Жовтень 9, 2017

Київщина відзначила День бійця територіальної оборони

bf5c16ed-728d-4ceb-9358-a1f1951ff219

7 жовтня 2017 року в усіх містах та районах Київської області відбулося відзначення Дня бійця територіальної оборони.

Обласний святковий захід із нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Київській області відбувся на території музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Бессараба, полковника Генерального штабу Збройних Сил України Сергія Березовського, генерал-майора Сухопутних військ Збройних Сил України Анатолія Баргилевича та полковника Сухопутних військ Збройних Сил України Володимира Кидоня.

За словами керівника територіальної оборони Київської області, голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, починаючи з цього року у Київській області щороку у першу суботу жовтня буде проводитись День бійця територіальної оборони.

Як зазначив Олександр Горган, відзначення Дня бійця тероборони буде проводитись з метою почути звіти «усіх керівників структурних підрозділів сил територіальної оборони про проведену роботу протягом року, побачити динаміку зростання активних бійців та мати можливість напередодні бюджетного року планувати додаткові заходи, які стосуються проведення програм і окремих видів активності для підрозділів територіальної оборони».

«Сьогодні обороноздатність держави більшою мірою залежить від організованості і активності суспільства. І ворог, який бачить здатність іншої держави швидко мобілізуватись, прогнозуючи витрати, ніколи не наважиться на широкомасштабний наступ. Тому кожен захід із зміцнення територіальної оборони, кожен новий активний боєць підрозділу – це ще одна гарантія відвернення загрози від нашої держави, – наголосив Олександр Горган. –  У зв’язку з цим державна влада Київської області докладає зусиль для того, щоб територіальна оборона не була бутафорією на папері, а була дійсною силою, на яку опирається державна влада, на яку розраховує суспільство, яка присутня у кожній громаді у вигляді зразкових громадян, патріотизм і підготовленість яких є надійною гарантією захисту держави від агресії, від тероризму, від замаху на демократію, а у випадку настання надзвичайних ситуацій – навіть допомоги штатним структурам Державної служби надзвичайних ситуацій».

«Ворог думав, що здолає українських військових, але не очікував опору народу», – наголосив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Бессараб, високо відзначаючи службу громадян України в загонах територіальної оборони та подякував за їхній вагомий внесок в оборону України.

У рамках відзначення Дня бійця територіальної оборони в Київській області учасники заходу продемонстрували гостям заняття з вогневої, військово-медичної, інженерної та спортивної підготовки. Вихованці дитячого спортивного клубу «Характерник» продемонстрували показовий виступ із нового виду спорту – хортингу.

Під час заходу відбулося вручення подяк та посвідчень військовозобов’язаним, що призначені до загону територіальної оборони.

У знак пошани до Подвигу воїнів-визволителів від учасників – бійців територіальної оборони були покладені квіти до Пам’ятника воїна-визволителя та до Залу слави воїнів АТО.

697

715

724

756

801

855

862

867

901

911

932

948

965

Фото Володимира Давиденка 

Читайте також

869204775adee92011bbfe9463985513_1508834937_extra_large
Жовтень 24, 2017

Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку

Шановні пані та панове! Дорогі українці! Непросто було сюди дістатися навіть президентському кортежу, бо неподалік йде ремонт мосту через Русанівську протоку на Броварському проспекті. І таких вузьких місць, які зараз розширяються, інвестуються, будуються і в Києві, і в Україні дуже багато. Відновлення доріг цього року  стало загальнонаціональним проектом, хоча розпочалося ще в 2015 році з […]

суб-800x500_c
Жовтень 24, 2017

Осінній благоустрій: на Білоцерківщині ліквідовано 21 стихійне сміттєзвалище

Підсумки місячника благоустрою території населених пунктів Білоцерківського району із вжиттям комплексу заходів для поліпшення стану довкілля та озеленення населених пунктів було розглянуто під час щотижневої оперативної наради, яку проводив перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Савчук. З цього питання доповідала головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Ганна Петрашевська. Аналіз виконання заходів з благоустрою проводився […]

Без названия
Жовтень 24, 2017

Україна ініціює приєднання до Центру передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки

Захист критичної інфраструктури є пріоритетним напрямом безпекової політики України. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе  під час завершального заходу у рамках спільних з НАТО командно-штабних навчань з питань захисту критичної електроенергетичної інфраструктури, які проходили 16-20 жовтня цього року в Україні. Віце-прем’єр-міністр наголосила, що гібридні війни та кіберзагрози – це виклики не тільки […]

36
Жовтень 24, 2017

Урочисті проводи призовників Таращанського району на строкову військову службу

Сьогодні, 24 жовтня, у рамках осінньої призовної кампанії, із Таращанського районного військового комісаріату на строкову військову службу відправлено п’ятеро призовників. Підтримати хлопців, в яких розпочинається новий етап життя, прийшов виконуючий обов’язки голови Таращанської райдержадміністрації Юрій Шостак. Він звернувся до строковиків з напутнім словом, побажав їм достойної служби та витримки, на радість батькам повернутися здоровими та змужнілими чоловіками, а також ніколи […]