Вересень 15, 2020

Київська ОДА уклала Угоду про співробітництво з Федеральною землею Нижня Австрія

В рамках офіційного візиту української делегації до м. Відень (Республіка Австрія) голова Київської облдержадміністрації Василь Володін уклав Угоду про співробітництво з Головою Земельного уряду Федеральної землі Нижня Австрія Йоханою Мікль-Ляйтнер.

«Для Київщини досвід розвитку Федеральних земель Австрії є дуже корисним та важливим. В першу чергу, це стосується адміністративного поділу, економіки, залучення інвестицій.  Сподіваюся, сьогоднішня зустріч стане майданчиком для нових напрацювань та поглиблення двостороннього співробітництва», – зазначив очільник Київської ОДА.

Угода передбачає співробітництво в економічному, науковому, технічному та культурному напрямках на основі рівноправ’я та взаємної вигоди.

«Між Київською областю та Федеральною землею Нижня Австрія багато спільного в територіальному положенні, структурі економіки, логістиці. Столиці наших держав безпосередньо межують з територіями Київської області та Нижньої Австрії. Тому обмін досвідом, залучення інвестицій, культурне та економічне співробітництво, робота у спільних проєктах в рамках існуючих та майбутніх європейських програм буде корисним для нас», – підкреслив Василь Володін.

Сторони розвиватимуть співробітництво в галузях культури, науки та досліджень, комунікацій та інформаційних технологій, діджиталізації, туризму, молодіжного обміну, транскордонного співробітництва.

Співробітництво включає участь експертів у спільних проєктах в рамках існуючих та майбутніх європейських програм, участь у ярмарках та виставках,  обмін інформацією та прикладами найкращої практики. Угода набирає чинності з моменту її підписання та укладається на невизначений строк.

 На сьогодні Київщина взаємодіє з багатьма країнами світу. Інвестували в регіон компанії з понад 60 країн. Серед них й австрійські компанії. Зовнішньоторговельний оборот між Україною та Австрією склав 1, 435 мрлд. доларів США. Експорт товарів – 598,4 млн. дол. США. Серед представників австрійського бізнесу, які вже обрали Київську область, такі відомі бренди як – BILLA, UNIQA, STRABAG, VIG, Baumit, Raifftisen Bank.

Повідомляє пресслужба КОДА.

Читайте також

Вересень 29, 2020

Підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн податку на прибуток

За період січень-серпень підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн  податку на прибуток, збільшивши суму відрахувань на 15% або 261 мільйон гривень. Про це повідомили в ГУ ДПС у Київській області. Зокрема, найбільші суми забезпечили підприємства Києво-Святошинського району – 292,4 млн грн, Броварського – 237,6 млн грн та Бориспільського районів – 228,1 млн […]

Вересень 29, 2020

Київщина єдина в Україні ініціювала офіційну співпрацю з мобільними операторами

Київська область єдина в Україні започаткувала співпрацю з мобільними операторами на офіційному рівні. Наміри задекларували у відповідному меморандумі. Про це заявив голова ОДА Василь Володін сьогодні, 29 вересня, під час звітної пресконференції. «Ми розуміємо важливість оперативної та якісної комунікації у сучасному світі, тож поставили собі за мету покращити в області рівень надання послуг мобільного зв’язку […]

Вересень 29, 2020

Очільник Київщини Василь Володін: «За час епідемії коронавірусу точок доступу до кисню в лікарнях збільшили вдесятеро»

Для лікарень Київської області придбали нові точки доступу пацієнтів до кисню. У десять разів збільшити їх кількість вдалось лише за кілька місяців. Основні кроки в напрямі протидії поширенню хвороби голова ОДА Василь Володін озвучив журналістам сьогодні, 29 вересня, під час пресконференції. «Для ефективної боротьби з коронавірусом важливо було оптимально консолідувати всі можливі зусилля і забезпечити […]

Вересень 29, 2020

Презентовано інноваційні трансформації змісту та форм роботи Київського обласного територіального відділення МАН

Якою має бути сучасна  модель науково-освітнього простору в Малій академії наук учнівської молоді? Які нові конкурсні платформи та наукові проєкти очікують на  учасників освітнього процесу в системі позашкільної освіти дослідницько-екпериментального напряму? Ці та інші важливі питання були в полі зору учасників консалт-студії «Інноваційні трансформації змісту та форм роботи  Київського обласного територіального відділення МАН», що відбулася […]