Вересень 9, 2019

У Київській області розпочалося відкрите обговорення процесу створення нових громад

Відбулося засідання робочої групи з вивчення пропозицій для внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київщини. Участь у роботі взяв голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, а також представники Київської обласної ради, представники сільських та міських рад, активні громадяни цих населених пунктів.

Учасники розглянули пропозиції щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київської області стосовно уточнення складу Березанської міської ОТГ, Баришівської та Гребінківської селищних ОТГ, Студениківської та Ковалівської сільських ОТГ.

Під час роботи присутні висловили пропозиції і доводи з даного питання, провели відкриту демократичну дискусію. Зокрема, фахівці департаменту містобудування та архітектури надали відповіді на запитання щодо економічних розрахунків паспортів громад, доступності та відповідності центрів садиб Методиці формування спроможних територіальних громад.

Голова Київської ОДА наголосив на важливості децентралізації, її основних принципах та необхідності нагального вирішення порушеного питання.

«Ключова умова створення ОТГ – самодостатність. Громади повинні бути спроможні та економічно сильні. Неприпустимо створювати економічно неспроможні громади лише за бажанням окремих чиновників. Крок за кроком ми повинні досягти своєї мети – сформувати самодостатні ОТГ на території Київщини. Розумію наскільки важливим та не простим є процес децентралізації. Я завжди відкритий до спілкування і готовий підтримувати рішення людей. Адміністративно-територіальна реформа повинна бути завершена у 2020 році. Тому давайте максимально мобілізуємо зусилля і активно попрацюємо в цьому напрямку», – закликав присутніх очільник області.

За результатами розгляду, сторони дійшли згоди щодо внесення змін до перспективного плану в частині тих населених пунктів, що на даний час не надали згоди, або не визначились з питанням приєднання до вищезазначених  ОТГ.

На 12 вересня заплановано наступне засідання робочої групи, на якому розглянуть проекти внесення змін до перспективних планів формування територій громад Переяслав-Хмельницької, Дівичківської, Ташанської, Циблівської та Миронівської ОТГ.

Читайте також

Січень 17, 2020

Олег Торкунов відвідав Інтерактивний військово-патріотичний центр на Київщині

15 січня заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Торкунов відвідав ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей». У рамках візиту Олег Торкунов ознайомився з особливостями організації військово-патріотичного виховання в освітньому закладі та матеріально-технічною базою. Також заступник голови ОДА побував у Інтерактивному військово-патріотичному центрі набазі ліцею. Даний центр збирає інформацію провоїнів АТО та координує діяльність закладів освіти області щодо військово-патріотичного виховання. […]

Січень 17, 2020

Курс на правопорядок. Жителі Київщини мають почувати себе у безпеці

17 січня в Київській обласній державній адміністрації відбулася робоча зустріч очільника області Олексія Чернишова з Головою Служби безпеки України Іваном Бакановим. Вони обговорили першочергові заходи із налагодженню спільної роботи щодо наведенню порядку в Київській області. Окремим пунктом розмови стало планування заходів по боротьбі з корупцією в межах області. «Боротьба з корупцією, припинення незаконної діяльності, виведення […]

Січень 17, 2020

Інфраструктура Київщини: У 2019 році збудовано 3 стадіони і 29 футбольних полів

Протягом 2019 року в Київській області зведено та введено в експлуатацію 32 спортивних об’єкти: 3 повнорозмірні стадіони і 29 міні-футбольних полів зі штучним покриттям. Підсумки розвитку спортивної інфраструктури в області підбили в управлінні фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації. Спортивні об’єкти в регіоні зводяться в рамках двох програм: – Київської обласної програми розвитку фізичної культури […]

Січень 17, 2020

На Київщині тривають семінари-навчання з організації харчування дітей в закладах освіти

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області з 10 січня 2020 року розпочав цикл семінарів-навчань з організації харчування дітей в закладах освіти області. Основною метою заходів є покращення стану організації харчування та впровадження системи НАССР в закладах освіти. Навчання відбуваються на виконання Регіонального плану заходів щодо […]