Червень 1, 2018

Київщина – беззаперечний лідер національно-патріотичного виховання молоді серед областей України

31 травня у м. Буча відбулося виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту, присвячене питанням розвитку національно-патріотичного виховання.

Для проведення заходу Міністерством було обрано Київську область не випадково, цьому передувала велика робота потужної команди Київської обласної державної адміністрації на чолі з головою Олександром Горганом.

Сьогодні Київщина є беззаперечним лідером по реалізації національно-патріотичного виховання молоді. Це перша і єдина область в Україні, де створено профільне управління, яке для ефективного виконання ініціатив Президента України працює виключно у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

Для забезпечення системної роботи управління у 2017 році була прийнята Програма національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки.

«Ще минулого року ми розробили обласну програму національно-патріотичного виховання і в цьому році обсяг її фінансування складає 6 млн. грн. Це найвищий показник в Україні. Зараз триває обласний конкурс проектів у сфері НПВ на суму 1 млн. грн.», – зазначив очільник Київської облдержадміністрації Олександр Горган.

Для ефективного впровадження національно-патріотичного виховання в області будується відповідна інфраструктура. «Вже незабаром ми плануємо відкрити у Бучі перший в Україні Пластовий вишкільний центр, а також працюємо над проектом центру національно-патріотичного виховання «Домівка Героїв», – повідомив губернатор Київщини.

Керівництво Міністерства молоді та спорту, члени колегії, народні депутати України, керівники підрозділів молоді та спорту ОДА з усієї України мали змогу ознайомитися з діяльністю військово-патріотичних клубів Київщини та проведеними заходами у сфері національно-патріотичного виховання в Київській області.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов високо оцінив роботу команди Київської обласної державної адміністрації та наголосив на тому, що такий успіх став можливим завдяки її професіоналізму та відданості своїй справі.

 

Читайте також

Червень 20, 2018

Вже до 2020 року Україна має досягти енергозбереження на рівні 9%, – Геннадій Зубко

Сьогодні всі міжнародні партнери допомагають Україні рухатися у  напрямку енергоефективності. Але цей шлях не можливо пройти без імплементації ключових європейських директив з енергоефективності та маршрутної карти, в якій чітко прописаний весь міжнародний досвід з реформування не тільки житлового і муніципального сектору, а й напрямків – бізнесу, транспорту, інфраструктури. Імплементуючи ці директиви, Україна має досягти енергозбереження […]

Червень 20, 2018

На Васильківщині відбулося урочисте відкриття реконструйованої медичної амбулаторії

15 червня 2018 року в старій частині  селища міського типу Глеваха Васильківського району відбулося урочисте відкриття реконструйованої медичної амбулаторії. Участь у церемонії відкриття взяли: голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець, голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, депутат Київської обласної ради  Гліб Лірник, Глевахівський селищний голова Валерій Жерібцов, головний лікар комунального некомерційного підприємства Васильківської районної […]

Червень 20, 2018

Павло Розенко: Із 1 липня зростуть пенсії для близько 1 мільйона пенсіонерів

У Державному бюджеті України на 2018 рік передбачене підвищення розміру мінімальної пенсії двічі протягом року – з 1 липня та з 1 грудня. Про це в ефірі радіо «Голос столиці» розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. За його словами, з 1 липня відбудеться підвищення виплат для тих людей, розмір пенсії яких залежить від прожиткового мінімуму. «З […]

Червень 20, 2018

На Рокитнянщині урочисто відзначили 75-річчя створення Ольшаницької військової частини

19 червня 2018 року Ольшаницька військова частина А0543, що на Рокитнянщині,   відзначила свою 75 річницю від дня створення. Цього дня з нагоди ювілею заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко та голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук завітали до військової частини привітати військовослужбовців – Арсенал інженерних військ Збройних Сил України  в селі Ольшаниця Рокитнянського […]