Травень 29, 2020

Історія успіху – лейтмотив свята для юних МАНівців Київщини

Завершення навчального року МАНівці Київщини відсвяткували онлайн.  Урочисте дійство тривало протягом шести годин. Юних дослідників та їх педагогів-наставників віншували під час роботи трьох віртуальних онлайн-студій за науковими профілями МАН.

Одна зі студій об’єднала юних дослідників, вихованців гуртків та секцій наукових відділень математики, фізики і астрономії, технічних наук та комп’ютерних наук Київського обласного територіального відділення МАН.

Лейтмотив  свята  –  «Історія успіху #2019/2020»! Це свято її величності науки, талантів, вшанування переможців та їх педагогів, наукових керівників.

У роботі студії взяла участь директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Світлана Минзар, яка привітала талановитих і наполегливих юних дослідників, їх педагогів – наукових керівників, подякувала всім, завдяки кому було досягнуто високих результатів на конкурсах, змаганнях, конференціях  різних рівнів. Успіхів у досягненні мети, вдалого пошуку свого місця у житті побажала   Ірина Сліпухіна,   головний науковий співробітник Інституту обдарованої дитини, доктор педагогічних наук, професор.

Під час свята вітали переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН, Х Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» та Всеукраїнського конкурсу «Еко-Техно Україна 2020», національного відбору Міжнародного конкурсу наукових екологічних проєктів «Genius Olympiad 2020» та Всеукраїнського конкурсу «Еко-погляд», Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор». Юних дослідників відзначили у різних номінаціях.

У номінації «Ті, що плекають радість пізнання!» віншували вчителів, наставників, наукових керівників учнівських проєктів. Це вони мотивують своїх учнів і вихованців до наукових пошуків, допомагають у перших наукових розвідках, підтримують.

Матеріали наукових досліджень і проєктів стали експонатами обласної віртуальної виставки «Віват,  Науко!», яка постійно функціонуватиме на сайті КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

Читайте також

Липень 12, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 12 ЛИПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 12 липня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 3026 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 253 дітей та у 526 медичних працівників. За добу підтверджено 40 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 2-х дітей віком  8 та 16 років (с. Гастролуччя Баришівського району, м. Біла Церква)  та у 38  дорослих ( […]

Липень 12, 2020

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ 2019-NCOV

В Україні зафіксовано 678 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 12 липня (станом на 9:00) в Україні 53 521 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 1383 летальні, 26 118 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 678 нових випадків. Загалом проведено 796 680 тестувань методом ПЛР. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 2097 випадків; Волинська область — […]

Липень 11, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 11 ЛИПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 11 липня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 2986 випадків захворювання на коронавірус. У тому числі у 251 дитини та у 521 медичного працівника. За добу підтверджено 46 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 6-ти дітей віком від 9 до 17 років (м. Васильків […]

Липень 10, 2020

Василь Володін відвідав з робочим візитом три райони Київщини

10 липня голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін відвідав з робочим візитом Поліський, Іванківський та Бородянський райони області. Основна мета поїздки – комунікація с громадами, виявлення проблемних питань та шляхів їх вирішення. Разом з ним з мешканцями районів спілкувалися начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, очільник Головного управління СБУ у […]