Жовтень 9, 2017

Київщина відзначила День бійця територіальної оборони

7 жовтня 2017 року в усіх містах та районах Київської області відбулося відзначення Дня бійця територіальної оборони.

Обласний святковий захід із нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Київській області відбувся на території музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Бессараба, полковника Генерального штабу Збройних Сил України Сергія Березовського, генерал-майора Сухопутних військ Збройних Сил України Анатолія Баргилевича та полковника Сухопутних військ Збройних Сил України Володимира Кидоня.

За словами керівника територіальної оборони Київської області, голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, починаючи з цього року у Київській області щороку у першу суботу жовтня буде проводитись День бійця територіальної оборони.

Як зазначив Олександр Горган, відзначення Дня бійця тероборони буде проводитись з метою почути звіти «усіх керівників структурних підрозділів сил територіальної оборони про проведену роботу протягом року, побачити динаміку зростання активних бійців та мати можливість напередодні бюджетного року планувати додаткові заходи, які стосуються проведення програм і окремих видів активності для підрозділів територіальної оборони».

«Сьогодні обороноздатність держави більшою мірою залежить від організованості і активності суспільства. І ворог, який бачить здатність іншої держави швидко мобілізуватись, прогнозуючи витрати, ніколи не наважиться на широкомасштабний наступ. Тому кожен захід із зміцнення територіальної оборони, кожен новий активний боєць підрозділу – це ще одна гарантія відвернення загрози від нашої держави, – наголосив Олександр Горган. –  У зв’язку з цим державна влада Київської області докладає зусиль для того, щоб територіальна оборона не була бутафорією на папері, а була дійсною силою, на яку опирається державна влада, на яку розраховує суспільство, яка присутня у кожній громаді у вигляді зразкових громадян, патріотизм і підготовленість яких є надійною гарантією захисту держави від агресії, від тероризму, від замаху на демократію, а у випадку настання надзвичайних ситуацій – навіть допомоги штатним структурам Державної служби надзвичайних ситуацій».

«Ворог думав, що здолає українських військових, але не очікував опору народу», – наголосив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Бессараб, високо відзначаючи службу громадян України в загонах територіальної оборони та подякував за їхній вагомий внесок в оборону України.

У рамках відзначення Дня бійця територіальної оборони в Київській області учасники заходу продемонстрували гостям заняття з вогневої, військово-медичної, інженерної та спортивної підготовки. Вихованці дитячого спортивного клубу «Характерник» продемонстрували показовий виступ із нового виду спорту – хортингу.

Під час заходу відбулося вручення подяк та посвідчень військовозобов’язаним, що призначені до загону територіальної оборони.

У знак пошани до Подвигу воїнів-визволителів від учасників – бійців територіальної оборони були покладені квіти до Пам’ятника воїна-визволителя та до Залу слави воїнів АТО.

697

715

724

756

801

855

862

867

901

911

932

948

965

Фото Володимира Давиденка 

Читайте також

Травень 24, 2018

АНДРІЙ АНІСІМОВ ПРОВІВ НАРАДУ З РОБОЧОЮ ГРУПОЮ ЩОДО НАДАННЯ ПУНКТУ ПРОПУСКУ «ВІЛЬЧА» СТАТУСУ МІЖНАРОДНОГО

24 травня під головуванням першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова відбулося засідання робочої групи із підготовки пропозицій щодо зміни класифікації міждержавного пункту пропуску через державний кордон «Вільча» та розбудови відповідної інфраструктури. Участь в нараді також взяли представників Міністерства закордонних справ, Державної прикордонної служби України, Державної фіскальної служби України, Державного агентства України з управління зоною відчуження […]

Травень 24, 2018

Бронзу виборює чоловіча збірна Київщини на Кубку України зі стрибків на батуті

З 16 по 19 травня на базі Одеського гімнастичного клубу «Істок» відбувся Кубок України зі стрибків на батуті. У змаганнях взяли участь 30 дівчат і 57 хлопців, а загалом 87 спортсменів з Києва, Херсона, Миколаєва, Одеси, Дніпра і Харкова. Також на змагання приїхала продемонструвати свою майстерність збірна команда Київської області. Наші батутисти успішно виступили на турнірі, завоювавши при цьому призові […]

Травень 24, 2018

Честь і гідність, непохитна воля і самовідданість – принципи усіху поколінь прикордонників

За ініціативи Окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України та підтримки Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості 23 травня 2018 року в КЗ КОР «Переяслав-Хмельницькому ліцеї-інтернаті «Патріот» відбувся захід військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Презентація професії прикордонника». Мета заходу забезпечення якісного виконання заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді, населення регіону, щодо подальшого проходження військової служби за контрактом в […]

Травень 23, 2018

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ НА КОНТРОЛІ КОДА: Андрій Анісімов відвідав “майстер-клас” від рятувальників для керівників закладів відпочинку і оздоровлення Київської області

23 травня в дитячому оздоровчому таборі “Славутич” що в Переяслав-Хмельницькому районі рятувальники спільно з представниками центральних ЗМІ провели “майстер-клас”  для керівників  літніх оздоровчих закладів, які розташовані на території Київської області. Перед присутніми виступив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов. Він розповів про підготовку, яка ведеться до початку оздоровчого сезону з боку місцевих […]