Листопад 18, 2019

Київщина має потужний потенціал для запуску виробництва повного циклу – голова КОДА

Київська область має привабливі виробничі об’єкти, які здатні залучити в українську економіку інвестиції, створити нові робочі місця та забезпечити зростання ВВП.

Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов під час робочої поїздки до Білої Церкви 18 листопада. Очільник області ознайомився з роботою деяких підприємств, зокрема Індустріального парку «Біла Церква» — інвестиційного проєкту, мета якого — розвиток сучасного промислового виробництва в Україні з використанням новітніх високотехнологічних потужностей.

«Я особисто вважаю, що проєкти індустріальних парків — це двигун зростання як економіки України, так і Київського регіону. Ми повинні приділяти максимальну увагу допомозі й сприянню розвитку таких об’єктів», — зауважив Олексій Чернишов.

Він також підкреслив, що індустріальні парки – це інструмент створення робочих місць, конкурентоспроможної зарплатні, додаткового ВВП та збільшення податкових надходжень до місцевих бюджетів.

 

Варто відзначити, що Індустріальний парк «Біла Церква» — єдина платформа, що дозволяє підприємцям отримати всі необхідні сервіси в одному місці та зосередитися на розвитку компанії.

Також голова Київської ОДА ознайомився з робочим процесом фармацевтичного заводу Biopharma, що є єдиним в Україні виробником специфічних імунобіологічних препаратів. Компанія, зокрема, виробляє інноваційні високотехнологічні препарати з донорської крові людини.

Як зазначив президент компанії Костянтин Єфименко, на будівництво заводу було витрачено 120 мільйонів доларів. Він відзначив, що подібних Biopharma підприємств у світі 45, а таких як у Білій Церкві — лише 20.
Щороку компанія сплачує в державу майже 10 мільйонів гривень податків.

Олексій Чернишов відзначив, що Київщина — це потужній регіон, який має всі необхідні ресурси для залучення інвестицій і промислового розвитку.

Читайте також

Грудень 13, 2019

Київська ОДА долучилась до Всеукраїнської конференції Мінкультури України

Конференція Міністерства культури, молоді та спорту з нагоди нагородження переможців грантової програми «Малі міста – великі враження» відбулася 12 грудня в ArtHall D12 м. Київ. У 2019 році проєкт діяв відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 535-р «Про затвердження переліку культурно-мистецьких проектів – переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – […]

Грудень 13, 2019

У рамках проєкту «Бранці Кремля» відбулась зустріч з Героєм України Володимиром Жемчуговим

У читальній залі Ірпінської центральної міської бібліотеки пройшла зустріч з учасником АТО, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Воїн розповів молодому поколінню про війну на сході України та події на Донбасі. Володимир Жемчугов закликав усіх не бути сторонніми спостерігачами того, що відбувається зараз в нашій державі. Володимир Жемчугов – учасник супротиву російської агресії. З травня 2014 року – організатор […]

Грудень 12, 2019

Кабмін перерозподілить держсубвенції місцевим бюджетам на потреби сімей

Це дасть змогу своєчасно виплатити соціальну допомогу на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, батькам-вихователям і прийомним батькам, а також профінансувати пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. «Одним з пріоритетів Міністерства соціальної політики є розвиток патронатних сімей, поширення сімейних форм виховання та допомога сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах. Адже лише 15% коштів, виділених […]

Грудень 12, 2019

Працівники культури Київщини визначили напрями роботи на 2020 рік

Відбулося засідання колегії управління культури, національностей та релігій КОДА. Президія під керівництвом начальника обласного управління культури Ігоря Золотоверха засідала 11 грудня. У ході засідання члени колегії виступили із доповідями у сфері культури та мистецтва. Участь у заході взяли працівники обласного управління культури, працівники КОДА та КОР, директор КЗВО КОР «Академія  мистецтв імені Павла Чубинського», голова […]