Жовтень 8, 2019

«Київщина спортивна»: яскраве відкриття стадіону в Борисполі

«Виконавчий комітет Бориспільської міської ради запрошує на святкування 30-річчя від Дня заснування Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія – «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха та відкриття стадіону закладу в рамках Київської обласної програми «Київщина спортивна», – саме так гостинно запрошували організатори заходу до себе на свято поважних гостей.

Як представники обласної влади, причетні до зведення в Борисполі нового стадіону, запрошення від мера міста Анатолія Федорчука отримали В’ячеслав Кучер, заступник голови Київської обласної державної адміністрації, Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту та Валерій Ксьонзенко, депутат Київської обласної ради. Адже всі вони у плідній співпраці змогли здійснити довгоочікувану мрію бориспільців – зведення нового великого стадіону.

Стадіон дійсно вражає – футбольне поле розміром 110х70 м, оснащене якісним штучним покриттям з високим терміном експлуатації, що відповідає стандартам FIFA. Загальна вартість спортивного обладнання, яке було передано до Борисполя від обласної влади для облаштування стадіону, складає 4 мільйони 868 тисяч 885 гривень.

Футбольне поле в Борисполі, що розташувалося на Київському шляху, 97а – третій збудований повнорозмірний стадіон з синтетичним покриттям з семи запланованих на Київщині, що облаштовуються цьогоріч в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Перші два футбольних поля успішно функціонують в Пірновому та Вишгороді. Зводяться спортивні майданчики шляхом поєднання зусиль органів державної влади та органів місцевого самоврядування за рахунок кооперації коштів обласного та місцевих бюджетів.

Як йшлося вище, відкриття стадіону присвятили 30-й річниці навчального закладу, на балансі якого власне і перебуватиме стадіон. За словами директора гімназії Неоніли Клименко, графік матчів вже складений і погоджений зі школою. А ігри проводитимуть тільки після 18.30, тобто після завершення уроків, або у вихідні. Гратимуть тільки офіційні футбольні клуби, проводитимуться регулярні чемпіонати, товариські зустрічі, тренування – все на безкоштовній основі. Але це ніяк не обмежить права любителів ігрових видів спорту, адже в кожному районі спеціально збудоване сучасне міні-футбольне поле зі штучним покриттям, – додала пані директорка.

Урочистостями відзначили подвійне святкування, яскравими і різнобарвними. «Ти, школо, гавань різних поколінь» – саме таку назву отримало свято. В національному вбранні виступали фольклорні танцювальні та вокальні колективи, демонстрували спортивні танці вихованці танцювальної академії, розважали гостей професійні та аматорські гурти, вражали майстерністю таеквондисти під керівництвом тренера Андрія Волошина. Та, безперечно, найбільший ажіотаж серед дітей викликав виступ випускника гімназії, відомого репера Олександра Ярмака.

Гімназія «Перспектива», яку офіційно визнано «Найкращим закладом Київщини» пишається своїми результатами і в спортивній галузі. Серед вихованців школи  – переможці та призери чемпіонатів Європи та світу, члени збірної України з різних видів спорту, члени паралімпійської національної команди. Сьогодні НВК володіє потужною матеріально-технічною базою та можливостями для розвитку зокрема і спортивної роботи. Новим успіхам на спортивному поприщі, безперечно, сприятиме поява нового стадіону.

З промовою, врученням грамот і нагород найдостойнішим представникам Гімназії виступив мер міста Анатолій Федорчук: «Мене переповнюють почуття від ще однієї здобутої перемоги на спортивній ниві – ми відкриваємо красень-стадіон, який побудований спільними зусиллями Київської облдержадміністрації, Київоблради та Бориспільської міськради. Тому я дякую всім причетним за спільну роботу. На цьому ми не зупиняємося. З часом ви станете свідками побудови сучасного баскетбольно-волейбольного майданчика – знову ж таки на будівництво виділено кошти з обласного та бюджету та бюджету бориспільської міської ради. Тепер діти матимуть достойні умови займатися спортом і радіти, що мешкають саме в місті Бориспіль».

З вітальним словом та подарунками для закладу звернувся до гостей заступник голови Київоблдержадміністрації В’ячеслав Кучер: «Для мене великою честю стало запрошення на святкування дня народження гімназії «Перспектива». Впродовж 30 років тут випускалися учні, які стали справжніми громадянами України. А ще більш приємнішим є те, що до дня народження закладу обласна влада спільно з міською владою презентує цей гарний подарунок – сучасний стадіон з новітніми технологіями, на якому займатимуться учні, які вже з нетерпінням очікують можливості пограти в футбол, побігати по бігових доріжках, займатися спортивною освітою».

Підхопив ініціативу привітань та святкувань з як завжди емоційною промовою очільник обласного Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв: «Як вже наголошували представники влади, стадіон збудований спільними зусиллями обласної та місцевої влади. Та в першу чергу спортоб’єкт з’явився завдяки вам, платникам податків всієї Київської області, саме ваші кошти були сконцентровані на семи повнорозмірних полях, які цьогоріч зводяться на теренах Київщини. Стадіон в Борисполі – це вже третя ластівка, яка з’явилася за обласною програмою «Київщина спортивна». Нашій же малечі бажаю отримувати позитивні емоції, демонструвати найкращу техніку та спортивну майстерність на полі. Батькам і бабусям з дідусями бажаю радіти за своїх дітей. Дякую, що віддаєте дітлахів на спорт!»

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Загалом за Київською обласною програмою розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки будуються сім повнорозмірних футбольних полів розміром 110х70 м з якісним штучним покриттям, що має високий термін експлуатації.

На виконання обласної програми Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації через систему публічних закупівель PROZZORO придбано сім комплектів штучного покриття, які було безоплатно передано до населених пунктів Київської області наприкінці 2018 року. Місця розташування будівельних майданчиків визначені спеціально створеною в Київської обласній державній адміністрації «Комісією з визначення пріоритетних місць розташування сучасних спортивних споруд в населених пунктах Київської області».

Будуються нові об’єкти шляхом поєднання зусиль органів державної влади та органів місцевого самоврядування: фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовуються стадіони за рахунок місцевих бюджетів.

Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проектів.

Читайте також

Грудень 9, 2019

Олексій Чернишов призначив Максима Іонова директором департаменту охорони здоров’я КОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації підписав розпорядження про призначення Іонова Максима Миколайовича директором обласного департаменту охорони здоров’я. Документ підписано 6 грудня 2019 року. Відповідно до розпорядження голови КОДА № 212-к, Максим Іонов пройшов на цю посаду за конкурсом з випробувальним строком 6 місяців. До роботи новопризначений директор обласного ДОЗ приступив 9 грудня.   Довідка Іонов […]

Грудень 9, 2019

Київська ОДА та КМДА домовилися про реалізацію спільної стратегії поводження з відходами

Під час робочого візиту на полігон ТПВ у Підгірцях голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов та міський голова Києва Віталій Кличко погодили спільне вирішення проблеми поводження з відходами. Досягнуті двосторонні домовленості щодо реалізації спільної стратегії поводження з відходами на Київщині були закріплені меморандумом про співпрацю між Київською областю та столицею. Підписання документу відбулося у […]

Грудень 9, 2019

АНОНС: На Київщині відбудеться панельна дискусія «Різноманіття в єдності»

Запрошуємо активну молодь, представників молодіжних громадських організацій та всіх бажаючих на панельну дискусію «Різноманіття в єдності» в рамках Міжнародного міжнаціонального молодіжного фестивалю «Join Culture». Коли: 15 грудня 2019 року об 11:00 Де: Пластовий Вишкільний Центр (м. Буча, вул. Антонія Михайловського, 54) Деталі та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/icCP36aMx1wkkw8o8 Наші спікери:  

Грудень 9, 2019

Стартував Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права — це серія заходів, які проходитимуть з 9 до 13 грудня й мають підвищити правову освіченість українців. Так, у школах проведуть виховні уроки й розкажуть, як запобігти дискримінації та насильству. А для працівників підприємств, установ та організацій влаштують бесіди з питань реалізації і захисту прав людини. На такі ж теми лекції відбудуться […]