Жовтень 9, 2017

Київщина відзначила День бійця територіальної оборони

7 жовтня 2017 року в усіх містах та районах Київської області відбулося відзначення Дня бійця територіальної оборони.

Обласний святковий захід із нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Київській області відбувся на території музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Бессараба, полковника Генерального штабу Збройних Сил України Сергія Березовського, генерал-майора Сухопутних військ Збройних Сил України Анатолія Баргилевича та полковника Сухопутних військ Збройних Сил України Володимира Кидоня.

За словами керівника територіальної оборони Київської області, голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, починаючи з цього року у Київській області щороку у першу суботу жовтня буде проводитись День бійця територіальної оборони.

Як зазначив Олександр Горган, відзначення Дня бійця тероборони буде проводитись з метою почути звіти «усіх керівників структурних підрозділів сил територіальної оборони про проведену роботу протягом року, побачити динаміку зростання активних бійців та мати можливість напередодні бюджетного року планувати додаткові заходи, які стосуються проведення програм і окремих видів активності для підрозділів територіальної оборони».

«Сьогодні обороноздатність держави більшою мірою залежить від організованості і активності суспільства. І ворог, який бачить здатність іншої держави швидко мобілізуватись, прогнозуючи витрати, ніколи не наважиться на широкомасштабний наступ. Тому кожен захід із зміцнення територіальної оборони, кожен новий активний боєць підрозділу – це ще одна гарантія відвернення загрози від нашої держави, – наголосив Олександр Горган. –  У зв’язку з цим державна влада Київської області докладає зусиль для того, щоб територіальна оборона не була бутафорією на папері, а була дійсною силою, на яку опирається державна влада, на яку розраховує суспільство, яка присутня у кожній громаді у вигляді зразкових громадян, патріотизм і підготовленість яких є надійною гарантією захисту держави від агресії, від тероризму, від замаху на демократію, а у випадку настання надзвичайних ситуацій – навіть допомоги штатним структурам Державної служби надзвичайних ситуацій».

«Ворог думав, що здолає українських військових, але не очікував опору народу», – наголосив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Бессараб, високо відзначаючи службу громадян України в загонах територіальної оборони та подякував за їхній вагомий внесок в оборону України.

У рамках відзначення Дня бійця територіальної оборони в Київській області учасники заходу продемонстрували гостям заняття з вогневої, військово-медичної, інженерної та спортивної підготовки. Вихованці дитячого спортивного клубу «Характерник» продемонстрували показовий виступ із нового виду спорту – хортингу.

Під час заходу відбулося вручення подяк та посвідчень військовозобов’язаним, що призначені до загону територіальної оборони.

У знак пошани до Подвигу воїнів-визволителів від учасників – бійців територіальної оборони були покладені квіти до Пам’ятника воїна-визволителя та до Залу слави воїнів АТО.

697

715

724

756

801

855

862

867

901

911

932

948

965

Фото Володимира Давиденка 

Читайте також

Лютий 21, 2018

Перший заступник голови Київської ОДА Андрій Анісімов провів особистий прийом громадян

У середу, 21 лютого, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі також взяли начальник управління інфраструктури Київської ОДА Юрій Чередніченко, начальник управління планування територій департаменту містобудування та архітектури облдержадміністрації Марія Маноха, заступник начальника відділу роботи із зверненнями громадян Андрій Сергеєв, а також начальник відділу державної реєстрації […]

Лютий 21, 2018

Шануємо подвиг загиблих героїв!!!

Напередодні річниці трагічних подій 2013-2014 років, вшановуючи подвиг Героїв Небесної Сотні та всіх учасників Революції Гідності, виконуючи доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана проведено виплату одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада […]

Лютий 21, 2018

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

Вкотре, для безробітних, у приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості, відбувся  «Інформайійний семінар для військовослужбовців та учасників АТО». В  заході взяли участь представники військової частини А 3085: старший лейтенант  Мирослав Бойко, старший лейтенант Марина Сербенко, лейтенант Любов Гуленко та представники Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату майор Євгеній Філоненко і майор Дем’ян Карастоянов На початку семінару, з […]

Лютий 21, 2018

Запроваджені в Україні зміни дозволять отримати нову якість життя, – В. Гройсман

Запроваджені Урядом України зміни в ключових сферах життєдіяльності держави дозволять отримати нову якість життя – від освіти й охорони здоров’я до ефективного подолання корупції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час міжнародної конференції високого рівня з питань реформ в Україні. Глава Уряду підкреслив, що конференція проходить у роковини загибелі учасників Революції Гідності. І […]