Січень 17, 2018

Київська область: відбулось чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

17 січня у режимі відеоконференції відбулось чергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. У засіданні взяли участь виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов, начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник та керівники інших служб.

Під час наради учасники, зокрема голови обласних адміністрацій, в яких прогнозуються найбільш суттєві погіршення погодних умов, доповіли про заходи готовності до оперативного реагування під час можливих надзвичайних ситуацій на автодорогах.

В свою чергу, Віце-прем’єр-міністр-Міністр Геннадій Зубко звернув увагу присутніх на необхідності робити організаційні та кадрові висновки там, де за умов абсолютного забезпечення, відсутнє своєчасне реагування на погіршення ситуації. Він також зауважив що Державна служба з надзвичайних ситуацій не чистить сніг і не займається оперативними втручаннями для того, щоб УкрАвтодор і безпосередньо місцеве самоврядування займалося врегулюванням питання безперебійної роботи систем життєзабезпечення критичної інфраструктури на місцях.

“Єдина позиція, яка стосується центрального Штабу, тобто ДСНС — це координація і організація взаємодії між регіональними Штабами”, – додав Геннадій Зубко.

В свою чергу, Голова ДСНС Микола Чечоткін зауважив, що у попередні роки органи влади та служби неодноразово у складних умовах забезпечували своєчасне надання допомоги населенню, безперебійний рух на дорогах, оперативно відновлювали електропостачання та ліквідовували аварії на системах життєзабезпечення.

“Як приклад – вчорашні скоординовані дії в Одеській та Миколаївській областях, де була правильна оцінка ситуації та своєчасно введені обмеження руху вантажного автотранспорту. Це дозволило почистити дороги від снігу, як в самій Одесі так і на під’їзних шляхах, а також уникнути на них скупчення транспорту та автомобільних заторів – зазначив Голова ДСНС.

Водночас, виходячи з оцінки оперативної обстановки для протидії можливим загрозам, Микола Чечоткін запропонував органам влади і службам цивільного захисту організувати цілодобовий моніторинг впливу несприятливих погодних умов на функціонування потенційно-небезпечних об’єктів, енергетики, зв’язку, медичних закладів, транспортної інфраструктури, систем життєзабезпечення населення та інформування про ускладнення ситуації.

Також Голова Служби наголосив на необхідності забезпечення цілодобової роботи Штабів (особливо районних) для вжиття невідкладних заходів з ліквідації наслідків складних погодних умов, налагодженні належної міжобласної взаємодії для управління транспортними потоками на дорогах, а також через засоби масової інформації продовжити доведення до населення попередження про очікуване ускладнення погодних умов.

Микола Чечоткін звернув особливу увагу керівників на місцях на тому, що регіональні Штаби мають працювати у цілодобовому режимі вже зараз.

Жорсткий моніторинг оперативної обстановки на автошляхах, отримання достовірної інформації з місць ускладнень ситуації та вжиття адекватних до ситуації заходів”, – наголосив Голова ДСНС.

Все, що необхідно для адекватного реагування на загрози і виклики у нас є. Поки що ми всі звітуємо процесом. Але я запевняю, що після закінчення циклону керівники на місцях будуть звітувати результатами”, – підсумував Микола Чечоткін.

ГУ ДСНС України у Київській області

Читайте також

Лютий 20, 2019

АНОНС: 21 лютого в КОДА відбудеться урочисте вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Шановні представники громадськості та ЗМІ!  21 лютого 2019 року о 10:00 в холі адмінбудівлі Київської обласної державної адміністрації відбудеться урочисте вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. В заході візьмуть участь члени сімей загиблих, учасники Революції Гідності, керівництво структурних підрозділів та  голова Київської ОДА Олександр Терещук. Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості до участі в заході. Акредитація для ЗМІ […]

Лютий 20, 2019

АНОНС: 21 лютого в смт Рокитне голова КОДА проведе відкриту зустріч з громадою

Шановні представники громадськості та ЗМІ!  21 лютого 2019 року о 14.00 в смт Рокитне відбудеться виїзна нарада під головуванням очільника Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука з вирішення проблемних питань жителів району. Адреса: Київська обл., смт Рокитне, вул. Першотравнева,8, Рокитнянський районний будинок культури Запрошуємо представників громадськості та преси до участі в заході. АКРЕДИТАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА! Проводиться до 19:00 20 лютого за телефоном (044) 286 80 23. […]

Лютий 19, 2019

Як працюватиме монетизація субсидій

Уже через два тижні субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою. Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку. Пенсіонери отримають допомогу від держави у березні разом із пенсією. […]

Лютий 18, 2019

5 популярних запитань про урядовий проект «Муніципальна няня»

З 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам – «муніципальна няня». Це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім’ям. Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1 626 гривень на відшкодування послуги няні – незалежно від того виходить мама на роботу чи залишається у […]