Червень 1, 2018

Київщина – беззаперечний лідер національно-патріотичного виховання молоді серед областей України

31 травня у м. Буча відбулося виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту, присвячене питанням розвитку національно-патріотичного виховання.

Для проведення заходу Міністерством було обрано Київську область не випадково, цьому передувала велика робота потужної команди Київської обласної державної адміністрації на чолі з головою Олександром Горганом.

Сьогодні Київщина є беззаперечним лідером по реалізації національно-патріотичного виховання молоді. Це перша і єдина область в Україні, де створено профільне управління, яке для ефективного виконання ініціатив Президента України працює виключно у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

Для забезпечення системної роботи управління у 2017 році була прийнята Програма національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки.

«Ще минулого року ми розробили обласну програму національно-патріотичного виховання і в цьому році обсяг її фінансування складає 6 млн. грн. Це найвищий показник в Україні. Зараз триває обласний конкурс проектів у сфері НПВ на суму 1 млн. грн.», – зазначив очільник Київської облдержадміністрації Олександр Горган.

Для ефективного впровадження національно-патріотичного виховання в області будується відповідна інфраструктура. «Вже незабаром ми плануємо відкрити у Бучі перший в Україні Пластовий вишкільний центр, а також працюємо над проектом центру національно-патріотичного виховання «Домівка Героїв», – повідомив губернатор Київщини.

Керівництво Міністерства молоді та спорту, члени колегії, народні депутати України, керівники підрозділів молоді та спорту ОДА з усієї України мали змогу ознайомитися з діяльністю військово-патріотичних клубів Київщини та проведеними заходами у сфері національно-патріотичного виховання в Київській області.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов високо оцінив роботу команди Київської обласної державної адміністрації та наголосив на тому, що такий успіх став можливим завдяки її професіоналізму та відданості своїй справі.

 

Читайте також

Серпень 22, 2018

В Ірпені відбулося урочисте відкриття VII чемпіонату світу з футболу серед команд української діаспори

Сьогодні, 21 серпня на Ірпінському центральному стадіоні «Чемпіон» відбулося урочисте відкриття VII чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд. До міста з’їхалися 240 спортсменів з 12 країн. За всю історію змагань – це рекордна кількість учасників. «Де б ви не жили, ви повинні розуміти і усвідомлювати: це наша Батьківщина, куди потрібно повертатися, спілкуватися з […]

Серпень 22, 2018

Президент про програму «Нова українська школа»

«Цього року День знань дещо особливий. Україна більше чверті століття чекала нову освітню реформу.  Зараз вперше, і тому зараз я тут, і Прем’єр-міністр, міністри разом з вами, для того, щоб підкреслити важливість початку втілення в життя програми «Нова українська школа», – наголосив Президент Петро Порошенко під час виступу на Всеукраїнській серпневій конференції педагогічних працівників «Нова […]

Серпень 21, 2018

Про хід жнив на Київщині

Усіма категоріями господарств Київської області станом на 21 серпня поточного року по ранній групі зернових та зернобобових з площі 280,8 тис.га, зібрано 1 млн.246 тис. 305 тонн при середній урожайності 44,4 ц/га. Зібрано 95,6 % площ до пронозу ярих зернових і зернобобових в Київській області. В розрізі культур: -озимої пшениці – з площі 177,8 тис.га, […]

Серпень 21, 2018

Увага! Шукаємо відповідальну молодь Київщини

Запрошуємо активну молодь Київської області на участь у серії тренінгових навчань «Відповідальна молодь Київщини», що відбудеться  5-9 вересня 2018 року у санаторії «Жовтень» (Конча-Заспа). Програмою заходу передбачено безкоштовний навчальний курс, орієнтований на створення освітньо-комунікаційної платформи для лідерів та активістів Київщини, отримання додаткових компетенцій та знань щодо розвитку громади та посилення її потенціалу. Завдання навчального курсу: підготовка […]