Жовтень 9, 2017

Київщина відзначила День бійця територіальної оборони

bf5c16ed-728d-4ceb-9358-a1f1951ff219

7 жовтня 2017 року в усіх містах та районах Київської області відбулося відзначення Дня бійця територіальної оборони.

Обласний святковий захід із нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Київській області відбувся на території музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Бессараба, полковника Генерального штабу Збройних Сил України Сергія Березовського, генерал-майора Сухопутних військ Збройних Сил України Анатолія Баргилевича та полковника Сухопутних військ Збройних Сил України Володимира Кидоня.

За словами керівника територіальної оборони Київської області, голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, починаючи з цього року у Київській області щороку у першу суботу жовтня буде проводитись День бійця територіальної оборони.

Як зазначив Олександр Горган, відзначення Дня бійця тероборони буде проводитись з метою почути звіти «усіх керівників структурних підрозділів сил територіальної оборони про проведену роботу протягом року, побачити динаміку зростання активних бійців та мати можливість напередодні бюджетного року планувати додаткові заходи, які стосуються проведення програм і окремих видів активності для підрозділів територіальної оборони».

«Сьогодні обороноздатність держави більшою мірою залежить від організованості і активності суспільства. І ворог, який бачить здатність іншої держави швидко мобілізуватись, прогнозуючи витрати, ніколи не наважиться на широкомасштабний наступ. Тому кожен захід із зміцнення територіальної оборони, кожен новий активний боєць підрозділу – це ще одна гарантія відвернення загрози від нашої держави, – наголосив Олександр Горган. –  У зв’язку з цим державна влада Київської області докладає зусиль для того, щоб територіальна оборона не була бутафорією на папері, а була дійсною силою, на яку опирається державна влада, на яку розраховує суспільство, яка присутня у кожній громаді у вигляді зразкових громадян, патріотизм і підготовленість яких є надійною гарантією захисту держави від агресії, від тероризму, від замаху на демократію, а у випадку настання надзвичайних ситуацій – навіть допомоги штатним структурам Державної служби надзвичайних ситуацій».

«Ворог думав, що здолає українських військових, але не очікував опору народу», – наголосив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Бессараб, високо відзначаючи службу громадян України в загонах територіальної оборони та подякував за їхній вагомий внесок в оборону України.

У рамках відзначення Дня бійця територіальної оборони в Київській області учасники заходу продемонстрували гостям заняття з вогневої, військово-медичної, інженерної та спортивної підготовки. Вихованці дитячого спортивного клубу «Характерник» продемонстрували показовий виступ із нового виду спорту – хортингу.

Під час заходу відбулося вручення подяк та посвідчень військовозобов’язаним, що призначені до загону територіальної оборони.

У знак пошани до Подвигу воїнів-визволителів від учасників – бійців територіальної оборони були покладені квіти до Пам’ятника воїна-визволителя та до Залу слави воїнів АТО.

697

715

724

756

801

855

862

867

901

911

932

948

965

Фото Володимира Давиденка 

Читайте також

IMG_1824
Грудень 13, 2017

Роботи учнів із Переяслав-Хмельницького ввійшли до унікальної “Книги добра”

9 грудня у “Мистецькому арсеналі” (м.Київ) відбулася презентація Книги Добра. “Книга добра” – це міжнародний соціальний проект, який об’єднав тисячі дітей і дорослих з метою пошуку унікальних історій про добро в усіх його проявах. “Книгу добра” буде передано до бібліотек 50 країн світу. Насамперед – до Національної бібліотеки Ватикану, бібліотеки Конгресу США, до Королівської книгозбірні […]

Грудень 13, 2017

Українці на 100% будуть забезпечені життєво необхідними, якісними та безпечними ліками, – рішення Уряду

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що формулює політику забезпечення населення якісними та ефективними ліками у 2018 році. Сьогодні, 13 грудня 2017 року, на засіданні Уряд проголосував за 2 постанови, що передбачають забезпечення українців медичними препаратами у наступному році. Мова йде про оновлену версію Національного переліку основних лікарських засобів та зміни до постанови №1303, якою забезпечуються ліками пільгові групи […]

анонс
Грудень 13, 2017

15 грудня відбудеться відкриття виставки ікон «Духовна спадщина Київського Полісся»

15 грудня 2017 року о 15:00 в Історичному музеї Вишгородського історико-культурного заповідника відбудеться відкриття виставки ікон та хрестів Х-ХІХ ст. «Духовна спадщина Київського Полісся» із фондової колекції ВІКЗ. Як зазначає директор Заповідника Влада Литовченко, «такі заходи дуже важливі, адже вони демонструють єднання минулого й сучасності, доль людей та життя регіону». Кожен із предметів є відображенням […]

1
Грудень 13, 2017

В Ірпені відбулась фінальна гра щорічного обласного заходу «Обери майбутнє»

У Центрі творчості м. Ірпінь відбулась фінальна гра щорічного обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівської молоді «Обери майбутнє». На фінал право першості виборювали шість найкращих команд, кожна з яких мала свою родзинку. Фінальний етап конкурсу зібрав повну залу глядачів, які аплодисментами нагороджували учасників. Вітаючи учасників конкурсу, директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук побажав подальшого […]