Червень 8, 2018

Інвестиції в житло для молоді – інвестиції в майбутнє країни

7 червня у Київській обласній державній адміністрації відбувся «Всеукраїнський семінар, спрямований на створення умов для забезпечення житлом молоді». Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України, Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації, Іпотечний центр Держмолодьжитла в Києві і Київській області.

Відкрили семінар заступник голови КОДА Дмитро Назаренко і заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

Заступник голови правління Держмолодьжитла Ельвіра Левченко розповіла про переваги співпраці органів місцевої влади та самоврядування з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву.

Важливість житлових програм для молоді засвідчили результати соціологічного опитування, представленого Владою Винниковою і Каріною Людоговською, представницями молодіжного комітету U-Report (проект Дитячого фонду ЮНЕСКО). Ця організація дослідила думки молоді щодо забезпечення житлом. Висновки красномовні: для 73 відсотків опитаних питання забезпечення житлом є актуальним. Ці та інші результати дослідження активно обговорювалися під час семінару.

Директор Іпотечного центру Держмолодьжитла Микола Марчук наголосив на відкритості установи до спільної роботи з обласною владою Київщини і окремими регіонами столичної області. Він висловив сподівання на те, що семінар сприятиме напрацюванню механізмів забезпечення молодих мешканців краю житлом.

Досвідом успішної співпраці з місцевими органами влади поділилися директори Харківського (Олександр Вензель) і Черкаського (Олександр Паливода) регіональних управлінь Держмолодьжитла.

Прозвучав виступ керівника департаменту регіонального розвитку та ЖКГ Київської облдержадміністрації Галини Лелет щодо стану забезпечення молоді житлом у Київській області. Голова Громадської ради при Держмолодьжитлі.

Голова Громадської ради при Держмолодьжитлі, президент Громадської організації «Біржа Молодіжних Проектів» Олександр Санченко акцентував на даних, отриманих Офісом ефективного регулювання BRDO, згідно з якими, кожна вкладена в будівництво гривня повертає 6,83 грн в економіку країни.

У свою чергу, директор Кіровоградського регіонального управління Держмолодьжитла Артем Погребнюк поділився думками про особливості реалізації житлової політики на прикладі свого регіону.

Увагу присутніх привернув і виступ Ірини Кондратенко, члена громадської організації «Медіа центр «Власно» (м. Вінниця) та Громадської ради при Держмолодьжитлі. Вона констатувала: власне житло є базовою потребою кожної людини, і в Україні з цим очевидні проблеми.

Начальник Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації Попатенко Марина Миколаївна наголосила про важливість сприяння громадянам у вирішенні їхнього житлового питання.

Учасники семінару прийняли резолюцію. Вона передбачає, зокрема, сприяння в ухваленні та реалізації нових житлових програм у Київській області, підтримку розробці й ухваленню житлових програм на рівні територіальних громад, вивчення і застосування передового досвіду регіонів – лідерів у реалізації житлової політики.

Читайте також

Серпень 22, 2018

В Ірпені відбулося урочисте відкриття VII чемпіонату світу з футболу серед команд української діаспори

Сьогодні, 21 серпня на Ірпінському центральному стадіоні «Чемпіон» відбулося урочисте відкриття VII чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд. До міста з’їхалися 240 спортсменів з 12 країн. За всю історію змагань – це рекордна кількість учасників. «Де б ви не жили, ви повинні розуміти і усвідомлювати: це наша Батьківщина, куди потрібно повертатися, спілкуватися з […]

Серпень 22, 2018

Президент про програму «Нова українська школа»

«Цього року День знань дещо особливий. Україна більше чверті століття чекала нову освітню реформу.  Зараз вперше, і тому зараз я тут, і Прем’єр-міністр, міністри разом з вами, для того, щоб підкреслити важливість початку втілення в життя програми «Нова українська школа», – наголосив Президент Петро Порошенко під час виступу на Всеукраїнській серпневій конференції педагогічних працівників «Нова […]

Серпень 21, 2018

Про хід жнив на Київщині

Усіма категоріями господарств Київської області станом на 21 серпня поточного року по ранній групі зернових та зернобобових з площі 280,8 тис.га, зібрано 1 млн.246 тис. 305 тонн при середній урожайності 44,4 ц/га. Зібрано 95,6 % площ до пронозу ярих зернових і зернобобових в Київській області. В розрізі культур: -озимої пшениці – з площі 177,8 тис.га, […]

Серпень 21, 2018

Увага! Шукаємо відповідальну молодь Київщини

Запрошуємо активну молодь Київської області на участь у серії тренінгових навчань «Відповідальна молодь Київщини», що відбудеться  5-9 вересня 2018 року у санаторії «Жовтень» (Конча-Заспа). Програмою заходу передбачено безкоштовний навчальний курс, орієнтований на створення освітньо-комунікаційної платформи для лідерів та активістів Київщини, отримання додаткових компетенцій та знань щодо розвитку громади та посилення її потенціалу. Завдання навчального курсу: підготовка […]