Червень 1, 2018

Київщина – беззаперечний лідер національно-патріотичного виховання молоді серед областей України

31 травня у м. Буча відбулося виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту, присвячене питанням розвитку національно-патріотичного виховання.

Для проведення заходу Міністерством було обрано Київську область не випадково, цьому передувала велика робота потужної команди Київської обласної державної адміністрації на чолі з головою Олександром Горганом.

Сьогодні Київщина є беззаперечним лідером по реалізації національно-патріотичного виховання молоді. Це перша і єдина область в Україні, де створено профільне управління, яке для ефективного виконання ініціатив Президента України працює виключно у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

Для забезпечення системної роботи управління у 2017 році була прийнята Програма національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки.

«Ще минулого року ми розробили обласну програму національно-патріотичного виховання і в цьому році обсяг її фінансування складає 6 млн. грн. Це найвищий показник в Україні. Зараз триває обласний конкурс проектів у сфері НПВ на суму 1 млн. грн.», – зазначив очільник Київської облдержадміністрації Олександр Горган.

Для ефективного впровадження національно-патріотичного виховання в області будується відповідна інфраструктура. «Вже незабаром ми плануємо відкрити у Бучі перший в Україні Пластовий вишкільний центр, а також працюємо над проектом центру національно-патріотичного виховання «Домівка Героїв», – повідомив губернатор Київщини.

Керівництво Міністерства молоді та спорту, члени колегії, народні депутати України, керівники підрозділів молоді та спорту ОДА з усієї України мали змогу ознайомитися з діяльністю військово-патріотичних клубів Київщини та проведеними заходами у сфері національно-патріотичного виховання в Київській області.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов високо оцінив роботу команди Київської обласної державної адміністрації та наголосив на тому, що такий успіх став можливим завдяки її професіоналізму та відданості своїй справі.

 

Читайте також

Січень 26, 2022

Облрада на Київщині знову відтягує сесію. Пристоличному регіону загрожує ще місяць залишатися без бюджету, – Василь Володін

Пристоличний регіон досі залишається без обласного бюджету. Депутати Київської облради так і не розглянули на сесії ні бюджет утримання, ні бюджет розвитку. А це загрожує дестабілізації в економічній та соціальній сферах області. На цьому сьогодні, 26 січня, акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Перший раз проєкт обласного бюджету ми подали на розгляд облради […]

Січень 26, 2022

У рамках «Великого будівництва» на Київщині планують реконструювати Броварський спортивний фаховий коледж

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» планується проведення реконструкції Броварського спортивного фахового коледжу. Завдяки цьому потужність закладу вдасться розширити до більш ніж пів тисячі учнів. Про це сьогодні, 26 січня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Цього року ми будемо продовжувати посилювати спортивну сферу пристоличного регіону. Зокрема в фокусі уваги […]

Січень 26, 2022

Майже 2,5 тисячі жителів сіл Київщини вакцинувались проти коронавірусу за тиждень мобільними бригадами

За минулий тиждень послугами мобільних бригад, які проводять вакцинацію населення, скористались 2 487 жителів сіл Київщини. Про це сьогодні, 26 січня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Ми створюємо всі можливі умови, щоб жителям пристоличного регіону було зручно отримати щеплення проти коронавірусу. Для цього в нас функціонують пункти та центри щеплень. Додатково по […]

Січень 26, 2022

Олексій Чернишов: Фонд енергоефективності збільшить компенсації для учасників програми «Енергодім» у 2022 році

Програма Фонду енергоефективності «Енергодім» покликана заощаджувати до 70% витрат на проведення енергоефективних заходів. Наразі триває робота над збільшенням проєктів та розміру компенсації для учасників Програми. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час відкриття Восьмої Координаційної ради донорів «Фонду енергоефективності», у якій взяли участь заступниця генерального директора Директорату з питань добросусідства та […]