Листопад 8, 2019

Кабмін виділить кошти на будівництво нових шкіл і садочків на Київщині

Про будівництво шкіл, дитячих садочків і стадіонів говорили під час селекторної наради з регіонами під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Урядовці порушили ряд проблем та озвучили план щодо зведення об’єктів соціальної інфраструктури у 2020 році.

«Це лише маленька частина великого будівництва, яке ми будемо розгортати. Наше з вами завдання, щоби з 1 березня, після закінчення зими, країна почала активно будуватися», — відзначив Олексій Гончарук.

За дорученням Прем’єр-міністра, регіони до 15 листопада мають надати Кабінету міністрів зведену інформацію про пріоритетні проєкти щодо реконструкції наявних ДНЗ, ЗОШ і стадіонів, а також надати плани щодо будівництва нових.

Крім того, за рахунок субвенції з державного бюджету здійснюватиметься закупівля шкільних автобусів, що сполучатимуть із новими об’єктами ближні населені пункти. А також ремонт обласних автомобільних доріг місцевого значення та комунальних доріг всередині населених пунктів.

Відзначимо, що у 2019 році, згідно з розпорядженням КМУ від 15.05.2019 №351, за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) реалізується 9 інвестиційних проєктів. Цього року готуються до введення в експлуатацію три об’єкти.

Київською облдержадміністрацією оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом ДФРР у 2020 році на території Київської області. Прийом документів триває до 26.12.2019.

Теги

Читайте також

Листопад 18, 2019

Київщина має потужний потенціал для запуску виробництва повного циклу – голова КОДА

Київська область має привабливі виробничі об’єкти, які здатні залучити в українську економіку інвестиції, створити нові робочі місця та забезпечити зростання ВВП. Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов під час робочої поїздки до Білої Церкви 18 листопада. Очільник області ознайомився з роботою деяких підприємств, зокрема Індустріального парку «Біла Церква» — інвестиційного проєкту, мета якого […]

Листопад 18, 2019

Олексій Чернишов відвідав «Університет ІІІ віку» в Білій Церкві

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов на зустрічі з міським головою Білої Церкви Геннадієм Диким підтримав ідею створення територіальних центрів надання послуг та відзначив важливість підтримки соціальних проєктів Функціонування подібних закладів є однією з ключових складових плану з реалізації «Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року». […]

Листопад 18, 2019

Голова КОДА затвердив графік особистого прийому громадян

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов визначив графік проведення особистого прийому громадян керівництвом ОДА. Також було затверджено план виїзних прийомів. Відповідно до змін, внесених в розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 18 липня 2019 року № 436 «Про затвердження графіків проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації», голова КОДА Олексій Чернишов прийматиме громадян в приміщенні […]

Листопад 15, 2019

На Київщині протягом двох днів висадили понад 800 зелених насаджень

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації протягом 13-15 листопада закупив і висадив 825 декоративних дерев та кущів у 5 населених пунктах області. Роботи з озеленення були проведені у м. Тетіїв, м. Сквира, с. Горобіївка Свирського району, с. Бишівка Макарівського району та м. Біла Церква. До заходів з озеленення, окрім працівників комунальних служб […]