Вересень 9, 2019

У Київській області розпочалося відкрите обговорення процесу створення нових громад

Відбулося засідання робочої групи з вивчення пропозицій для внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київщини. Участь у роботі взяв голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, а також представники Київської обласної ради, представники сільських та міських рад, активні громадяни цих населених пунктів.

Учасники розглянули пропозиції щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київської області стосовно уточнення складу Березанської міської ОТГ, Баришівської та Гребінківської селищних ОТГ, Студениківської та Ковалівської сільських ОТГ.

Під час роботи присутні висловили пропозиції і доводи з даного питання, провели відкриту демократичну дискусію. Зокрема, фахівці департаменту містобудування та архітектури надали відповіді на запитання щодо економічних розрахунків паспортів громад, доступності та відповідності центрів садиб Методиці формування спроможних територіальних громад.

Голова Київської ОДА наголосив на важливості децентралізації, її основних принципах та необхідності нагального вирішення порушеного питання.

«Ключова умова створення ОТГ – самодостатність. Громади повинні бути спроможні та економічно сильні. Неприпустимо створювати економічно неспроможні громади лише за бажанням окремих чиновників. Крок за кроком ми повинні досягти своєї мети – сформувати самодостатні ОТГ на території Київщини. Розумію наскільки важливим та не простим є процес децентралізації. Я завжди відкритий до спілкування і готовий підтримувати рішення людей. Адміністративно-територіальна реформа повинна бути завершена у 2020 році. Тому давайте максимально мобілізуємо зусилля і активно попрацюємо в цьому напрямку», – закликав присутніх очільник області.

За результатами розгляду, сторони дійшли згоди щодо внесення змін до перспективного плану в частині тих населених пунктів, що на даний час не надали згоди, або не визначились з питанням приєднання до вищезазначених  ОТГ.

На 12 вересня заплановано наступне засідання робочої групи, на якому розглянуть проекти внесення змін до перспективних планів формування територій громад Переяслав-Хмельницької, Дівичківської, Ташанської, Циблівської та Миронівської ОТГ.

Читайте також

Вересень 20, 2019

Велоперегони «Осінь Київщини 2019»

Екватор золотої осінньої пори ознаменується в Києві масштабними велосипедними змаганнями. Так, 13 жовтня шляхами Київської області прокотяться велоперегони «Осінь Київщини 2019». ПРО ЗМАГАННЯ «Осінь Київщини» –  це змагання як для аматорів, так і для професіоналів. Відбудуться перегони дорогами Києво-Святошинського та Макарівського районів у форматі індивідуальної гонки на шосе із загальним стартом. Велозмагання покликані сприяти популяризації здорового способу життя та розвитку екологічного […]

Вересень 20, 2019

Ірина Коляденко стає віце-чемпіонкою світу з боротьби

21-річна борчиня, ірпінчанка Ірина Коляденко виборює срібло чемпіонату світу з боротьби, який цими днями триває в казахстанській столиці Нур-Султані. У фінальній сутичці вагової категорії до 65 кілограмів Ірина достроково поступилася триразовій призерці чемпіонатів Європи, на вісім років старшій Інній Стражуковій з РФ. Суперниця боролася впевненіше і вочевидь зберегла до фіналу більше сил. Та все ж срібна медаль […]

Вересень 20, 2019

Відбулося пленарне засідання ХХХ чергової сесії Київської обласної ради

Відбулася чергова XXX сесія Київської обласної ради VII скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, голова обласної ради Микола Стариченко, заступник голови обласної ради Тетяна Семенова, керівники департаментів та управлінь, представники громадських організацій, засобів масової інформації. Присутні обговорили звернення територіальних громад, депутатів, внесення змін до обласних програм, а […]

Вересень 19, 2019

Біля Боярки та Вишневого побудують транспортні розв’язки

Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян за результатами зустрічі із керівниками міст Боярки і Вишневого, Києво-Святошинської РДА та Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця». На проблеми з постійними заторами на дорогах області постійно скаржаться жителі Київщини, зокрема мешканці Боярки та Вишневого, «які годинами стоять на переїздах і не можуть спокійно добратися […]