Вересень 16, 2020

КОДА розпочала серію промотурів туристичними місцями Київщини

У рамках масштабного проєкту популяризації внутрішнього туризму «Мандруй Україною», ініційованого Офісом Президента України та Державним агентством розвитку туризму України, за підтримки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна Департаментом економіки і цифровізації КОДА розпочато серію промо турів туристичними місцями Київщини. Заходи проводяться в рамках Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату Київської області.

Так, перший промотур «Ключі від Вишгорода» для туроператорів, блогерів та журналістів відбувся 11-12 вересня за підтримки КЗ КОР Вишгородський історико-культурний заповідник, у рамках меморандуму про співпрацю з Всеукраїнською асоціацією гідів та Туристичного кластеру Вишгорода.

Програма промотуру містила як традиційні елементи, так і новітні пропозиції відпочинково-пізнавального характеру, в якій застосовані найпопулярніші європейські тренди сучасних екскурсійних форм  та турів вихідного дня.

Вишгородщина – край багатий історико-культурною спадщиною, природною красою, давніми ремеслами і унікальними пам‘ятками.

Під час туру учасники побували на оглядовому майданчику на Вишгорі, звідки відкриваються неймовірні краєвиди, де почули легенди Вишгородщини. А ще – скуштували смачного квасу, дізналися про непересічну більш як тисячолітню історію церкви Бориса і Гліба, почули про давні ремесла, що побутували в краї, зокрема, про поширене в часи Київської Русі гончарство  і побачили єдину в Східній Європі збережену піч для випалювання кераміки ХІ ст., що експонується у музеї давньоруського гончарства ВІКЗ.

Також насолодилися мальовничою природою в Сухолуччі, прогулянкою Київським морем на теплоході «Резон» та слухали розповідь про Історичне Межигір’я від відомого краєзнавця Геннадія Межигірського.

Крім екскурсійної програми туру учасники відвідали дегустацію локальних продуктів.

Попереду нові відкриття!

Мандруй з нами Київщиною!

Київщина – це твій калейдоскоп вражень!

#МандруйКиївщиною

#МандруйУкраїною

Читайте також

Вересень 29, 2020

Підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн податку на прибуток

За період січень-серпень підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн  податку на прибуток, збільшивши суму відрахувань на 15% або 261 мільйон гривень. Про це повідомили в ГУ ДПС у Київській області. Зокрема, найбільші суми забезпечили підприємства Києво-Святошинського району – 292,4 млн грн, Броварського – 237,6 млн грн та Бориспільського районів – 228,1 млн […]

Вересень 29, 2020

Київщина єдина в Україні ініціювала офіційну співпрацю з мобільними операторами

Київська область єдина в Україні започаткувала співпрацю з мобільними операторами на офіційному рівні. Наміри задекларували у відповідному меморандумі. Про це заявив голова ОДА Василь Володін сьогодні, 29 вересня, під час звітної пресконференції. «Ми розуміємо важливість оперативної та якісної комунікації у сучасному світі, тож поставили собі за мету покращити в області рівень надання послуг мобільного зв’язку […]

Вересень 29, 2020

Очільник Київщини Василь Володін: «За час епідемії коронавірусу точок доступу до кисню в лікарнях збільшили вдесятеро»

Для лікарень Київської області придбали нові точки доступу пацієнтів до кисню. У десять разів збільшити їх кількість вдалось лише за кілька місяців. Основні кроки в напрямі протидії поширенню хвороби голова ОДА Василь Володін озвучив журналістам сьогодні, 29 вересня, під час пресконференції. «Для ефективної боротьби з коронавірусом важливо було оптимально консолідувати всі можливі зусилля і забезпечити […]

Вересень 29, 2020

Презентовано інноваційні трансформації змісту та форм роботи Київського обласного територіального відділення МАН

Якою має бути сучасна  модель науково-освітнього простору в Малій академії наук учнівської молоді? Які нові конкурсні платформи та наукові проєкти очікують на  учасників освітнього процесу в системі позашкільної освіти дослідницько-екпериментального напряму? Ці та інші важливі питання були в полі зору учасників консалт-студії «Інноваційні трансформації змісту та форм роботи  Київського обласного територіального відділення МАН», що відбулася […]