Жовтень 20, 2017

Колектив головного управління Пенсійного фонду у Київській області вітає колегу

Колектив головного управління вітає Білоуса Леоніда Васильовича, голову Київської обласної профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України з Днем народження.

Леонід Васильович з 2003 року очолює обласну профспілкову організацію, яка на даний час налічує 1200 членів. Профспілковий комітет опікується родинами своїх членів, особливо дітьми. Це оздоровлення дітей, придбання білетів на святкові вистави та концерти, організація конкурсів творчості, спортивних змагань, екскурсій та подорожей до історичних місць та пам’яток України.

Бути поряд з кожним членом профспілки і у радості і у скруті – один з принципів роботи Леоніда Васильовича.

 За роки сумлінної праці у Пенсійному фонді Київщини Леонід Васильович був нагороджений багатьма почесними грамотами Пенсійного фонду України, Почесною відзнакою Київської  обласної державної адміністрації, Почесною грамотою ЦК профспілки працівників ПФУ, нагрудним знаком Федерації профспілок України (профспілкова відзнака).

Шановний Леоніде Васильовичу!

 

Ви повною мірою віддаєте свої знання, великий життєвий досвід благородній справі – розвитку обласного профспілкового комітету Пенсійного фонду Київської області.

За роки самовідданої та добросовісної праці в органах Фонду Ви стали справжнім другом для колег, надійною підтримкою для керівництва, мудрим порадником для підлеглих та авторитетом для пенсіонерів.

 Ми пишаємось тим, що впродовж багатьох років маємо честь працювати пліч-о-пліч з Вами!

Тож зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя на всі прийдешні літа. Бажаємо з надією й радістю зустрічати кожен ранок, щоб не покидали Вас бадьорість і оптимізм, гумор та сміх на многії літа.

 Нехай життя дарує Вам тільки сонячні погожі дні, уквітчує їх добром від людей і любов’ю від рідних.

Читайте також

Грудень 10, 2018

«Київщина спортивна»: відкриття футбольного поля у Великій Димерці

Свято спорту відзначали цієї суботи у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на Броварщині Київської області. І привід для свята був чудовий – офіційне відкриття нового об’єкту спортивної інфраструктури, який об’єднує в собі міні-футбольне поле зі штучним покриттям у парковій зоні та майданчик з вуличними  тренажерами, який розмістили на іншій стороні села. Побудований об’єкт за обласною програмою «Київщина спортивна»: фінансується закупівля спортивного […]

Грудень 7, 2018

Вітання Олександра Терещука з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування! Усі ви є тією частиною влади, на яку покладена особлива відповідальність, яка вимагає щоденної кропіткої роботи. Адже місцеве самоврядування завжди було і лишається інститутом народовладдя. Воно гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, […]

Грудень 7, 2018

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру у Володарському районі

6 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття комунального закладу «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. ІРЦ відкрито на базі комунального закладу «Володарський районний центр дітей та юнацтва». На відкриття інклюзивно-ресурсного центру завітали в.о. голови Володарської райдержадміністрації Андрій Пентелейчук, голова Володарської […]

Грудень 7, 2018

Заступник голови КОДА В’ячеслав Кучер провів черговий прийом громадян

Керівництвом Київської обласної державної адміністрації систематично проводяться особисті прийоми громадян. 7 грудня проблемні питання жителів області під час особистого прийому громадян розглянув заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер. В роботі прийому взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан, начальник служби у справах дітей та сім’ї Наталія Онопрієнко-Капустіна, заступник директора департаменту освіти і науки […]