Вересень 12, 2019

Київська область підписала Меморандум про співпрацю з Центральночеським краєм Чеської Республіки

Делегація Київської області на чолі з головою Київської обласної державної адміністрації Михайлом Бно-Айріяном здійснила робочий візит до Центральночеського краю Чеської Республіки.

У рамках візиту дегегація Київщини зустрілася з керівництвом Центральночеського краю. Голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян та гейтманка Центральночеського краю Ярослава Покорна-Єрманова підписали Меморандум про співпрацю.

Метою документу є покращення співпраці в галузі наукових досліджень, інновацій, туризму і культури, поглиблення взаємних контактів та співробітництва, спрямованого на розвиток обох регіонів.

Окрім цього, сторони обговорили можливі напрямки співпраці, зокрема, в торгівельно-економічній, інвестиційній та культурно-освітній сферах. Представники Київської обдержадміністрації обмінялися ідеями та досвідом з очільниками столичних регіонів ключових країн ЄС – Чехії, Австрії, Німеччини та Фінляндії.

Михайло Бно-Айріян підкреслив, що ключовим викликом для присутніх є взаємодія регіонів зі столицями, які адміністративно не належать до них.

«Спільними для всіх присутніх на зустрічі регіонів були головні проблеми: малорозвинена транспортна інфраструктура, відсутність інтегрованої транспортної системи, недосконалість планів будівництва, управління водними ресурсами та відходами, більшість великих підприємств-платників податків та найбільш кваліфіковані робочі кадри базуються у столиці. Впринципі, у нас аналогічні проблеми. Столиця розвивається, має величезний бюджет, багато викликів та проблем, в тому числі які мають спільне значення і для нас та які не розв’язуються роками», – підсумував очільник Київської ОДА.

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]