Січень 17, 2018

Київська область: відбулось чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

17 січня у режимі відеоконференції відбулось чергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. У засіданні взяли участь виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов, начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник та керівники інших служб.

Під час наради учасники, зокрема голови обласних адміністрацій, в яких прогнозуються найбільш суттєві погіршення погодних умов, доповіли про заходи готовності до оперативного реагування під час можливих надзвичайних ситуацій на автодорогах.

В свою чергу, Віце-прем’єр-міністр-Міністр Геннадій Зубко звернув увагу присутніх на необхідності робити організаційні та кадрові висновки там, де за умов абсолютного забезпечення, відсутнє своєчасне реагування на погіршення ситуації. Він також зауважив що Державна служба з надзвичайних ситуацій не чистить сніг і не займається оперативними втручаннями для того, щоб УкрАвтодор і безпосередньо місцеве самоврядування займалося врегулюванням питання безперебійної роботи систем життєзабезпечення критичної інфраструктури на місцях.

“Єдина позиція, яка стосується центрального Штабу, тобто ДСНС — це координація і організація взаємодії між регіональними Штабами”, – додав Геннадій Зубко.

В свою чергу, Голова ДСНС Микола Чечоткін зауважив, що у попередні роки органи влади та служби неодноразово у складних умовах забезпечували своєчасне надання допомоги населенню, безперебійний рух на дорогах, оперативно відновлювали електропостачання та ліквідовували аварії на системах життєзабезпечення.

“Як приклад – вчорашні скоординовані дії в Одеській та Миколаївській областях, де була правильна оцінка ситуації та своєчасно введені обмеження руху вантажного автотранспорту. Це дозволило почистити дороги від снігу, як в самій Одесі так і на під’їзних шляхах, а також уникнути на них скупчення транспорту та автомобільних заторів – зазначив Голова ДСНС.

Водночас, виходячи з оцінки оперативної обстановки для протидії можливим загрозам, Микола Чечоткін запропонував органам влади і службам цивільного захисту організувати цілодобовий моніторинг впливу несприятливих погодних умов на функціонування потенційно-небезпечних об’єктів, енергетики, зв’язку, медичних закладів, транспортної інфраструктури, систем життєзабезпечення населення та інформування про ускладнення ситуації.

Також Голова Служби наголосив на необхідності забезпечення цілодобової роботи Штабів (особливо районних) для вжиття невідкладних заходів з ліквідації наслідків складних погодних умов, налагодженні належної міжобласної взаємодії для управління транспортними потоками на дорогах, а також через засоби масової інформації продовжити доведення до населення попередження про очікуване ускладнення погодних умов.

Микола Чечоткін звернув особливу увагу керівників на місцях на тому, що регіональні Штаби мають працювати у цілодобовому режимі вже зараз.

Жорсткий моніторинг оперативної обстановки на автошляхах, отримання достовірної інформації з місць ускладнень ситуації та вжиття адекватних до ситуації заходів”, – наголосив Голова ДСНС.

Все, що необхідно для адекватного реагування на загрози і виклики у нас є. Поки що ми всі звітуємо процесом. Але я запевняю, що після закінчення циклону керівники на місцях будуть звітувати результатами”, – підсумував Микола Чечоткін.

ГУ ДСНС України у Київській області

Читайте також

Травень 25, 2018

Відбулася розширена нарада з питань діяльності інтернатних установ системи соціального захисту населення

Департаментом соціального захисту населення Київської облдержадміністрації 24 травня 2018 року у Ржищівському геріатричному пансіонаті проведено розширенунараду з питань діяльності інтернатних установ системи соціального захисту населення під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації В’ячеслава Кучера. У нараді прийняли участь директор департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації Мещан І.В., заступники директора департаменту соціального захисту населення Крук О.О., Винник […]

Травень 25, 2018

Розвиток бізнесу на Васильківщині

Сьогодні, 25 травня, заступник голови Київської облдержадміністрації Іван Турчак взяв участь в офіційному відкритті нового, сучасного офісу сервісного центру ТОВ “Агротехсоюз” в с. Путрівка Васильківського району. Участь у відкритті взяли голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець, голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, партнери компанії, а також керівництво і працівники ТОВ”Агротехсоюз”. ТОВ”Агротехсоюз” входить в п’ятірку […]

Травень 25, 2018

У закладах освіти Київщини пролунав останній дзвоник

25 травня 2018 року у закладах освіти Київщини пролунали останні дзвоники та сповістили про завершення 2017/2018 навчального року. Цього року свято останнього дзвоника зустрічає близько 200 тисяч школярів Київщини. Прощальним воно є для 7,6 тисяч випускників  закладів загальної середньої освіти. Пліч-о-пліч зі своїми учнями додали труднощі й раділи успіхам 17 тисяч педагогів. Щирі слова побажань лунали цього […]

Травень 25, 2018

Ірпінський вишивальник Іван Рябчук отримав відзнаку Національного реєстру рекордів

До Ірпеня прибула друга відзнака Національного реєстру рекордів. Її отримав відомий ірпінський вишивальник Іван Рябчук. Про це розповів на своїй публічній сторінці у Фейсбук Ірпінський міський голова Володимир Карплюк. За словами очільника Ірпеня, Іван Рябчук власними руками вишив найбільшу колекцію фрагментів творів Тараса Шевченка. Всеукраїнський рекорд зафіксував 42 роботи майстра. Варто зазначити, що Іван Іванович […]