Жовтень 9, 2017

Київщина відзначила День бійця територіальної оборони

7 жовтня 2017 року в усіх містах та районах Київської області відбулося відзначення Дня бійця територіальної оборони.

Обласний святковий захід із нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Київській області відбувся на території музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Бессараба, полковника Генерального штабу Збройних Сил України Сергія Березовського, генерал-майора Сухопутних військ Збройних Сил України Анатолія Баргилевича та полковника Сухопутних військ Збройних Сил України Володимира Кидоня.

За словами керівника територіальної оборони Київської області, голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, починаючи з цього року у Київській області щороку у першу суботу жовтня буде проводитись День бійця територіальної оборони.

Як зазначив Олександр Горган, відзначення Дня бійця тероборони буде проводитись з метою почути звіти «усіх керівників структурних підрозділів сил територіальної оборони про проведену роботу протягом року, побачити динаміку зростання активних бійців та мати можливість напередодні бюджетного року планувати додаткові заходи, які стосуються проведення програм і окремих видів активності для підрозділів територіальної оборони».

«Сьогодні обороноздатність держави більшою мірою залежить від організованості і активності суспільства. І ворог, який бачить здатність іншої держави швидко мобілізуватись, прогнозуючи витрати, ніколи не наважиться на широкомасштабний наступ. Тому кожен захід із зміцнення територіальної оборони, кожен новий активний боєць підрозділу – це ще одна гарантія відвернення загрози від нашої держави, – наголосив Олександр Горган. –  У зв’язку з цим державна влада Київської області докладає зусиль для того, щоб територіальна оборона не була бутафорією на папері, а була дійсною силою, на яку опирається державна влада, на яку розраховує суспільство, яка присутня у кожній громаді у вигляді зразкових громадян, патріотизм і підготовленість яких є надійною гарантією захисту держави від агресії, від тероризму, від замаху на демократію, а у випадку настання надзвичайних ситуацій – навіть допомоги штатним структурам Державної служби надзвичайних ситуацій».

«Ворог думав, що здолає українських військових, але не очікував опору народу», – наголосив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Бессараб, високо відзначаючи службу громадян України в загонах територіальної оборони та подякував за їхній вагомий внесок в оборону України.

У рамках відзначення Дня бійця територіальної оборони в Київській області учасники заходу продемонстрували гостям заняття з вогневої, військово-медичної, інженерної та спортивної підготовки. Вихованці дитячого спортивного клубу «Характерник» продемонстрували показовий виступ із нового виду спорту – хортингу.

Під час заходу відбулося вручення подяк та посвідчень військовозобов’язаним, що призначені до загону територіальної оборони.

У знак пошани до Подвигу воїнів-визволителів від учасників – бійців територіальної оборони були покладені квіти до Пам’ятника воїна-визволителя та до Залу слави воїнів АТО.

697

715

724

756

801

855

862

867

901

911

932

948

965

Фото Володимира Давиденка 

Читайте також

Серпень 21, 2018

Які ліки забезпечує держава при лікуванні на стаціонарі: ліки від найбільш поширених хвороб

Українці можуть отримати безоплатно ліки та медвироби, вакцини та сироватки, які держава придбала для них за кошти платників податків. Закупівлі відбуваються як на рівні державних програм, так і коштом місцевих бюджетів. Продовжуємо серію матеріалів,  в яких розкажемо, які ліки, вакцини, медичні засоби ви можете отримати безоплатно і що робити, якщо ви їх не знайшли. Сьогодні говоримо про […]

Серпень 21, 2018

За сприяння Київської обласної служби зайнятості у 2018 році працевлаштовано понад 220 учасників антитерористичної операції

З початку 2018 року послугами Київської обласної служби зайнятості скористались 930 безробітних осіб з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (АТО), з них 102 особи з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 826 учасників АТО. «Київська обласна служба зайнятості надає профорієнтаційні, консультативні послуги, проводить постійну роботу щодо працевлаштування учасників АТО відповідно до їх фаху […]

Серпень 20, 2018

Хід жнивної кампанії на Київщині

Усіма категоріями господарств Київської області станом на 20 серпня поточного року по ранній групі зернових та зернобобових з площі 276,8 тис.га, зібрано 1 млн.234 тис. 378 тонн при середній урожайності 44,2 ц/га. Зібрано 95,1 % площ до пронозу ярих зернових і зернобобових в Київській області. В розрізі культур: -озимої пшениці – з площі 177,1 тис.га, […]

Серпень 20, 2018

У Славутичі роботодавцям розповіли про послуги державної служби зайнятості

У приміщенні Славутицького міського центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців: «Сучасні види послуг державної служби зайнятості». Валентина Надточій, заступник директора Славутицького міського центру зайнятості подякувала присутніх роботодавців за співпрацю та надала інформацію про послуги державної служби зайнятості у сучасних умовах: підбір працівників на заявлені вакансії з використанням профвідбору, організацію та проведення робіт тимчасового характеру, підвищення […]