подарунками завітав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган. У рамках візиту очільник Київщини відвідав дитячий будинок сімейного типу родини Багатих, де мав нагоду поспілкуватися зі зразковою патронатною сім’єю Тетяни Георгіївни та Ігоря Володимировича. У […]

Вересень 21, 2018

Відбувся мітинг з нагоди Дня партизанської слави у Кагарлицькому районі

21 вересня в Кагарлицькому міському парку біля меморіалу «Слави» відбувся мітинг з нагоди Дня партизанської слави. У ході заходу було покладено квіти до меморіалу, хвилиною мовчання вшановано пам’ять всіх загиблих в Другій світовій війні. Перед присутніми виступив перший заступник голови Кагарлицької міської ради Олег Пурій. Тематичні твори читали учні міської школи. Участь у заході взяли голова […]

Вересень 21, 2018

День визволення Яготинщини від нацистських загарбників

21 вересня в Яготині відбувся урочисто-траурний мітинг, присвячений 75-ій річниці визволення району та Дню партизанської слави, розпочавшись біля пам’ятника загиблим воїнам, і пройшовши урочистою ходою до Вічного вогню та меморіалу на Алеї Слави. Віддати данину вдячності й пошани всім, хто пройшов дорогами страшної війни, хто лишився живим і тим, хто поліг у бою за наш […]

Вересень 21, 2018

Круглий стіл «Археологічні пам’ятки Київщини» в КЗ КОР «Яготинський історичний музей»

Археологічні пам’ятки різноманітні і численні. Вони в тій чи іншій мірі зберігають історичну пам’ять про минуле у вигляді залишків споруд, поселень, місць полювань і відображають діяльність людей минулої епохи. 19 вересня 2018 року в рамках року охорони культурної спадщини в Україні в Археологічному музеї «Добранічівська стоянка» відбувся круглий стіл «Археологічні пам’ятки Київщини». Захід відкрив директор […]