Липень 9, 2020

Капремонт Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування завершується

8 липня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов разом з головою Київської облдержадміністрації Василем Володіним проінспектували готовність до відкриття після капітального ремонту Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування.

Після цього відбулася робоча нарада щодо стану робіт з керівником Бориспільської РДА Володимиром Строканем та Бориспільським міським головою Анатолієм Федорчуком.

«Надання якісної, оперативної та висококваліфікованої медичної допомоги на сьогодні є одним із пріоритетних завдань держави, адже йдеться про життя і здоров’я громадян. На виконання доручення Президента тримаємо цей об’єкт на постійному контролі», – зауважив Олексій Чернишов.

Капітальний ремонт лікарні розпочався за дорученням Президента України Володимира Зеленського після його візиту до мездакладу в липні 2019 року. Наразі роботи знаходяться на завершальному етапі. Фасадні роботи (в тому числі утеплення) закінчено на 95%, інфекційне відділення – на 96%,  лікувальний корпус – на 84%. До кінця місяця планується відкрити заклад для пацієнтів.

Також майже закінчено влаштування систем автоматичної пожежної сигналізації та систем оповіщення про пожежу, які раніше були відсутні в лікувальному та поліклінічному корпусах.

Згідно з проєктом в приймальному відділенні влаштовується дитячий та дорослий блоки інтенсивної терапії для невідкладної допомоги з відповідним обладнанням. Передбачено блок інтенсивної терапії, ендоскопічний кабінет, процедурна, які будуть оснащені всіма необхідними наборами інструментів для надання невідкладної допомоги. Заплановано створити запас медикаментів та медичного інвентаря для надання допомоги при надзвичайних ситуаціях.

«Капітальний ремонт лікарні добігає кінця. Завдяки ефективній спільній роботі влади на всіх рівнях, жителі Борисполя нарешті матимуть можливість отримувати якісні медичні послуги, а лікарі – умови для їх надання. Привести життя людей до гідного рівня – наша основна мета, як влади. Працюємо над цим і надалі», – зазначив голова КОДА Василь Володін.

Лікарня розташована за адресою вул. Котляревського, 1 у м. Бориспіль. Обслуговує вона близько 118 тисяч мешканців Бориспільського району та м. Бориспіль.

Повідомляє пресслужба КОДА.

Читайте також

Серпень 14, 2020

В. Володін: На межі другої хвилі епідемії маємо максимально подбати про безпеку

В Україні щодня збільшується кількість хворих на коронавірус. За минулу добу COVID-19 підтвердили ще у 1732 громадян. Не виключення й Київська область, де за добу інфіковано 52 мешканці, 4 померли. Це велика кількість порівняно з усім попереднім періодом. «Кількість хворих та госпіталізованих на Київщині, четверо померлих за добу – все це говорить про те, що […]

Серпень 14, 2020

Належна підготовка до  нового навчального року – одне з найактуальніших питань

14 серпня заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко провів онлайн-нараду з головами райдержадміністрацій, виконкомів міських рад та виконкомів рад об’єднаних територіальних громад  з питань підготовки закладів освіти до нового 2020/2021 навчального року. Присутні обговорили питання щодо стану готовності закладів освіти до організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину; формування мережі закладів освіти з урахуванням процесів […]

Серпень 14, 2020

Василь Володін зустрівся з молодіжною радою при КОДА. Планували роботу на майбутнє

Питання молодіжної політики та подальшої роботи Молодіжної ради при Київській облдержадміністрації обговорив 14 серпня голова КОДА Василь Володін з профільним заступником Дмитром Назаренком, представниками ради, учасниками молодіжних громадських організацій. Основна тема розмови стосувалася планів роботи молодіжної ради на найближчі пів року та на наступний рік. Через реорганізацію департаментів та управлінь облдержадміністрації виникли організаційні зміни, та […]

Серпень 14, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 14 СЕРПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 14 серпня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 4429 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 386 дітей та у 646 медичних працівників. За добу підтверджено 52 нові випадки коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 2 дітей віком 8 років (м. Фастів) та 17 років […]