Січень 17, 2018

Київська область: відбулось чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

17 січня у режимі відеоконференції відбулось чергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. У засіданні взяли участь виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов, начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник та керівники інших служб.

Під час наради учасники, зокрема голови обласних адміністрацій, в яких прогнозуються найбільш суттєві погіршення погодних умов, доповіли про заходи готовності до оперативного реагування під час можливих надзвичайних ситуацій на автодорогах.

В свою чергу, Віце-прем’єр-міністр-Міністр Геннадій Зубко звернув увагу присутніх на необхідності робити організаційні та кадрові висновки там, де за умов абсолютного забезпечення, відсутнє своєчасне реагування на погіршення ситуації. Він також зауважив що Державна служба з надзвичайних ситуацій не чистить сніг і не займається оперативними втручаннями для того, щоб УкрАвтодор і безпосередньо місцеве самоврядування займалося врегулюванням питання безперебійної роботи систем життєзабезпечення критичної інфраструктури на місцях.

“Єдина позиція, яка стосується центрального Штабу, тобто ДСНС — це координація і організація взаємодії між регіональними Штабами”, – додав Геннадій Зубко.

В свою чергу, Голова ДСНС Микола Чечоткін зауважив, що у попередні роки органи влади та служби неодноразово у складних умовах забезпечували своєчасне надання допомоги населенню, безперебійний рух на дорогах, оперативно відновлювали електропостачання та ліквідовували аварії на системах життєзабезпечення.

“Як приклад – вчорашні скоординовані дії в Одеській та Миколаївській областях, де була правильна оцінка ситуації та своєчасно введені обмеження руху вантажного автотранспорту. Це дозволило почистити дороги від снігу, як в самій Одесі так і на під’їзних шляхах, а також уникнути на них скупчення транспорту та автомобільних заторів – зазначив Голова ДСНС.

Водночас, виходячи з оцінки оперативної обстановки для протидії можливим загрозам, Микола Чечоткін запропонував органам влади і службам цивільного захисту організувати цілодобовий моніторинг впливу несприятливих погодних умов на функціонування потенційно-небезпечних об’єктів, енергетики, зв’язку, медичних закладів, транспортної інфраструктури, систем життєзабезпечення населення та інформування про ускладнення ситуації.

Також Голова Служби наголосив на необхідності забезпечення цілодобової роботи Штабів (особливо районних) для вжиття невідкладних заходів з ліквідації наслідків складних погодних умов, налагодженні належної міжобласної взаємодії для управління транспортними потоками на дорогах, а також через засоби масової інформації продовжити доведення до населення попередження про очікуване ускладнення погодних умов.

Микола Чечоткін звернув особливу увагу керівників на місцях на тому, що регіональні Штаби мають працювати у цілодобовому режимі вже зараз.

Жорсткий моніторинг оперативної обстановки на автошляхах, отримання достовірної інформації з місць ускладнень ситуації та вжиття адекватних до ситуації заходів”, – наголосив Голова ДСНС.

Все, що необхідно для адекватного реагування на загрози і виклики у нас є. Поки що ми всі звітуємо процесом. Але я запевняю, що після закінчення циклону керівники на місцях будуть звітувати результатами”, – підсумував Микола Чечоткін.

ГУ ДСНС України у Київській області

Читайте також

Лютий 16, 2018

Робоча поїздка до Білоцерківського психоневрологічного будинку-інтернату для жінок

16 лютого 2018 року заступником голови Київської облдержадміністрації В’ячеславом Кучером та директором департаменту соціального захисту населення  Ігорем Мещаном  здійснено робочу поїздку до Білоцерківського психоневрологічного будинку-інтернату для жінок системи соціального захисту населення. Зазначений заклад розрахований на 240 ліжко-місць, із них – 210 для жінок психоневрологічного профілю  та 30 ліжко місць для геріатричного. Станом на сьогодні в […]

Лютий 16, 2018

Засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

16 лютого цього року на Білоцерківщині відбулося засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за підсумками роботи у 2017 році, приурочене до 26-річчя від дня заснування Фонду Київщини. Захід відбувся за участі Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного, заступника голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслава Кучера,  директора департаменту соціального захисту населення […]

Лютий 16, 2018

У смт Бородянка відкрита фотодокументальна виставка «1917-1921: український вимір»

15 лютого 2018 року у приміщенні Будинку культури смт Бородянка відбулось урочисте відкриття фотодокументальної виставки «1917-1921: український вимір», підготовленої Державним архівом Київської області до 100-річчя Української революції 1917-1921 років. У відкритті виставки брали участь: Дмитро Назаренко, заступник голови Київської обласної державної адміністрації, Соф’я Каменєва, директор Державного архіву Київської області, Костянтин Сорока, начальник відділу взаємодії із […]

Лютий 16, 2018

Відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Київської ОДА

15 лютого 2018 року  відбулося  розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на базі Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради. У засіданні колегії взяли участь: заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко, голова Київської обласної ради профспілок Валентина Кононенко, директор Київського обласного […]