Жовтень 20, 2017

Колектив головного управління Пенсійного фонду у Київській області вітає колегу

Колектив головного управління вітає Білоуса Леоніда Васильовича, голову Київської обласної профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України з Днем народження.

Леонід Васильович з 2003 року очолює обласну профспілкову організацію, яка на даний час налічує 1200 членів. Профспілковий комітет опікується родинами своїх членів, особливо дітьми. Це оздоровлення дітей, придбання білетів на святкові вистави та концерти, організація конкурсів творчості, спортивних змагань, екскурсій та подорожей до історичних місць та пам’яток України.

Бути поряд з кожним членом профспілки і у радості і у скруті – один з принципів роботи Леоніда Васильовича.

 За роки сумлінної праці у Пенсійному фонді Київщини Леонід Васильович був нагороджений багатьма почесними грамотами Пенсійного фонду України, Почесною відзнакою Київської  обласної державної адміністрації, Почесною грамотою ЦК профспілки працівників ПФУ, нагрудним знаком Федерації профспілок України (профспілкова відзнака).

Шановний Леоніде Васильовичу!

 

Ви повною мірою віддаєте свої знання, великий життєвий досвід благородній справі – розвитку обласного профспілкового комітету Пенсійного фонду Київської області.

За роки самовідданої та добросовісної праці в органах Фонду Ви стали справжнім другом для колег, надійною підтримкою для керівництва, мудрим порадником для підлеглих та авторитетом для пенсіонерів.

 Ми пишаємось тим, що впродовж багатьох років маємо честь працювати пліч-о-пліч з Вами!

Тож зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя на всі прийдешні літа. Бажаємо з надією й радістю зустрічати кожен ранок, щоб не покидали Вас бадьорість і оптимізм, гумор та сміх на многії літа.

 Нехай життя дарує Вам тільки сонячні погожі дні, уквітчує їх добром від людей і любов’ю від рідних.

Читайте також

Червень 19, 2018

АНДРІЙ АНІСІМОВ: «АГЕНЦІЯ ПОВИННА СТАТИ КЛЮЧОВИМ ЕЛЕМЕНТОМ РОЗВИТКУ КИЇВЩИНИ»

19 червня в КОДА відбулося перше організаційне засідання Наглядової ради нещодавно створеної установи «Агенція регіонального розвитку Київської області».Наглядова рада у складі першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова, голови постійної комісії Київської обласної ради з питань-соціально економічного розвитку, промисловості,підприємництва,торгівлі,регуляторної, інноваційно-інвестиційної політики, зовнішньо-економічних зв’язків та фінансового забезпечення розвитку області Сергія Кармазіна, президента Київської обласної (регіональної) торгово-промислової палати […]

Червень 19, 2018

АНДРІЙ АНІСІМОВ: ” КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ ЗАЙМАЄ 3-тє МІСЦЕ В УКРАЇНІ ЗА РІВНЕМ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ”

19 червня відбулося засідання Київської обласної територіальної тристоронньої соціально-економічної ради під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації, співголови тристоронньої ради Андрія Анісімова. Участь в роботі наради взяли голова Київської обласної ради профспілок, співголова тристоронньої ради Валентин Кононенко, заступник голови правління Київського обласного об’єднання організацій роботодавців Віктор Воронін, голови Київської обласної організації профспілки працівників […]

Червень 19, 2018

Відбулася презентація модернізованого операційного блоку Бориспільської ЦРЛ

У вівторок, 19 червня, відбулась презентація модернізованого операційного блоку в хірургічному відділенні районної лікарні. Операційний блок вдалося устаткувати високопрофесійною апаратурою та зручним медичним інвентарем, що відповідає всім вимогам та стандартам сучасної медицини. Нове обладнання дозволить якісно та оперативно проводити операції мешканцям міста та району. Участь в заході взяли голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко, […]

Червень 19, 2018

МОЗ презентувало модуль безкоштовного мобільного додатка Ліки Контроль

Сьогодні, 19 червня, Міністерство охорони здоров’я презентувало новий модуль безкоштовного мобільного додатка  Ліки Контроль, що дозволить пацієнтам перевірити наявність призначених лікарем препаратів у Національному переліку основних лікарських засобів. Національний перелік – це короткий перелік основних безпечних препаратів з доведеною ефективністю, якими лікують найпоширеніші захворювання в Україні. Ліки, що входять у Нацперелік, гарантовані державою, тобто їх отримують пацієнти безоплатно […]