Вересень 9, 2019

У Київській області розпочалося відкрите обговорення процесу створення нових громад

Відбулося засідання робочої групи з вивчення пропозицій для внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київщини. Участь у роботі взяв голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, а також представники Київської обласної ради, представники сільських та міських рад, активні громадяни цих населених пунктів.

Учасники розглянули пропозиції щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київської області стосовно уточнення складу Березанської міської ОТГ, Баришівської та Гребінківської селищних ОТГ, Студениківської та Ковалівської сільських ОТГ.

Під час роботи присутні висловили пропозиції і доводи з даного питання, провели відкриту демократичну дискусію. Зокрема, фахівці департаменту містобудування та архітектури надали відповіді на запитання щодо економічних розрахунків паспортів громад, доступності та відповідності центрів садиб Методиці формування спроможних територіальних громад.

Голова Київської ОДА наголосив на важливості децентралізації, її основних принципах та необхідності нагального вирішення порушеного питання.

«Ключова умова створення ОТГ – самодостатність. Громади повинні бути спроможні та економічно сильні. Неприпустимо створювати економічно неспроможні громади лише за бажанням окремих чиновників. Крок за кроком ми повинні досягти своєї мети – сформувати самодостатні ОТГ на території Київщини. Розумію наскільки важливим та не простим є процес децентралізації. Я завжди відкритий до спілкування і готовий підтримувати рішення людей. Адміністративно-територіальна реформа повинна бути завершена у 2020 році. Тому давайте максимально мобілізуємо зусилля і активно попрацюємо в цьому напрямку», – закликав присутніх очільник області.

За результатами розгляду, сторони дійшли згоди щодо внесення змін до перспективного плану в частині тих населених пунктів, що на даний час не надали згоди, або не визначились з питанням приєднання до вищезазначених  ОТГ.

На 12 вересня заплановано наступне засідання робочої групи, на якому розглянуть проекти внесення змін до перспективних планів формування територій громад Переяслав-Хмельницької, Дівичківської, Ташанської, Циблівської та Миронівської ОТГ.

Читайте також

Серпень 13, 2020

Чергові об’єкти спортивної інфраструктури відкрито на Київщині

12 серпня, в рамках обласної програми «Київщина спортивна», чергові об’єкти спортивної інфраструктури відкрили у с. Катюжанка Вишгородського району та с. Загальці Бородянського району. Workout-майданчики з тренажерним обладнанням та штучним газоном розташовані на території опорного загальноосвітнього закладу Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради та опорного загальноосвітнього навчального закладу Загальцівське навчально-виховне об’єднання «ЗОШ І-ІІІ ступенів – […]

Серпень 13, 2020

До місцевих бюджетів платники Київщини сплатили більше 1,1 млрд грн майнових податків

З початку року платники Київщини спрямували до місцевих бюджетів більше 1,1 млрд грн майнових податків. Про це повідомляють в ГУ ДПС у Київській області. Зокрема, землекористувачі пристоличного регіону забезпечили місцевим скарбницям 831,7 млн грн плати за землю. З цієї суми більша частина сплачена юридичними особами – 702,7 млн грн, решту – 129,1 млн грн – […]

Серпень 13, 2020

Президент оглянув Бориспільську лікарню після капремонту

Президент України Володимир Зеленський відвідав Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування в Київській області та ознайомився з результатами ремонтних робіт, які тривали з минулого року за дорученням Глави держави. Разом з ним у медзакладі побували Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов та голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. Очільник Київщини презентував результати ремонту в […]

Серпень 13, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 13 СЕРПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 13 серпня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 4377 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 384 дітей та у 643 медичних працівників. За добу підтверджено 70 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 6 дітей віком від 2 до 17 років (м. Біла […]