Червень 1, 2018

Київщина – беззаперечний лідер національно-патріотичного виховання молоді серед областей України

31 травня у м. Буча відбулося виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту, присвячене питанням розвитку національно-патріотичного виховання.

Для проведення заходу Міністерством було обрано Київську область не випадково, цьому передувала велика робота потужної команди Київської обласної державної адміністрації на чолі з головою Олександром Горганом.

Сьогодні Київщина є беззаперечним лідером по реалізації національно-патріотичного виховання молоді. Це перша і єдина область в Україні, де створено профільне управління, яке для ефективного виконання ініціатив Президента України працює виключно у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

Для забезпечення системної роботи управління у 2017 році була прийнята Програма національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки.

«Ще минулого року ми розробили обласну програму національно-патріотичного виховання і в цьому році обсяг її фінансування складає 6 млн. грн. Це найвищий показник в Україні. Зараз триває обласний конкурс проектів у сфері НПВ на суму 1 млн. грн.», – зазначив очільник Київської облдержадміністрації Олександр Горган.

Для ефективного впровадження національно-патріотичного виховання в області будується відповідна інфраструктура. «Вже незабаром ми плануємо відкрити у Бучі перший в Україні Пластовий вишкільний центр, а також працюємо над проектом центру національно-патріотичного виховання «Домівка Героїв», – повідомив губернатор Київщини.

Керівництво Міністерства молоді та спорту, члени колегії, народні депутати України, керівники підрозділів молоді та спорту ОДА з усієї України мали змогу ознайомитися з діяльністю військово-патріотичних клубів Київщини та проведеними заходами у сфері національно-патріотичного виховання в Київській області.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов високо оцінив роботу команди Київської обласної державної адміністрації та наголосив на тому, що такий успіх став можливим завдяки її професіоналізму та відданості своїй справі.

 

Читайте також

Січень 22, 2019

Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні!

За даними УкрГідрометцентру, 23 січня у Вінницькій, вдень і в Житомирській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях, вночі 24 січня у Сумській, Харківській та Луганській областях значний сніг (приріст снігового покриву 10-15 см, місцями до 20 см); у південних, Дніпропетровській та Донецькій областях сніг з переходом в дощ, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; в Україні, крім заходу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. У Києві та Київській області вдень 23 січня значний сніг (приріст […]

Січень 22, 2019

За направленням обласної служби зайнятості у 2018 році працевлаштовано понад 26 тисяч осіб

Протягом 2018 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Київської обласної служби зайнятості, становила 26.1 тис. осіб  – це на 3,4 тис. осіб більше, ніж у 2017 році. За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають вищі державні службовці, керівники, робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, працівники сфери торгівлі та послуг. Про це повідомили у Київському […]

Січень 22, 2019

На Рокитнянщині впроваджено інформаційну медичну систему HELSI

21 січня у комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», який очолює Оксана Яра, було презентовано та впроваджено в дію інформаційну медичну систему HELSI для пацієнтів – сервіс запису до лікарів та зберігання медичних даних. Презентувати систему у Рокитнянському районі завітав директор компанії HELSI із впровадження цієї програми […]

Січень 22, 2019

Привітання Олександра Терещука з Днем Соборності України

Щиро вітаю вас із сотою річницею свята національної єдності – Днем Соборності України! 22 січня 1919 року було підписано Акт Злуки УНР і ЗУНР, акт об’єднання українських земель в одній державі. Символічно, що інша історична подія – отримання Томосу про автокефалію, створення єдиної Помісної православної церкви України – відбулось через 100 років після проголошення Соборності. […]