Серпень 28, 2019

Київщина відкрила 86-й театральний сезон

Київський академічний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського відкрив 86-й театральний сезон. Трупа розпочала сезон у повному складі.

Вдячні глядачі та гості вже 86 років мають можливість завітати до затишної зали театру, переглянути улюблені вистави відомих авторів класичної світової та української драматургії, прем’єри від сучасних драматургів та режисерів, а також насолодитися яскравими тематичними шоу-програмами від «саксаганців».

Із початком нового сезону колектив театру привітав очільник Київської ОДА Михайло Бно-Айріян. Він наголосив на тому, що театр імені Панаса Саксаганського є не лише окрасою та гордістю Білої Церкви, він є перлиною всієї Київщини, її культурним осередком. «Саме тут народжується культура, а колектив театру – її творець. Дуже шкода, що на долю такого значимо для області закладу, єдиного в своєму роді, випала непроста доля злетів та випробувань. Проте, підтриманий жагою творчості митців та відданою любов’ю глядача театр не просто «живий», він розвивається та міцнішає».

«Я вдячний колективу за розвиток театрального мистецтва на Київщині, за самовіддану працю, за те, що кожного дня ви робите життя мешканців області яскравішим. Розвиток культури визначальний у житті будь-якої людини, тому будемо працювати над впровадженням нових ідей у цьому напрямку», – зазначив Михайло Каренович.

Музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського на сьогодні є єдиним професійним театром на теренах Київщини. Щороку театр випускає в середньому 10 прем’єр: вистави для дорослих та дітей, шоу-програми та програми оркестру. За рік здійснюється показ близько 700 вистав, які переглядають 130 – 160 тисяч глядачів. Із них третина – на виїзді, у населених пунктах Київської області. Щороку кількість глядачів збільшується в середньому на 20 %. В усіх куточках області з аншлагами проходять вистави, яких у репертуарі театру 62, та театралізовані шоу-програми – як тематичні, так і приурочені до державних та професійних свят.

Поряд із зайнятістю у виставах, артисти балету, оркестру, вокалісти презентують власні концертні тематичні та шоу-програми. Артисти балету – лауреати Всеукраїнського конкурсу-фестивалю ім. П. Вірського. Оркестр театру збирає аншлаги не лише по усій Київщині, а й по Україні загалом. У складі театральної трупи – 6 заслужених артистів України, заслужений діяч мистецтв України.

Читайте також

Листопад 15, 2019

На Київщині протягом двох днів висадили понад 800 зелених насаджень

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації протягом 13-15 листопада закупив і висадив 825 декоративних дерев та кущів у 5 населених пунктах області. Роботи з озеленення були проведені у м. Тетіїв, м. Сквира, с. Горобіївка Свирського району, с. Бишівка Макарівського району та м. Біла Церква. До заходів з озеленення, окрім працівників комунальних служб […]

Листопад 15, 2019

Легендарній велошколі «Промінь» – 50!

Свій ювілей Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Промінь» відзначила в Київському обласному музично-драматичному театрі ім. П. Саксаганського в Білій Церкві. За півстоліття школою пройдено шлях від секції з велосипедного спорту до спеціалізованої школи олімпійського резерву, школи вищої категорії, яка в Рейтингу-2017 серед спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву посідає перше місце. В рамках […]

Листопад 15, 2019

Для забезпечення громадського порядку: КОДА посилює співпрацю з Нацполіцією

Управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Київської ОДА та Головне управління Національної поліції в Київській області підписали договір про передачу на зберігання з правом використання 50 переносних  DMR радіостанцій. Підписання відбулося 15 листопада під час виїзної робочої зустрічі керівництв КОДА та ГУ НП в Київській області. Заступник голови облдержадміністрації Дмитро Назаренко, начальник […]

Листопад 15, 2019

Військові комісари Київщини обговорили хід проведення осіннього призову-2019

Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року говорили під час засідання координаційної наради. Захід відбувся під керівництвом заступника голови Київської ОДА Дмитра Назаренка на базі обласного військового комісаріату. Участь у нараді взяли військовий комісар Київського обласного військового комісаріату Юрій Максимів, начальник управління з питань оборонної роботи та взаємодії […]