Липень 9, 2018

Колегія департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА

6 липня 2018 року під керівництвом директора департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергія Шупика відбулася колегія департаменту агропромислового розвитку.

У засіданні колегії взяли участь директор Департаменту фінансово-кредитної політики Мінагрополітики Баграт Ахіджанов, голова громадської спілки «Аграрний союз України» Генадій Новіков, начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Київській області Олег Таран, проректор з навчальної та виховної роботи НУБІП України Сергій  Кваша, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників України Олександр Чубук, члени колегії, начальники управлінь агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, керівники сільськогосподарських підприємств аграрного сектору Київської області.

Із вступним словом колегію відкрив директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Сергій Шупик, який ознайомив присутніх із порядком денним та побажав плідного спілкування під час заходу. 

Звертаючись до учасників колегії, Сергій Шупик наголосив, що агропромисловий сектор завжди був однією з пріоритетних сфер розвитку країни, адже питання організації виробництва й підтримки продовольчого забезпечення актуальні в усі часи. Учасниками колегії був заслуханий звіт департаменту агропромислового розвитку за перше півріччя поточного, основні тези якого стосувались реалізації державної підтримки агропромислового комплексу Київської області – зокрема впровадження нового фінансового інструменту – аграрних розписок для розширення доступу сільгоспвиробників до кредитних ресурсів; розробка та реалізація обласних програм підтримки агропромислового комплексу та інших інноваційно-інвестиційних проектів – наразі затверджена на виконання Комплексна програма «Розвиток сільського господарства та сільських територій Київської області на 2018-2019 роки», ведеться постійна робота з метою створення агрокластерів; налагодження взаємодії та співпраці департаменту з органами державного, громадськими організаціями, які сприяють розвитку агросектору.

Під час засідання присутні члени колегії та запрошені заслухали та обговорили питання щодо: розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації в Київській області; роботи оперативного штабу з питань захисту прав сільськогосподарських товаровиробників сільськогосподарських товаровиробників, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств аграрного сектору економіки при Київській обласній державній адміністрації; ходу збиральної кампанії в Київській області; забезпечення заходів щодо протипожежного захисту урожаю зернових культур у 2018 році; діяльності інтерактивної системи UVAGA.UA.
Члени колегії одноголосно підтримали ухвалені рішення та позитивно оцінили роботу департаменту за перше півріччя 2018 року.

Читайте також

Липень 17, 2018

Білоцерківщина долучається до ефективної комунікації з громадськістю через систему «UVAGA.UA»

Налагодження повноцінного діалогу між владою і суспільством, особливо у період проведення реформ, потребує системи комунікацій, що не тільки розрахована на розповсюдження інформації, а й передбачає налагодження двостороннього діалогу з метою залучення громадськості до процесу вирішення важливих питань соціально-економічного розвитку. Тому для досягнення успішних результатів реформ необхідне налагодження комунікації як двостороннього зв’язку між владою і суспільством […]

Липень 16, 2018

Відбулось закриття Всеукраїнського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

15 липня відбулося масштабне закриття ювілейного – 10-го Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Більше 300 учасників з усіх областей України пройшли урочистою ходою від будівлі Київської міської державної адміністрації до Верховної Ради України. Саме у Верховній Раді, за участі голови парламенту Андрія Парубія, відбулась заключна частина – нагородження учасників цьогорічного національного етапу “Джури”. […]

Липень 16, 2018

Підведено підсумки роботи Бориспільського об’єднаного управління за І півріччя 2018 року

Результати роботи Бориспільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Київської області у І півріччі 2018 року було підведено 13 липня. Нарада пройшла під головуванням заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олени Зорки у актовій залі комунального підприємства «ЖРЕУ» та за участю керівника цього підприємства Івана Хворостяника. На нараді були присутні голова Бориспільської […]

Липень 16, 2018

На Київщині відбулась таборівка «Молодь в громаді»

З 9 по 13 липня 2018 року на території Вишгородського району (на березі Київського моря) відбувся наметовий табір «Молодь в громаді» для молодих лідерів, членів молодіжних громадських організацій та представників місцевого самоврядування Київщини. Організатори наметового табору «Молодь в громаді»: Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної […]