Вересень 9, 2019

У Київській області розпочалося відкрите обговорення процесу створення нових громад

Відбулося засідання робочої групи з вивчення пропозицій для внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київщини. Участь у роботі взяв голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, а також представники Київської обласної ради, представники сільських та міських рад, активні громадяни цих населених пунктів.

Учасники розглянули пропозиції щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київської області стосовно уточнення складу Березанської міської ОТГ, Баришівської та Гребінківської селищних ОТГ, Студениківської та Ковалівської сільських ОТГ.

Під час роботи присутні висловили пропозиції і доводи з даного питання, провели відкриту демократичну дискусію. Зокрема, фахівці департаменту містобудування та архітектури надали відповіді на запитання щодо економічних розрахунків паспортів громад, доступності та відповідності центрів садиб Методиці формування спроможних територіальних громад.

Голова Київської ОДА наголосив на важливості децентралізації, її основних принципах та необхідності нагального вирішення порушеного питання.

«Ключова умова створення ОТГ – самодостатність. Громади повинні бути спроможні та економічно сильні. Неприпустимо створювати економічно неспроможні громади лише за бажанням окремих чиновників. Крок за кроком ми повинні досягти своєї мети – сформувати самодостатні ОТГ на території Київщини. Розумію наскільки важливим та не простим є процес децентралізації. Я завжди відкритий до спілкування і готовий підтримувати рішення людей. Адміністративно-територіальна реформа повинна бути завершена у 2020 році. Тому давайте максимально мобілізуємо зусилля і активно попрацюємо в цьому напрямку», – закликав присутніх очільник області.

За результатами розгляду, сторони дійшли згоди щодо внесення змін до перспективного плану в частині тих населених пунктів, що на даний час не надали згоди, або не визначились з питанням приєднання до вищезазначених  ОТГ.

На 12 вересня заплановано наступне засідання робочої групи, на якому розглянуть проекти внесення змін до перспективних планів формування територій громад Переяслав-Хмельницької, Дівичківської, Ташанської, Циблівської та Миронівської ОТГ.

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]