Листопад 18, 2019

Київщина має потужний потенціал для запуску виробництва повного циклу – голова КОДА

Київська область має привабливі виробничі об’єкти, які здатні залучити в українську економіку інвестиції, створити нові робочі місця та забезпечити зростання ВВП.

Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов під час робочої поїздки до Білої Церкви 18 листопада. Очільник області ознайомився з роботою деяких підприємств, зокрема Індустріального парку «Біла Церква» — інвестиційного проєкту, мета якого — розвиток сучасного промислового виробництва в Україні з використанням новітніх високотехнологічних потужностей.

«Я особисто вважаю, що проєкти індустріальних парків — це двигун зростання як економіки України, так і Київського регіону. Ми повинні приділяти максимальну увагу допомозі й сприянню розвитку таких об’єктів», — зауважив Олексій Чернишов.

Він також підкреслив, що індустріальні парки – це інструмент створення робочих місць, конкурентоспроможної зарплатні, додаткового ВВП та збільшення податкових надходжень до місцевих бюджетів.

 

Варто відзначити, що Індустріальний парк «Біла Церква» — єдина платформа, що дозволяє підприємцям отримати всі необхідні сервіси в одному місці та зосередитися на розвитку компанії.

Також голова Київської ОДА ознайомився з робочим процесом фармацевтичного заводу Biopharma, що є єдиним в Україні виробником специфічних імунобіологічних препаратів. Компанія, зокрема, виробляє інноваційні високотехнологічні препарати з донорської крові людини.

Як зазначив президент компанії Костянтин Єфименко, на будівництво заводу було витрачено 120 мільйонів доларів. Він відзначив, що подібних Biopharma підприємств у світі 45, а таких як у Білій Церкві — лише 20.
Щороку компанія сплачує в державу майже 10 мільйонів гривень податків.

Олексій Чернишов відзначив, що Київщина — це потужній регіон, який має всі необхідні ресурси для залучення інвестицій і промислового розвитку.

Читайте також

Липень 10, 2020

Василь Володін відвідав з робочим візитом три райони Київщини

10 липня голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін відвідав з робочим візитом Поліський, Іванківський та Бородянський райони області. Основна мета поїздки – комунікація с громадами, виявлення проблемних питань та шляхів їх вирішення. Разом з ним з мешканцями районів спілкувалися начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, очільник Головного управління СБУ у […]

Липень 10, 2020

Начальника ЦНАПу Іванківського району затримано на хабарі

Сьогодні, 10 липня, під час візиту голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна до Іванківського району співробітники ГВ БКОЗ Головного управління Служби Безпеки України у м. Києві та Київській області спільно з Київською місцевою прокуратурою №9 та СВ Солом’янського УП ГУ НП у м. Києві затримали начальника ЦНАПу Іванківської РДА Київської області під час отримання хабаря. Посадова […]

Липень 10, 2020

На Київщині відпрацювали подолання лісових пожеж

Сьогодні, 10 липня, голова Київської облдержадміністрації та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василь Володін взяв участь у спеціальній координаційній нараді на тему «Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої лісовими пожежами, на базі Київського обласного управління лісового та мисливського господарства». Захід відбувся в Бородянському районі Київщини. Були присутні представники КОДА, ДСНС Київської області, обласного та […]

Липень 10, 2020

Інформація про поширення COVID-19 в Київській області станом на 10 липня

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 10 липня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 2940 випадків захворювання на коронавірус. Тому числі у 245 дітей та у 517 медичних працівників. За добу підтверджено 45 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 4-х дітей віком від 11 до 17 років (м. Бровари – […]