Червень 1, 2018

Київщина – беззаперечний лідер національно-патріотичного виховання молоді серед областей України

31 травня у м. Буча відбулося виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту, присвячене питанням розвитку національно-патріотичного виховання.

Для проведення заходу Міністерством було обрано Київську область не випадково, цьому передувала велика робота потужної команди Київської обласної державної адміністрації на чолі з головою Олександром Горганом.

Сьогодні Київщина є беззаперечним лідером по реалізації національно-патріотичного виховання молоді. Це перша і єдина область в Україні, де створено профільне управління, яке для ефективного виконання ініціатив Президента України працює виключно у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

Для забезпечення системної роботи управління у 2017 році була прийнята Програма національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки.

«Ще минулого року ми розробили обласну програму національно-патріотичного виховання і в цьому році обсяг її фінансування складає 6 млн. грн. Це найвищий показник в Україні. Зараз триває обласний конкурс проектів у сфері НПВ на суму 1 млн. грн.», – зазначив очільник Київської облдержадміністрації Олександр Горган.

Для ефективного впровадження національно-патріотичного виховання в області будується відповідна інфраструктура. «Вже незабаром ми плануємо відкрити у Бучі перший в Україні Пластовий вишкільний центр, а також працюємо над проектом центру національно-патріотичного виховання «Домівка Героїв», – повідомив губернатор Київщини.

Керівництво Міністерства молоді та спорту, члени колегії, народні депутати України, керівники підрозділів молоді та спорту ОДА з усієї України мали змогу ознайомитися з діяльністю військово-патріотичних клубів Київщини та проведеними заходами у сфері національно-патріотичного виховання в Київській області.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов високо оцінив роботу команди Київської обласної державної адміністрації та наголосив на тому, що такий успіх став можливим завдяки її професіоналізму та відданості своїй справі.

 

Читайте також

Жовтень 23, 2018

На ринку праці Київщини доступно 33,3 тис. вакансій: найпопулярніші професії

Роботодавці проінформували центри зайнятості про наявність протягом січня-вересня 2018 року 33,3 тис. вакансій, що на 16% більше, ніж у такий же період 2017 року. Безпосередньо, Київській обласній службі зайнятості станом на 1 жовтня 2018 року роботодавці запропонували на 46 % більше вакансій ніж минулого року. Таких пропозицій нарахували 6,9 тис. одиниць. Крім того, 3,8 тис. — […]

Жовтень 23, 2018

Ви прославили Україну – Президент привітав переможців та призерів ІІІ юнацьких Олімпійських ігор

Президент Петро Порошенко привітав переможців та призерів ІІІ юнацьких Олімпійських ігор. «У змаганнях, в яких брали участь представники більше 200 країн, і коли Україна увійшла  в неофіційному заліку у десятку найкращих – це є ваш внесок в утвердження статусу України в світі», – наголосив Глава держави на зустрічі зі спортсменами та їх тренерами. «Дуже дякую […]

Жовтень 23, 2018

У Володарці провели традиційний ярмарок професій для випускників

У Володарському районному будинку культури на традиційному Ярмарку професій цього року зібралося 150 майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл району та їх батьків. За словами учасників Ярмарку професій, проведений захід допоміг краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їх світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості. Спеціалісти Володарського районного центру зайнятості спільно з навчальними закладами […]

Жовтень 23, 2018

Україна – Китай: найпривабливіші шляхи співпраці – це «зелені» проекти та переробка сміття

На масштабному форумі «Horasis China Meeting» у Києві Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав керівників провідних китайських компаній брати активну участь в інвестуванні та реалізації проектів з енергоефективності, відновлюваної енергетики та переробки сміття в Україні. Як відомо, Китай – світовий лідер за обсягом інвестицій у відновлювану електроенергетику. За даними міжнародної організації «REN 21», у 2017 р. […]