Жовтень 8, 2018

Київщина вдруге відзначила День бійця територіальної оборони

За ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана у жовтні 2017 року було започатковано відзначення Дня бійця територіальної оборони у Київській області.

Другий рік поспіль у першу суботу жовтня в усіх містах та районах Київської області відбулося урочисте відзначення свята.

Цьогоріч обласний святковий захід із нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони у Київській області відбувся на території Військової частини Національної гвардії України у м. Вишгород.

Як зазначив керівник територіальної оборони Київської області, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, це свято присвячене кожному, хто вважає своїм високим громадянським обов’язком служіння народу України.

«Ми розуміємо, що перемога кується не тільки в місцях бойових зіткнень, а й в кожному місці, де б’ється серце українського патріота. Наш обов’язок показати агресору, що увесь народ, у випадку потреби, готовий піднятись і організовано, підготовлено чинити опір. Така ситуація можлива тільки за однієї умови – наявності боєздатного, підготовленого тилу. Тому сили територіальної оборони України – це фундамент обороноздатності нашої держави поряд з боєздатністю Збройних сил України, Національної гвардії України, спецпідрозділів усіх правоохоронних органів. Територіальна оборона – це наріжний камінь обороноздатності нашої держави», – підкреслив очільник Київщини.

Київська обласна державна адміністрація, районні державні адміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення), спільно з військовими комісаріатами, відзначаючи День бійця територіальної оборони, мають твердий намір сприяти підвищенню престижу участі громадян в системі забезпечення обороноздатності держави та завдяки системній роботі – досягти того рівня готовності територіальної оборони, який забезпечить ефективне виконання покладених на неї завдань.

Проведення даного заходу сприяє максимальному залученню громадян, які приписані військовими комісаріатами до підрозділів сил територіальної оборони. Згідно з концепцією заходу бійці підрозділів територіальної оборони мають можливість ближче познайомитись між собою, командирами підрозділів, взводів та рот охорони.

«Кожен з нас розуміє, що наші вміння, у випадку необхідності, готувати блок пости, забезпечувати режим комендантського чи військового часу, проводити догляди транспортних засобів, здійснювати охорону об’єктів критичної інфраструктури, а, у випадку необхідності, вміти конспіруватись і організовувати підпілля і рух опору – це глибокі і точні знання, якими повинен володіти кожен боєць територіальної оброни. Тому сьогоднішній день – можливість набути особливі знання, які будуть дорого коштувати ворогу», – зауважив Олександр Горган.

У рамках відзначення Дня бійця територіальної оборони у Київській області учасники заходу продемонстрували заняття з вогневої, військово-медичної, інженерної та спортивної підготовки. Також відбулися показові виступи дитячих та молодіжних організацій, які займаються військово-патріотичною підготовкою.

Під час заходу відбулося вручення подяк та посвідчень військовозобов’язаним, що призначені до загону територіальної оборони.

Фото Володимира Давиденка

Читайте також

Грудень 14, 2018

Допомога постраждалим фастівчанам

Дорогі фастівчани! Окрім речей для потерпілих, Фастівська міська рада отримала чимало запитань, куди можна віддати кошти. ТОМУ, хто має змогу та бажання допомогти матеріально, кошти можна:  – віддати особисто в центральному штабі (військоммат), там встановлено скриньку для збору коштів;  – переслати на карту Приватбанку, 4149 4978 6996 6889 Манілова Дарія. Усі кошти буде передано на […]

Грудень 14, 2018

За дорученням голови КОДА врегульовано рух залізничним мостом

За дорученням Олександра Терещука рух залізничним мостом поблизу Миронівки врегульовано світлофором. Під час візиту до Миронівки голова Київської області звернув увагу на проблемний міст над залізничними коліями поблизу міста. Через реконструкцію мосту, для проїзду відкрита лише одна полоса руху. Проте транспортний рух жодним чином не регулювався, що створювало регулярні аварійно-небезпечні ситуації та затори. Для розвантаження […]

Грудень 14, 2018

У Фастові в багатоквартирному будинку вибух газу, є постраждалі

Сьогодні, близько 9:20 год., у місті Фастові, на вул. Садовій,10, приблизно на третьому поверсі 5-ти поверхового будинку стався вибух. За попередніми даними, причина – вибух побутового газу. Поки, що мова йде про одного постраждалого. На місці знаходиться головний лікар Фастівської ЦРЛ Андрій Герцун. За його словами, під плитами, які обвалилися з 4 і 5 поверхів, […]

Грудень 14, 2018

Ремонтні роботи, виконані у закладах дошкільної освіти м. Фастова в рамках реалізації міжнародного проекту НЕФКО

У Київської області проводиться робота, спрямована на залучення коштів міжнародної технічної допомоги для термомодернізації закладів освіти. Так, для проведення заходів з енергозбереження та ефективного використання енергоресурсів у закладах освіти м. Славутича та м. Фастова залучено більше 30 млн грн. У грудні завершено роботи у ДНЗ № 2, ДНЗ № 6 та ДНЗ № 11 м. […]