Листопад 8, 2019

Кабмін виділить кошти на будівництво нових шкіл і садочків на Київщині

Про будівництво шкіл, дитячих садочків і стадіонів говорили під час селекторної наради з регіонами під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Урядовці порушили ряд проблем та озвучили план щодо зведення об’єктів соціальної інфраструктури у 2020 році.

«Це лише маленька частина великого будівництва, яке ми будемо розгортати. Наше з вами завдання, щоби з 1 березня, після закінчення зими, країна почала активно будуватися», — відзначив Олексій Гончарук.

За дорученням Прем’єр-міністра, регіони до 15 листопада мають надати Кабінету міністрів зведену інформацію про пріоритетні проєкти щодо реконструкції наявних ДНЗ, ЗОШ і стадіонів, а також надати плани щодо будівництва нових.

Крім того, за рахунок субвенції з державного бюджету здійснюватиметься закупівля шкільних автобусів, що сполучатимуть із новими об’єктами ближні населені пункти. А також ремонт обласних автомобільних доріг місцевого значення та комунальних доріг всередині населених пунктів.

Відзначимо, що у 2019 році, згідно з розпорядженням КМУ від 15.05.2019 №351, за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) реалізується 9 інвестиційних проєктів. Цього року готуються до введення в експлуатацію три об’єкти.

Київською облдержадміністрацією оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом ДФРР у 2020 році на території Київської області. Прийом документів триває до 26.12.2019.

Теги

Читайте також

Січень 17, 2020

Олег Торкунов відвідав Інтерактивний військово-патріотичний центр на Київщині

15 січня заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Торкунов відвідав ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей». У рамках візиту Олег Торкунов ознайомився з особливостями організації військово-патріотичного виховання в освітньому закладі та матеріально-технічною базою. Також заступник голови ОДА побував у Інтерактивному військово-патріотичному центрі набазі ліцею. Даний центр збирає інформацію провоїнів АТО та координує діяльність закладів освіти області щодо військово-патріотичного виховання. […]

Січень 17, 2020

Курс на правопорядок. Жителі Київщини мають почувати себе у безпеці

17 січня в Київській обласній державній адміністрації відбулася робоча зустріч очільника області Олексія Чернишова з Головою Служби безпеки України Іваном Бакановим. Вони обговорили першочергові заходи із налагодженню спільної роботи щодо наведенню порядку в Київській області. Окремим пунктом розмови стало планування заходів по боротьбі з корупцією в межах області. «Боротьба з корупцією, припинення незаконної діяльності, виведення […]

Січень 17, 2020

Інфраструктура Київщини: У 2019 році збудовано 3 стадіони і 29 футбольних полів

Протягом 2019 року в Київській області зведено та введено в експлуатацію 32 спортивних об’єкти: 3 повнорозмірні стадіони і 29 міні-футбольних полів зі штучним покриттям. Підсумки розвитку спортивної інфраструктури в області підбили в управлінні фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації. Спортивні об’єкти в регіоні зводяться в рамках двох програм: – Київської обласної програми розвитку фізичної культури […]

Січень 17, 2020

На Київщині тривають семінари-навчання з організації харчування дітей в закладах освіти

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області з 10 січня 2020 року розпочав цикл семінарів-навчань з організації харчування дітей в закладах освіти області. Основною метою заходів є покращення стану організації харчування та впровадження системи НАССР в закладах освіти. Навчання відбуваються на виконання Регіонального плану заходів щодо […]