Жовтень 20, 2017

Колектив головного управління Пенсійного фонду у Київській області вітає колегу

ФОТО

Колектив головного управління вітає Білоуса Леоніда Васильовича, голову Київської обласної профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України з Днем народження.

Леонід Васильович з 2003 року очолює обласну профспілкову організацію, яка на даний час налічує 1200 членів. Профспілковий комітет опікується родинами своїх членів, особливо дітьми. Це оздоровлення дітей, придбання білетів на святкові вистави та концерти, організація конкурсів творчості, спортивних змагань, екскурсій та подорожей до історичних місць та пам’яток України.

Бути поряд з кожним членом профспілки і у радості і у скруті – один з принципів роботи Леоніда Васильовича.

 За роки сумлінної праці у Пенсійному фонді Київщини Леонід Васильович був нагороджений багатьма почесними грамотами Пенсійного фонду України, Почесною відзнакою Київської  обласної державної адміністрації, Почесною грамотою ЦК профспілки працівників ПФУ, нагрудним знаком Федерації профспілок України (профспілкова відзнака).

Шановний Леоніде Васильовичу!

 

Ви повною мірою віддаєте свої знання, великий життєвий досвід благородній справі – розвитку обласного профспілкового комітету Пенсійного фонду Київської області.

За роки самовідданої та добросовісної праці в органах Фонду Ви стали справжнім другом для колег, надійною підтримкою для керівництва, мудрим порадником для підлеглих та авторитетом для пенсіонерів.

 Ми пишаємось тим, що впродовж багатьох років маємо честь працювати пліч-о-пліч з Вами!

Тож зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя на всі прийдешні літа. Бажаємо з надією й радістю зустрічати кожен ранок, щоб не покидали Вас бадьорість і оптимізм, гумор та сміх на многії літа.

 Нехай життя дарує Вам тільки сонячні погожі дні, уквітчує їх добром від людей і любов’ю від рідних.

Читайте також

unnamed_(1)
Листопад 22, 2017

Засідання Київської обласної ради професійних спілок

22 листопада 2017 року представники головного управління Пенсійного фонду України у Київській області взяли участь у ІІІ засіданні Київської обласної ради професійних спілок. Під час свого виступу перший заступник начальника головного управління Василь Верещак повідомив присутніх про те, що між головним управлінням Фонду  області та Київською обласною радою профспілок налагоджена тісна співпраця, відбувається постійний обмін […]

IMG_8020
Листопад 22, 2017

Олександр Горган зустрівся з учасниками Міжнародної акції «Українська політика та ЗМІ очима молоді»

З 14 по 22 листопада 2017 року в Україні проходила Міжнародна акція «Українська політика та ЗМІ очима молоді», учасниками якої стали 40 молодих українців – з України та з української діаспори Грузії, Молдови, Литви, Італії, Російської Федерації, Чеської Республіки, Фінляндії, Ізраїлю, Словаччини, Естонії, Німеччини, Австралії, Угорщини, Румунії, Польщи, Аргентини, Греції, Бразилії, Франції, Казахстані, Сербії. У […]

dsc_0057_795x864
Листопад 22, 2017

Яскрава участь спортсменів Київщини та найбільша кількість нагород у фрі-файті

Саме так відбулися відразу два змагання всеукраїнського масштабу з фрі-файту, що цими вихідними було проведено в Києві та Київській області з 18 по 19 листопада 2017 року. Чемпіонат України з фрі-файту серед дорослих та Всеукраїнський меморіальний турнір «Захисник Вітчизни» зібрав більше чотирьохсот учасників, кращих фрі-файтерів з усієї країни, котрі, беручи участь в поєдинках, демонстрували напрацьовану техніку фрі-файту, свою силу волі та […]

DSC09613
Листопад 22, 2017

Мітинг-реквієм до Дня Гідності та Свободи на Таращанщині

По всій країні 21 листопада відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Його встановлено Указом Президента аби віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Тож, цього дня в м. Тараща на площі Незалежності біля пам’ятного […]