Серпень 28, 2019

Київщина відкрила 86-й театральний сезон

Київський академічний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського відкрив 86-й театральний сезон. Трупа розпочала сезон у повному складі.

Вдячні глядачі та гості вже 86 років мають можливість завітати до затишної зали театру, переглянути улюблені вистави відомих авторів класичної світової та української драматургії, прем’єри від сучасних драматургів та режисерів, а також насолодитися яскравими тематичними шоу-програмами від «саксаганців».

Із початком нового сезону колектив театру привітав очільник Київської ОДА Михайло Бно-Айріян. Він наголосив на тому, що театр імені Панаса Саксаганського є не лише окрасою та гордістю Білої Церкви, він є перлиною всієї Київщини, її культурним осередком. «Саме тут народжується культура, а колектив театру – її творець. Дуже шкода, що на долю такого значимо для області закладу, єдиного в своєму роді, випала непроста доля злетів та випробувань. Проте, підтриманий жагою творчості митців та відданою любов’ю глядача театр не просто «живий», він розвивається та міцнішає».

«Я вдячний колективу за розвиток театрального мистецтва на Київщині, за самовіддану працю, за те, що кожного дня ви робите життя мешканців області яскравішим. Розвиток культури визначальний у житті будь-якої людини, тому будемо працювати над впровадженням нових ідей у цьому напрямку», – зазначив Михайло Каренович.

Музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського на сьогодні є єдиним професійним театром на теренах Київщини. Щороку театр випускає в середньому 10 прем’єр: вистави для дорослих та дітей, шоу-програми та програми оркестру. За рік здійснюється показ близько 700 вистав, які переглядають 130 – 160 тисяч глядачів. Із них третина – на виїзді, у населених пунктах Київської області. Щороку кількість глядачів збільшується в середньому на 20 %. В усіх куточках області з аншлагами проходять вистави, яких у репертуарі театру 62, та театралізовані шоу-програми – як тематичні, так і приурочені до державних та професійних свят.

Поряд із зайнятістю у виставах, артисти балету, оркестру, вокалісти презентують власні концертні тематичні та шоу-програми. Артисти балету – лауреати Всеукраїнського конкурсу-фестивалю ім. П. Вірського. Оркестр театру збирає аншлаги не лише по усій Київщині, а й по Україні загалом. У складі театральної трупи – 6 заслужених артистів України, заслужений діяч мистецтв України.

Читайте також

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]

Травень 29, 2020

Онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова

30 травня відбудеться онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Початок заходу: 9:00 Брифінг відбудеться в онлайн-режимі. •    Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ  та https://www.facebook.com/moz.ukr/; •    На телеканалах; •    Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити питання можна в онлайн формі . https://moz.gov.ua/article/announcements/onlajn-brifing%c2%a0ministra-ohoroni-zdorovja-maksima-stepanova30.05

Травень 29, 2020

КОДА надасть необхідну допомогу мешканцям будинків у Броварах, чиї квартири могли постраждати внаслідок перестрілки

Стало відомо, що у наслідок ранішньої надзвичайної події у Броварах постраждало майно мешканців міста. На місце події виїхав Андрій Лісовик, заступник голови Київської обласної державної адміністрації. Він має встановити розміри збитків та організувати допомогу, яка потрібна мешканцям квартир, що могли постраждати від стрілянини. «Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА доручив терміново розібратися із ситуацією […]