Вересень 15, 2020

Київська ОДА уклала Угоду про співробітництво з Федеральною землею Нижня Австрія

В рамках офіційного візиту української делегації до м. Відень (Республіка Австрія) голова Київської облдержадміністрації Василь Володін уклав Угоду про співробітництво з Головою Земельного уряду Федеральної землі Нижня Австрія Йоханою Мікль-Ляйтнер.

«Для Київщини досвід розвитку Федеральних земель Австрії є дуже корисним та важливим. В першу чергу, це стосується адміністративного поділу, економіки, залучення інвестицій.  Сподіваюся, сьогоднішня зустріч стане майданчиком для нових напрацювань та поглиблення двостороннього співробітництва», – зазначив очільник Київської ОДА.

Угода передбачає співробітництво в економічному, науковому, технічному та культурному напрямках на основі рівноправ’я та взаємної вигоди.

«Між Київською областю та Федеральною землею Нижня Австрія багато спільного в територіальному положенні, структурі економіки, логістиці. Столиці наших держав безпосередньо межують з територіями Київської області та Нижньої Австрії. Тому обмін досвідом, залучення інвестицій, культурне та економічне співробітництво, робота у спільних проєктах в рамках існуючих та майбутніх європейських програм буде корисним для нас», – підкреслив Василь Володін.

Сторони розвиватимуть співробітництво в галузях культури, науки та досліджень, комунікацій та інформаційних технологій, діджиталізації, туризму, молодіжного обміну, транскордонного співробітництва.

Співробітництво включає участь експертів у спільних проєктах в рамках існуючих та майбутніх європейських програм, участь у ярмарках та виставках,  обмін інформацією та прикладами найкращої практики. Угода набирає чинності з моменту її підписання та укладається на невизначений строк.

 На сьогодні Київщина взаємодіє з багатьма країнами світу. Інвестували в регіон компанії з понад 60 країн. Серед них й австрійські компанії. Зовнішньоторговельний оборот між Україною та Австрією склав 1, 435 мрлд. доларів США. Експорт товарів – 598,4 млн. дол. США. Серед представників австрійського бізнесу, які вже обрали Київську область, такі відомі бренди як – BILLA, UNIQA, STRABAG, VIG, Baumit, Raifftisen Bank.

Повідомляє пресслужба КОДА.

Читайте також

Вересень 27, 2021

В Київській ОДА презентували “Цифрову Академію Київщини”

Сьогодні, 27 вересня, в Київській обласній державній адміністрації презентували “Цифрову Академію Київщини”. Розробили освітній проєкт в Департаменті економіки та цифровізації КОДА. Навчання проходитиме на базі регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області. Академія допоможе опанувати нові технології, навчаючи користуватися електронними сервісами. Проєкт розділений на 2-етапи. Під час першого, навчання пройдуть працівники КОДА. Під час другого, навчитися […]

Вересень 27, 2021

У аеропорту «Бориспіль» відкрили туристично-інформаційний центр про Київщину

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» почав працювати туристично-інформаційний центр про Київщину. У відкритті, яке відбулось сьогодні, 27 вересня, взяли участь голова правління “Visit Ukraine” Антон Тараненко, голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, радник голови Київської ОДА Марина Чернишова, начальниця управління туризму Київської ОДА Анна Куценко, генеральний директор аеропорту “Бориспіль” Олексій Дубревський і член правління […]

Вересень 27, 2021

На Білоцерківщині капітально ремонтують дорогу між двома селами

У Білоцерківському районі триває капітальний ремонт дороги між селами Кошів і Бурківці в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Населені пункти розташовуються на території Тетїівської громади. Про це сьогодні, 27 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток дорожньої інфраструктури в регіоні продовжується. Зокрема з травня роботи тривають і на Білоцерківщині. […]

Вересень 27, 2021

«ЕКО-стежки Київщини» чекають на гостей

Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА до Міжнародного Дня туризму запрошує у мандрівку Київщиною та пропонує відвідати еколого-просвітницькі маршрути, створені в рамках проєкту «ЕКО-стежки Київщини». Еко-стежки відкривають чаріні куточки природи нашого краю та знайомлять з природно-заповідними територіями: «Лісові скарби Вишгородського району» – маршрут поєднав у собі 15 точок інтересу у Вишгородському районі, з яких […]