Вересень 12, 2019

Київська область підписала Меморандум про співпрацю з Центральночеським краєм Чеської Республіки

Делегація Київської області на чолі з головою Київської обласної державної адміністрації Михайлом Бно-Айріяном здійснила робочий візит до Центральночеського краю Чеської Республіки.

У рамках візиту дегегація Київщини зустрілася з керівництвом Центральночеського краю. Голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян та гейтманка Центральночеського краю Ярослава Покорна-Єрманова підписали Меморандум про співпрацю.

Метою документу є покращення співпраці в галузі наукових досліджень, інновацій, туризму і культури, поглиблення взаємних контактів та співробітництва, спрямованого на розвиток обох регіонів.

Окрім цього, сторони обговорили можливі напрямки співпраці, зокрема, в торгівельно-економічній, інвестиційній та культурно-освітній сферах. Представники Київської обдержадміністрації обмінялися ідеями та досвідом з очільниками столичних регіонів ключових країн ЄС – Чехії, Австрії, Німеччини та Фінляндії.

Михайло Бно-Айріян підкреслив, що ключовим викликом для присутніх є взаємодія регіонів зі столицями, які адміністративно не належать до них.

«Спільними для всіх присутніх на зустрічі регіонів були головні проблеми: малорозвинена транспортна інфраструктура, відсутність інтегрованої транспортної системи, недосконалість планів будівництва, управління водними ресурсами та відходами, більшість великих підприємств-платників податків та найбільш кваліфіковані робочі кадри базуються у столиці. Впринципі, у нас аналогічні проблеми. Столиця розвивається, має величезний бюджет, багато викликів та проблем, в тому числі які мають спільне значення і для нас та які не розв’язуються роками», – підсумував очільник Київської ОДА.

Читайте також

Вересень 20, 2019

Велоперегони «Осінь Київщини 2019»

Екватор золотої осінньої пори ознаменується в Києві масштабними велосипедними змаганнями. Так, 13 жовтня шляхами Київської області прокотяться велоперегони «Осінь Київщини 2019». ПРО ЗМАГАННЯ «Осінь Київщини» –  це змагання як для аматорів, так і для професіоналів. Відбудуться перегони дорогами Києво-Святошинського та Макарівського районів у форматі індивідуальної гонки на шосе із загальним стартом. Велозмагання покликані сприяти популяризації здорового способу життя та розвитку екологічного […]

Вересень 20, 2019

Ірина Коляденко стає віце-чемпіонкою світу з боротьби

21-річна борчиня, ірпінчанка Ірина Коляденко виборює срібло чемпіонату світу з боротьби, який цими днями триває в казахстанській столиці Нур-Султані. У фінальній сутичці вагової категорії до 65 кілограмів Ірина достроково поступилася триразовій призерці чемпіонатів Європи, на вісім років старшій Інній Стражуковій з РФ. Суперниця боролася впевненіше і вочевидь зберегла до фіналу більше сил. Та все ж срібна медаль […]

Вересень 20, 2019

Відбулося пленарне засідання ХХХ чергової сесії Київської обласної ради

Відбулася чергова XXX сесія Київської обласної ради VII скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, голова обласної ради Микола Стариченко, заступник голови обласної ради Тетяна Семенова, керівники департаментів та управлінь, представники громадських організацій, засобів масової інформації. Присутні обговорили звернення територіальних громад, депутатів, внесення змін до обласних програм, а […]

Вересень 19, 2019

Біля Боярки та Вишневого побудують транспортні розв’язки

Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян за результатами зустрічі із керівниками міст Боярки і Вишневого, Києво-Святошинської РДА та Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця». На проблеми з постійними заторами на дорогах області постійно скаржаться жителі Київщини, зокрема мешканці Боярки та Вишневого, «які годинами стоять на переїздах і не можуть спокійно добратися […]