Вересень 29, 2020

Київщина займає третє місце в Україні за залученням капітальних інвестицій

Київська область займає третє місце в країні за рівнем залучення капітальних інвестицій. Із початку року інвестори спрямували на розвиток регіону майже 11 млрд грн.

Про це повідомив очільник Київщини Василь Володін під час звітної пресконференції за 100 днів роботи сьогодні, 29 вересня.

За його словами, одним із пріоритетних завдань для команди ОДА було і залишається підвищення інвестиційної привабливості регіону.

«Із початку року вже залучили у нашу економіку 10,8 млрд грн капітальних інвестицій. Наразі активно реалізовуються три інвестиційні проєкти з будівництва заводу «Костал» в Бориспільскому районі на 900 робочих місць (39 млн євро інвестицій), складського комплексу «FM Logistic» у Бориспільському районі (15 млн євро інвестиції на першу чергу) і заводу з виробництва крохмалю на 330 робочих місць (100 млн доларів інвестицій)», – розповів голова ОДА.

Василь Володін зазначив, що ще шість інвестиційних проєктів на Київщині знаходяться у активній фазі. Наприклад, йдеться про напрацювання з розширення логістично-промислового комплексу в с. Калинівка Васильківського району, будівництва логістично-промислового парку у с. Колонщина Макарівського району та складського комплексу в Обухівському та Васильківському районах.

Під час пресконференції голова ОДА озвучив можливість створення на Київщині аерокластеру. Перші кроки в цьому напрямі вже зробили. Йдеться про укладання відповідного меморандуму про співпрацю між «Агенцією регіонального розвитку Київської області» та Громадською cпілкою «Дніпровський космічний кластер».

Окрім цього, обласна державна адміністрація налагодила співпрацю з «Українською асоціацією меблевиків» і Всеукраїнською громадською організацією «УСПП».

Паралельно триває робота і в напрямі залучення зовнішніх партнерів. Серед ключових напрацювань – підписання меморандумів про співпрацю з Центральночеським краєм та Земельним урядом Федеральної землі Нижньої Австрії.

Також Василь Володін окреслив перспективні напрями роботи в інвестиційній сфері. Йдеться про забезпечення необхідних умов для функціонування міжнародного аеропорту в Білій Церкві, будівництво сміттєпереробного комплексу та створення інноваційного кластеру геномних технологій у біомедицині та сільському господарстві Київщини.

Читайте також

Жовтень 24, 2020

На Київщині за добу 289 нових випадків захворювання на COVID-19

В Київській області за даними обласного лабораторного центру 24 жовтня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 14247 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 1190 дітей та у 1455 медичних працівників. За добу підтверджено 289 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), з них в 11-тидітей віком від 1 до 15 років (Білоцерківський р-н – 2 (с. Скребиші), […]

Жовтень 23, 2020

«Після канікул діти з Пашківки Макарівського району повернуться на навчання в нову реконструйовану школу», – Василь Володін

У Пашківці Макарівського району завершили реконструкцію школи. Заклад розрахований на 140 учнів. Після завершення канікул діти навчатимуться у комфортних умовах. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Василь Володін сьогодні, 23 жовтня, після інспектування проведених робіт і спілкування з громадою. У рамках реконструкції у закладі замінили вікна та покрівлю, зміцнили фундамент та стіни, а також […]

Жовтень 23, 2020

Звернення голови ОДА Василя Володіна до виборців Київщини!

Шановні жителі Київщини! Уже в цю неділю, 25 жовтня, в Україні відбудуться місцеві вибори. Закликаю всіх бути свідомими, прийти та проголосувати. Це важливий вклад у майбутнє нашої області. Від того, хто стане депутатами обласних, районних, міських рад і головами ОТГ, залежить наше з вами життя на найближчі 5 років. Тож давайте не пропустимо можливість обрати […]

Жовтень 23, 2020

Василь Володін: «На Київщині в «червоній» зоні – Бориспіль, Васильків, Обухів, Бориспільський та Обухівський райони»

На Киїіщині найгірша ситуація з поширенням коронавірусу в Борисполі, Василькові, Обухові та Бориспільському й Обухівському районах. Вони ввійшли до «червоної» зони епідемічної небезпеки. Лише дві території Київської області залишаються в «зеленій» зоні – це Славутич і Ставищенський район. Решта – у «помаранчевій» і «жовтій» зонах. Про це повідомив очільник Київщини Василь Володін сьогодні, 23 жовтня, за результатами засідання Державної комісії […]