Жовтень 20, 2017

Колектив головного управління Пенсійного фонду у Київській області вітає колегу

Колектив головного управління вітає Білоуса Леоніда Васильовича, голову Київської обласної профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України з Днем народження.

Леонід Васильович з 2003 року очолює обласну профспілкову організацію, яка на даний час налічує 1200 членів. Профспілковий комітет опікується родинами своїх членів, особливо дітьми. Це оздоровлення дітей, придбання білетів на святкові вистави та концерти, організація конкурсів творчості, спортивних змагань, екскурсій та подорожей до історичних місць та пам’яток України.

Бути поряд з кожним членом профспілки і у радості і у скруті – один з принципів роботи Леоніда Васильовича.

 За роки сумлінної праці у Пенсійному фонді Київщини Леонід Васильович був нагороджений багатьма почесними грамотами Пенсійного фонду України, Почесною відзнакою Київської  обласної державної адміністрації, Почесною грамотою ЦК профспілки працівників ПФУ, нагрудним знаком Федерації профспілок України (профспілкова відзнака).

Шановний Леоніде Васильовичу!

 

Ви повною мірою віддаєте свої знання, великий життєвий досвід благородній справі – розвитку обласного профспілкового комітету Пенсійного фонду Київської області.

За роки самовідданої та добросовісної праці в органах Фонду Ви стали справжнім другом для колег, надійною підтримкою для керівництва, мудрим порадником для підлеглих та авторитетом для пенсіонерів.

 Ми пишаємось тим, що впродовж багатьох років маємо честь працювати пліч-о-пліч з Вами!

Тож зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя на всі прийдешні літа. Бажаємо з надією й радістю зустрічати кожен ранок, щоб не покидали Вас бадьорість і оптимізм, гумор та сміх на многії літа.

 Нехай життя дарує Вам тільки сонячні погожі дні, уквітчує їх добром від людей і любов’ю від рідних.

Читайте також

Лютий 21, 2018

Перший заступник голови Київської ОДА Андрій Анісімов провів особистий прийом громадян

У середу, 21 лютого, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі також взяли начальник управління інфраструктури Київської ОДА Юрій Чередніченко, начальник управління планування територій департаменту містобудування та архітектури облдержадміністрації Марія Маноха, заступник начальника відділу роботи із зверненнями громадян Андрій Сергеєв, а також начальник відділу державної реєстрації […]

Лютий 21, 2018

Шануємо подвиг загиблих героїв!!!

Напередодні річниці трагічних подій 2013-2014 років, вшановуючи подвиг Героїв Небесної Сотні та всіх учасників Революції Гідності, виконуючи доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана проведено виплату одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада […]

Лютий 21, 2018

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

Вкотре, для безробітних, у приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості, відбувся  «Інформайійний семінар для військовослужбовців та учасників АТО». В  заході взяли участь представники військової частини А 3085: старший лейтенант  Мирослав Бойко, старший лейтенант Марина Сербенко, лейтенант Любов Гуленко та представники Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату майор Євгеній Філоненко і майор Дем’ян Карастоянов На початку семінару, з […]

Лютий 21, 2018

Запроваджені в Україні зміни дозволять отримати нову якість життя, – В. Гройсман

Запроваджені Урядом України зміни в ключових сферах життєдіяльності держави дозволять отримати нову якість життя – від освіти й охорони здоров’я до ефективного подолання корупції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час міжнародної конференції високого рівня з питань реформ в Україні. Глава Уряду підкреслив, що конференція проходить у роковини загибелі учасників Революції Гідності. І […]