Серпень 28, 2019

Київщина відкрила 86-й театральний сезон

Київський академічний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського відкрив 86-й театральний сезон. Трупа розпочала сезон у повному складі.

Вдячні глядачі та гості вже 86 років мають можливість завітати до затишної зали театру, переглянути улюблені вистави відомих авторів класичної світової та української драматургії, прем’єри від сучасних драматургів та режисерів, а також насолодитися яскравими тематичними шоу-програмами від «саксаганців».

Із початком нового сезону колектив театру привітав очільник Київської ОДА Михайло Бно-Айріян. Він наголосив на тому, що театр імені Панаса Саксаганського є не лише окрасою та гордістю Білої Церкви, він є перлиною всієї Київщини, її культурним осередком. «Саме тут народжується культура, а колектив театру – її творець. Дуже шкода, що на долю такого значимо для області закладу, єдиного в своєму роді, випала непроста доля злетів та випробувань. Проте, підтриманий жагою творчості митців та відданою любов’ю глядача театр не просто «живий», він розвивається та міцнішає».

«Я вдячний колективу за розвиток театрального мистецтва на Київщині, за самовіддану працю, за те, що кожного дня ви робите життя мешканців області яскравішим. Розвиток культури визначальний у житті будь-якої людини, тому будемо працювати над впровадженням нових ідей у цьому напрямку», – зазначив Михайло Каренович.

Музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського на сьогодні є єдиним професійним театром на теренах Київщини. Щороку театр випускає в середньому 10 прем’єр: вистави для дорослих та дітей, шоу-програми та програми оркестру. За рік здійснюється показ близько 700 вистав, які переглядають 130 – 160 тисяч глядачів. Із них третина – на виїзді, у населених пунктах Київської області. Щороку кількість глядачів збільшується в середньому на 20 %. В усіх куточках області з аншлагами проходять вистави, яких у репертуарі театру 62, та театралізовані шоу-програми – як тематичні, так і приурочені до державних та професійних свят.

Поряд із зайнятістю у виставах, артисти балету, оркестру, вокалісти презентують власні концертні тематичні та шоу-програми. Артисти балету – лауреати Всеукраїнського конкурсу-фестивалю ім. П. Вірського. Оркестр театру збирає аншлаги не лише по усій Київщині, а й по Україні загалом. У складі театральної трупи – 6 заслужених артистів України, заслужений діяч мистецтв України.

Читайте також

Вересень 20, 2019

Велоперегони «Осінь Київщини 2019»

Екватор золотої осінньої пори ознаменується в Києві масштабними велосипедними змаганнями. Так, 13 жовтня шляхами Київської області прокотяться велоперегони «Осінь Київщини 2019». ПРО ЗМАГАННЯ «Осінь Київщини» –  це змагання як для аматорів, так і для професіоналів. Відбудуться перегони дорогами Києво-Святошинського та Макарівського районів у форматі індивідуальної гонки на шосе із загальним стартом. Велозмагання покликані сприяти популяризації здорового способу життя та розвитку екологічного […]

Вересень 20, 2019

Ірина Коляденко стає віце-чемпіонкою світу з боротьби

21-річна борчиня, ірпінчанка Ірина Коляденко виборює срібло чемпіонату світу з боротьби, який цими днями триває в казахстанській столиці Нур-Султані. У фінальній сутичці вагової категорії до 65 кілограмів Ірина достроково поступилася триразовій призерці чемпіонатів Європи, на вісім років старшій Інній Стражуковій з РФ. Суперниця боролася впевненіше і вочевидь зберегла до фіналу більше сил. Та все ж срібна медаль […]

Вересень 20, 2019

Відбулося пленарне засідання ХХХ чергової сесії Київської обласної ради

Відбулася чергова XXX сесія Київської обласної ради VII скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, голова обласної ради Микола Стариченко, заступник голови обласної ради Тетяна Семенова, керівники департаментів та управлінь, представники громадських організацій, засобів масової інформації. Присутні обговорили звернення територіальних громад, депутатів, внесення змін до обласних програм, а […]

Вересень 19, 2019

Біля Боярки та Вишневого побудують транспортні розв’язки

Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян за результатами зустрічі із керівниками міст Боярки і Вишневого, Києво-Святошинської РДА та Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця». На проблеми з постійними заторами на дорогах області постійно скаржаться жителі Київщини, зокрема мешканці Боярки та Вишневого, «які годинами стоять на переїздах і не можуть спокійно добратися […]