Грудень 16, 2019

Київська агломерація може стати гідним світовим прикладом, — Олексій Чернишов

Про це голова Київської облдержадміністрації заявив під час виступу на міжнародному форумі «Майбутнє Києва», що відбувся в столиці у понеділок, 16 грудня.

У заході з нагоди презентації проєкту Генерального плану столиці взяли участь голова КМДА Віталій Кличко, керівництво КМДА та КОДА, експерти Ради Європи, провідні світові архітектори, представники мерії м. Лейпциг (Німеччина) тощо. Згідно з представленим проєктом, зокрема, передбачається створення Київської агломерації, до якої можуть увійти деякі населені пункти Київської області.

«Агломерація, яку утворять міста Київщини, може стати таким самим гідним прикладом, які ми бачимо в інших країнах. Найбільші агломерації світу утворюють значну частину глобального ВВП», — зауважив Олексій Чернишов.

Також голова КОДА підкреслив, що жодна агломерація в Європі чи у світі не розвивається за рахунок поглинання територій.

«Навпаки — це двосторонні відносини та домовленості, як розвиватися далі. Те саме ми маємо довести і в Київській області. Мешканці Броварів, Бучі, Ірпеня, інших міст мають отримати такі ж права і можливості, як і столичні жителі», — відзначив очільник області.

Крім того, Олексій Чернишов укотре наголосив на важливості співпраці Києва та області задля розв’язання спільних проблем, і виділив п’ять пріоритетів, визначених Київською обласною державною адміністрацією на наступні роки:

  1. Залучення інвестицій та створення індустріальних і технопарків;
  2. Забезпечення річного приросту інвестицій в область на понад 20%;
  3. Розв’язання проблеми сміття;
  4. Капітальний та поточний ремонт доріг загального користування місцевого значення;
  5. Завершення процесу децентралізації в Київській області (створення ОТГ).

«Усі ці завдання потребують багато часу та ресурсів. Але я бачу такі можливості. Відчуваю підтримку президента та зацікавленість міста Києва. Відчуваю інтерес з боку громад, суспільства загалом», — резюмував Олексій Чернишов.

Зі свого боку, Віталій Кличко подякував голові КОДА за співпрацю та наголосив, що разом вони зможуть подолати складні виклики.

«Наше завдання — спільно заглянути в завтрашній день. Розробити та чітко дати відповіді на багато запитань», — додав голова КМДА Віталій Кличко.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 13 грудня, керівництво Київської обласної державної адміністрації та Київської міської державної адміністрації провели робочу зустріч, на якій визначили пріоритетні напрямки співпраці.

Раніше, у понеділок, 9 грудня, голова КОДА Олексій Чернишов та голова КМДА Віталій Кличко під час робочого візиту на Полігон ТПВ №5 у с. Підгірці Київської області підписали «Меморандум про реалізацію спільної стратегії поводження з твердими побутовими відходами».

Довідково

Форум «Майбутнє Києва» дає старт процесу ознайомлення громадськості столиці з проектом основного містобудівного документа міста, що має стати платформою для інноваційних рішень та сприяти успішній реалізації стратегії розвитку міста Києва.

Форум організований КО «Інститут Генерального плану міста Києва» та Департаментом містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації.

Читайте також

Липень 12, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 12 ЛИПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 12 липня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 3026 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 253 дітей та у 526 медичних працівників. За добу підтверджено 40 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 2-х дітей віком  8 та 16 років (с. Гастролуччя Баришівського району, м. Біла Церква)  та у 38  дорослих ( […]

Липень 12, 2020

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ 2019-NCOV

В Україні зафіксовано 678 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 12 липня (станом на 9:00) в Україні 53 521 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 1383 летальні, 26 118 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 678 нових випадків. Загалом проведено 796 680 тестувань методом ПЛР. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 2097 випадків; Волинська область — […]

Липень 11, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 11 ЛИПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 11 липня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 2986 випадків захворювання на коронавірус. У тому числі у 251 дитини та у 521 медичного працівника. За добу підтверджено 46 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 6-ти дітей віком від 9 до 17 років (м. Васильків […]

Липень 10, 2020

Василь Володін відвідав з робочим візитом три райони Київщини

10 липня голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін відвідав з робочим візитом Поліський, Іванківський та Бородянський райони області. Основна мета поїздки – комунікація с громадами, виявлення проблемних питань та шляхів їх вирішення. Разом з ним з мешканцями районів спілкувалися начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, очільник Головного управління СБУ у […]