Січень 17, 2018

Київська область: відбулось чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

17 січня у режимі відеоконференції відбулось чергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. У засіданні взяли участь виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов, начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник та керівники інших служб.

Під час наради учасники, зокрема голови обласних адміністрацій, в яких прогнозуються найбільш суттєві погіршення погодних умов, доповіли про заходи готовності до оперативного реагування під час можливих надзвичайних ситуацій на автодорогах.

В свою чергу, Віце-прем’єр-міністр-Міністр Геннадій Зубко звернув увагу присутніх на необхідності робити організаційні та кадрові висновки там, де за умов абсолютного забезпечення, відсутнє своєчасне реагування на погіршення ситуації. Він також зауважив що Державна служба з надзвичайних ситуацій не чистить сніг і не займається оперативними втручаннями для того, щоб УкрАвтодор і безпосередньо місцеве самоврядування займалося врегулюванням питання безперебійної роботи систем життєзабезпечення критичної інфраструктури на місцях.

“Єдина позиція, яка стосується центрального Штабу, тобто ДСНС — це координація і організація взаємодії між регіональними Штабами”, – додав Геннадій Зубко.

В свою чергу, Голова ДСНС Микола Чечоткін зауважив, що у попередні роки органи влади та служби неодноразово у складних умовах забезпечували своєчасне надання допомоги населенню, безперебійний рух на дорогах, оперативно відновлювали електропостачання та ліквідовували аварії на системах життєзабезпечення.

“Як приклад – вчорашні скоординовані дії в Одеській та Миколаївській областях, де була правильна оцінка ситуації та своєчасно введені обмеження руху вантажного автотранспорту. Це дозволило почистити дороги від снігу, як в самій Одесі так і на під’їзних шляхах, а також уникнути на них скупчення транспорту та автомобільних заторів – зазначив Голова ДСНС.

Водночас, виходячи з оцінки оперативної обстановки для протидії можливим загрозам, Микола Чечоткін запропонував органам влади і службам цивільного захисту організувати цілодобовий моніторинг впливу несприятливих погодних умов на функціонування потенційно-небезпечних об’єктів, енергетики, зв’язку, медичних закладів, транспортної інфраструктури, систем життєзабезпечення населення та інформування про ускладнення ситуації.

Також Голова Служби наголосив на необхідності забезпечення цілодобової роботи Штабів (особливо районних) для вжиття невідкладних заходів з ліквідації наслідків складних погодних умов, налагодженні належної міжобласної взаємодії для управління транспортними потоками на дорогах, а також через засоби масової інформації продовжити доведення до населення попередження про очікуване ускладнення погодних умов.

Микола Чечоткін звернув особливу увагу керівників на місцях на тому, що регіональні Штаби мають працювати у цілодобовому режимі вже зараз.

Жорсткий моніторинг оперативної обстановки на автошляхах, отримання достовірної інформації з місць ускладнень ситуації та вжиття адекватних до ситуації заходів”, – наголосив Голова ДСНС.

Все, що необхідно для адекватного реагування на загрози і виклики у нас є. Поки що ми всі звітуємо процесом. Але я запевняю, що після закінчення циклону керівники на місцях будуть звітувати результатами”, – підсумував Микола Чечоткін.

ГУ ДСНС України у Київській області

Читайте також

Серпень 20, 2018

Хід жнивної кампанії на Київщині

Усіма категоріями господарств Київської області станом на 20 серпня поточного року по ранній групі зернових та зернобобових з площі 276,8 тис.га, зібрано 1 млн.234 тис. 378 тонн при середній урожайності 44,2 ц/га. Зібрано 95,1 % площ до пронозу ярих зернових і зернобобових в Київській області. В розрізі культур: -озимої пшениці – з площі 177,1 тис.га, […]

Серпень 20, 2018

У Славутичі роботодавцям розповіли про послуги державної служби зайнятості

У приміщенні Славутицького міського центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців: «Сучасні види послуг державної служби зайнятості». Валентина Надточій, заступник директора Славутицького міського центру зайнятості подякувала присутніх роботодавців за співпрацю та надала інформацію про послуги державної служби зайнятості у сучасних умовах: підбір працівників на заявлені вакансії з використанням профвідбору, організацію та проведення робіт тимчасового характеру, підвищення […]

Серпень 20, 2018

Круглий стіл в Державному архіві Київської області «Незалежна моя Україна! Шлях до мети»

17 серпня 2018 року в Державному архіві Київської області відбулось засідання круглого столу на тему: «Незалежна моя Україна! Шлях до мети». Концепція заходу – діяльность архівних установ області  у сфері реалізації спільної мети – забезпечення збереженості й поповнення Національного архівного фонду документами з історії Київщини, а також соціально-значущими документами за часи незалежності України. У ході […]

Серпень 20, 2018

МОЗ про причини харчових отруєнь та профілактику небезпечних хвороб і станів

отулізм, сальмонельоз, дизентерія, ешерихіоз, – усі ці небезпечні хвороби і стани об’єднує те, що до нашого організму бактерії-збудники найчастіше потрапляють із зіпсованими та неякісними харчовими продуктами, зараженою водою, під час купання у забруднених водоймах, через брудні руки і предмети побуту. МОЗ зібрало інформацію про найбільш поширені причини харчових отруєнь та профілактику небезпечних хвороб і станів. […]