Липень 9, 2018

Колегія департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА

6 липня 2018 року під керівництвом директора департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергія Шупика відбулася колегія департаменту агропромислового розвитку.

У засіданні колегії взяли участь директор Департаменту фінансово-кредитної політики Мінагрополітики Баграт Ахіджанов, голова громадської спілки «Аграрний союз України» Генадій Новіков, начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Київській області Олег Таран, проректор з навчальної та виховної роботи НУБІП України Сергій  Кваша, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників України Олександр Чубук, члени колегії, начальники управлінь агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, керівники сільськогосподарських підприємств аграрного сектору Київської області.

Із вступним словом колегію відкрив директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Сергій Шупик, який ознайомив присутніх із порядком денним та побажав плідного спілкування під час заходу. 

Звертаючись до учасників колегії, Сергій Шупик наголосив, що агропромисловий сектор завжди був однією з пріоритетних сфер розвитку країни, адже питання організації виробництва й підтримки продовольчого забезпечення актуальні в усі часи. Учасниками колегії був заслуханий звіт департаменту агропромислового розвитку за перше півріччя поточного, основні тези якого стосувались реалізації державної підтримки агропромислового комплексу Київської області – зокрема впровадження нового фінансового інструменту – аграрних розписок для розширення доступу сільгоспвиробників до кредитних ресурсів; розробка та реалізація обласних програм підтримки агропромислового комплексу та інших інноваційно-інвестиційних проектів – наразі затверджена на виконання Комплексна програма «Розвиток сільського господарства та сільських територій Київської області на 2018-2019 роки», ведеться постійна робота з метою створення агрокластерів; налагодження взаємодії та співпраці департаменту з органами державного, громадськими організаціями, які сприяють розвитку агросектору.

Під час засідання присутні члени колегії та запрошені заслухали та обговорили питання щодо: розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації в Київській області; роботи оперативного штабу з питань захисту прав сільськогосподарських товаровиробників сільськогосподарських товаровиробників, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств аграрного сектору економіки при Київській обласній державній адміністрації; ходу збиральної кампанії в Київській області; забезпечення заходів щодо протипожежного захисту урожаю зернових культур у 2018 році; діяльності інтерактивної системи UVAGA.UA.
Члени колегії одноголосно підтримали ухвалені рішення та позитивно оцінили роботу департаменту за перше півріччя 2018 року.

Читайте також

Лютий 14, 2019

Колегія Державного архіву Київської області визначила головні завдання на 2019 рік

Заступник голови КОДА Алла Шкуро взяла участь в розширеному засіданні колегії Державного архіву Київської області у м.Бровари, на якому було розглянуто підсумки роботи архівних установ Київщини у 2018 році та їхні завдання на 2019 рік. Також участь у заході взяли голова Броварської РДА Микола Клименко, директор Державного архіву Київської області Соф‘я Каменєва та керівники архівних […]

Лютий 14, 2019

Заступник голови Київської ОДА В’ячеслав Кучер провів черговий особистий прийом громадян

14 лютого особистий прийом громадян провів заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер. За допомогою та підтримкою до заступника голови звернулися мешканці Вишгородського, Кагарлицького, Фастівського, Рокитнянського районів та м. Біла Церква. Під час особистого прийому були розглянуті звернення громадян щодо: приватизації земельної ділянки, яка межує з кладовищем; присвоєння статусу вдови учасника ліквідації аварії на […]

Лютий 14, 2019

Захист соціальних та трудових прав громадян є пріоритетним завданням влади

Відбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці на якому підведено підсумки роботи щодо забезпечення дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання за 2018 рік, а також перспективи та напрямки роботи на 2019 рік. В роботі колегії від Київської облдержадміністрації взяв участь та виступив заступник голови обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер. Виступаючи В’ячеслав Кучер наголосив, […]

Лютий 14, 2019

В рамках медичної реформи на Київщині буде створено три Центри серцево-судинних подій

Під керівництвом заступника голови КОДА Алли Арешкович в рамках проекту «Пульс» відбувся практикум з питань реформування системи охорони здоров’я. Участь у заході взяли начальник відділу з організації надання медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації Олена Коваленко та виконавчий директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України Гаррі Мартін. У ході роботи учасники обговорили питання […]