Жовтень 8, 2018

Київщина вдруге відзначила День бійця територіальної оборони

За ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана у жовтні 2017 року було започатковано відзначення Дня бійця територіальної оборони у Київській області.

Другий рік поспіль у першу суботу жовтня в усіх містах та районах Київської області відбулося урочисте відзначення свята.

Цьогоріч обласний святковий захід із нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони у Київській області відбувся на території Військової частини Національної гвардії України у м. Вишгород.

Як зазначив керівник територіальної оборони Київської області, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, це свято присвячене кожному, хто вважає своїм високим громадянським обов’язком служіння народу України.

«Ми розуміємо, що перемога кується не тільки в місцях бойових зіткнень, а й в кожному місці, де б’ється серце українського патріота. Наш обов’язок показати агресору, що увесь народ, у випадку потреби, готовий піднятись і організовано, підготовлено чинити опір. Така ситуація можлива тільки за однієї умови – наявності боєздатного, підготовленого тилу. Тому сили територіальної оборони України – це фундамент обороноздатності нашої держави поряд з боєздатністю Збройних сил України, Національної гвардії України, спецпідрозділів усіх правоохоронних органів. Територіальна оборона – це наріжний камінь обороноздатності нашої держави», – підкреслив очільник Київщини.

Київська обласна державна адміністрація, районні державні адміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення), спільно з військовими комісаріатами, відзначаючи День бійця територіальної оборони, мають твердий намір сприяти підвищенню престижу участі громадян в системі забезпечення обороноздатності держави та завдяки системній роботі – досягти того рівня готовності територіальної оборони, який забезпечить ефективне виконання покладених на неї завдань.

Проведення даного заходу сприяє максимальному залученню громадян, які приписані військовими комісаріатами до підрозділів сил територіальної оборони. Згідно з концепцією заходу бійці підрозділів територіальної оборони мають можливість ближче познайомитись між собою, командирами підрозділів, взводів та рот охорони.

«Кожен з нас розуміє, що наші вміння, у випадку необхідності, готувати блок пости, забезпечувати режим комендантського чи військового часу, проводити догляди транспортних засобів, здійснювати охорону об’єктів критичної інфраструктури, а, у випадку необхідності, вміти конспіруватись і організовувати підпілля і рух опору – це глибокі і точні знання, якими повинен володіти кожен боєць територіальної оброни. Тому сьогоднішній день – можливість набути особливі знання, які будуть дорого коштувати ворогу», – зауважив Олександр Горган.

У рамках відзначення Дня бійця територіальної оборони у Київській області учасники заходу продемонстрували заняття з вогневої, військово-медичної, інженерної та спортивної підготовки. Також відбулися показові виступи дитячих та молодіжних організацій, які займаються військово-патріотичною підготовкою.

Під час заходу відбулося вручення подяк та посвідчень військовозобов’язаним, що призначені до загону територіальної оборони.

Фото Володимира Давиденка

Читайте також

Лютий 21, 2019

В КОДА вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні

В холі Київської обласної державної адміністрації відбулось урочисте вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. В заході взяли участь члени сімей загиблих, учасники Революції Гідності, голова КОДА Олександр Терещук та керівництво структурних підрозділів обладміністрації. Після урочистого покладання квітів та хвилини мовчання в пам’ять про загиблих, родичі та учасники Революції Гідності мали змогу обговорити актуальні для них проблеми […]

Лютий 21, 2019

Для забезпечення безпечного проїзду дорогами Київщини проводиться ямковий ремонт

Для забезпечення безпечного проїзду дорогами місцевого і державного значення у Київській області тривають роботи з аварійного ямкового ремонту. Такий ремонт є тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування. При ліквідації ямковості враховуються погодні умови, температурний режим та відповідна технологія, що гарантує його тривалу якість. З початку лютого 2019 […]

Лютий 21, 2019

Державний архів Київської області презентував документи до 100 річчя заснування органів державної реєстрації актів цивільного стану

21 лютого 2019 року Державний архів Київської області презентував свої документи під час урочистого заходу, присвяченого становленню та розвитку системи органів державної реєстрації актів цивільного стану, який відбувся під патронатом Міністра юстиції України Павла Петренка. Під час презентації були представлені метричні книги різних конфесій, екстракти з оригінальних метрик осіб дворянського стану, метричний запис про народження […]

Лютий 20, 2019

АНОНС: 21 лютого в КОДА відбудеться урочисте вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Шановні представники громадськості та ЗМІ!  21 лютого 2019 року о 10:00 в холі адмінбудівлі Київської обласної державної адміністрації відбудеться урочисте вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. В заході візьмуть участь члени сімей загиблих, учасники Революції Гідності, керівництво структурних підрозділів та  голова Київської ОДА Олександр Терещук. Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості до участі в заході. Акредитація для ЗМІ […]