Липень 9, 2018

Колегія департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА

6 липня 2018 року під керівництвом директора департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергія Шупика відбулася колегія департаменту агропромислового розвитку.

У засіданні колегії взяли участь директор Департаменту фінансово-кредитної політики Мінагрополітики Баграт Ахіджанов, голова громадської спілки «Аграрний союз України» Генадій Новіков, начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Київській області Олег Таран, проректор з навчальної та виховної роботи НУБІП України Сергій  Кваша, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників України Олександр Чубук, члени колегії, начальники управлінь агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, керівники сільськогосподарських підприємств аграрного сектору Київської області.

Із вступним словом колегію відкрив директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Сергій Шупик, який ознайомив присутніх із порядком денним та побажав плідного спілкування під час заходу. 

Звертаючись до учасників колегії, Сергій Шупик наголосив, що агропромисловий сектор завжди був однією з пріоритетних сфер розвитку країни, адже питання організації виробництва й підтримки продовольчого забезпечення актуальні в усі часи. Учасниками колегії був заслуханий звіт департаменту агропромислового розвитку за перше півріччя поточного, основні тези якого стосувались реалізації державної підтримки агропромислового комплексу Київської області – зокрема впровадження нового фінансового інструменту – аграрних розписок для розширення доступу сільгоспвиробників до кредитних ресурсів; розробка та реалізація обласних програм підтримки агропромислового комплексу та інших інноваційно-інвестиційних проектів – наразі затверджена на виконання Комплексна програма «Розвиток сільського господарства та сільських територій Київської області на 2018-2019 роки», ведеться постійна робота з метою створення агрокластерів; налагодження взаємодії та співпраці департаменту з органами державного, громадськими організаціями, які сприяють розвитку агросектору.

Під час засідання присутні члени колегії та запрошені заслухали та обговорили питання щодо: розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації в Київській області; роботи оперативного штабу з питань захисту прав сільськогосподарських товаровиробників сільськогосподарських товаровиробників, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств аграрного сектору економіки при Київській обласній державній адміністрації; ходу збиральної кампанії в Київській області; забезпечення заходів щодо протипожежного захисту урожаю зернових культур у 2018 році; діяльності інтерактивної системи UVAGA.UA.
Члени колегії одноголосно підтримали ухвалені рішення та позитивно оцінили роботу департаменту за перше півріччя 2018 року.

Читайте також

Вересень 21, 2018

Подвійне свято відзначили на Рокитнянщині: 95-річчя району та 500-річчя селища

У п’ятницю, 21 вересня, з нагоди відзначення 95-річчя Рокитнянського району та 500-річчя селища Рокитне до району з приємними новинами та подарунками завітав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган. У рамках візиту очільник Київщини відвідав дитячий будинок сімейного типу родини Багатих, де мав нагоду поспілкуватися зі зразковою патронатною сім’єю Тетяни Георгіївни та Ігоря Володимировича. У […]

Вересень 21, 2018

Відбувся мітинг з нагоди Дня партизанської слави у Кагарлицькому районі

21 вересня в Кагарлицькому міському парку біля меморіалу «Слави» відбувся мітинг з нагоди Дня партизанської слави. У ході заходу було покладено квіти до меморіалу, хвилиною мовчання вшановано пам’ять всіх загиблих в Другій світовій війні. Перед присутніми виступив перший заступник голови Кагарлицької міської ради Олег Пурій. Тематичні твори читали учні міської школи. Участь у заході взяли голова […]

Вересень 21, 2018

День визволення Яготинщини від нацистських загарбників

21 вересня в Яготині відбувся урочисто-траурний мітинг, присвячений 75-ій річниці визволення району та Дню партизанської слави, розпочавшись біля пам’ятника загиблим воїнам, і пройшовши урочистою ходою до Вічного вогню та меморіалу на Алеї Слави. Віддати данину вдячності й пошани всім, хто пройшов дорогами страшної війни, хто лишився живим і тим, хто поліг у бою за наш […]

Вересень 21, 2018

Круглий стіл «Археологічні пам’ятки Київщини» в КЗ КОР «Яготинський історичний музей»

Археологічні пам’ятки різноманітні і численні. Вони в тій чи іншій мірі зберігають історичну пам’ять про минуле у вигляді залишків споруд, поселень, місць полювань і відображають діяльність людей минулої епохи. 19 вересня 2018 року в рамках року охорони культурної спадщини в Україні в Археологічному музеї «Добранічівська стоянка» відбувся круглий стіл «Археологічні пам’ятки Київщини». Захід відкрив директор […]