Квітень 8, 2020

Капітальний ремонт Бориспільської лікарні іде за графіком

Сьогодні, 8 квітня, очільник Київської обласної державної адміністрації  Василь Володін  перевірив перебіг капітального ремонту частини приміщень КНП БРР «Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування».

Лікарню мають ввести в експлуатацію до 30 червня 2020 року. А пологове відділення – до кінця року. Перебіг робіт на особистому контролі й у Президента України Володимира Зеленського.  Як запевнив Володимир Строкань, голова Бориспільської районної державної адміністрації, роботи йдуть згідно із затвердженим графіком. Поки немає жодного акту щодо виявлених дефектів. І вже незабаром в оновлених кабінетах запрацюють ендоскопія, бронхоскопія, ЕКГ та УЗД.

На  цю мить  виконані такі ремонтні роботи:

  • лікувального корпусу – на 50%;
  • поліклінічного відділення – 50%;
  • інфекційного відділення – 60%
  • фасади корпусів – 40%.

Всі роботи виконують із дотриманням протипожежних вимог. Встановлюють систему автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу. Василь Володін впевнився, що наразі ремонтні роботи йдуть із дотриманням усіх карантинних вимог: робітники на майданчиках у захисних масках та рукавицях.

Крім того, він поспілкувався з медперсоналом. Подякував їм за сумлінну працю в складний для всіх час. Та розпитав про потреби. Представники профспілки висловили пропозицію застрахувати життя та здоров’я усіх працівників на період їхньої боротьби з коронавірусом.

«Пропозиція слушна. Готуйте обґрунтування і я готовий виносити це на розгляд депутатів облради, – запевнив В. Володін, т.в.о. голови КОДА. – Сьогодні захист лікарів – серед головних пріоритетів нашої діяльності. Тож роблю усе від мене залежне, щоб створити максимально безпечні та комфортні умови для вашої праці».

Користуючись нагодою, від облдержадміністрації співробітникам КНП БРР «Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування» цього разу передали невелику підтримку: гумові рукавички та маски. Та окремо зупинилися на темі  забезпечення медиків засобами індивідуального захисту. «Вона гостра та поступово, її вирішуємо, – розповів Василь Володін. – Так, у минулі вихідні запустили власне виробництво масок (до 3 тис. одиниць на добу), які вже безкоштовно розповсюджуємо серед медзакладів».

Нагадаємо, з 5 квітня 2020 року Київська обласна державна адміністрація зробила відкритою оперативну інформацію про розподіл засобів індивідуального захисту серед медичних закладів області.

Повідомляє пресслужба КОДА

Читайте також

Травень 30, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 СТАНОМ НА 30 ТРАВНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 30 травня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 1556 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 123 дитини та 287 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 21. Лабораторно підтверджені випадки: – в Обухівському р-ні – 237 (м. Обухів -​ 112, смт Козин – 25, […]

Травень 30, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 30 травня в Україні 23204 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 696 летальних, 9311 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1700 дітей та 4475 медиків. За добу зафіксовано 393 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 958 випадків; Волинська область — 887 випадків; Дніпропетровська область — 933 […]

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]