Червень 8, 2018

Інвестиції в житло для молоді – інвестиції в майбутнє країни

7 червня у Київській обласній державній адміністрації відбувся «Всеукраїнський семінар, спрямований на створення умов для забезпечення житлом молоді». Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України, Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації, Іпотечний центр Держмолодьжитла в Києві і Київській області.

Відкрили семінар заступник голови КОДА Дмитро Назаренко і заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

Заступник голови правління Держмолодьжитла Ельвіра Левченко розповіла про переваги співпраці органів місцевої влади та самоврядування з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву.

Важливість житлових програм для молоді засвідчили результати соціологічного опитування, представленого Владою Винниковою і Каріною Людоговською, представницями молодіжного комітету U-Report (проект Дитячого фонду ЮНЕСКО). Ця організація дослідила думки молоді щодо забезпечення житлом. Висновки красномовні: для 73 відсотків опитаних питання забезпечення житлом є актуальним. Ці та інші результати дослідження активно обговорювалися під час семінару.

Директор Іпотечного центру Держмолодьжитла Микола Марчук наголосив на відкритості установи до спільної роботи з обласною владою Київщини і окремими регіонами столичної області. Він висловив сподівання на те, що семінар сприятиме напрацюванню механізмів забезпечення молодих мешканців краю житлом.

Досвідом успішної співпраці з місцевими органами влади поділилися директори Харківського (Олександр Вензель) і Черкаського (Олександр Паливода) регіональних управлінь Держмолодьжитла.

Прозвучав виступ керівника департаменту регіонального розвитку та ЖКГ Київської облдержадміністрації Галини Лелет щодо стану забезпечення молоді житлом у Київській області. Голова Громадської ради при Держмолодьжитлі.

Голова Громадської ради при Держмолодьжитлі, президент Громадської організації «Біржа Молодіжних Проектів» Олександр Санченко акцентував на даних, отриманих Офісом ефективного регулювання BRDO, згідно з якими, кожна вкладена в будівництво гривня повертає 6,83 грн в економіку країни.

У свою чергу, директор Кіровоградського регіонального управління Держмолодьжитла Артем Погребнюк поділився думками про особливості реалізації житлової політики на прикладі свого регіону.

Увагу присутніх привернув і виступ Ірини Кондратенко, члена громадської організації «Медіа центр «Власно» (м. Вінниця) та Громадської ради при Держмолодьжитлі. Вона констатувала: власне житло є базовою потребою кожної людини, і в Україні з цим очевидні проблеми.

Начальник Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації Попатенко Марина Миколаївна наголосила про важливість сприяння громадянам у вирішенні їхнього житлового питання.

Учасники семінару прийняли резолюцію. Вона передбачає, зокрема, сприяння в ухваленні та реалізації нових житлових програм у Київській області, підтримку розробці й ухваленню житлових програм на рівні територіальних громад, вивчення і застосування передового досвіду регіонів – лідерів у реалізації житлової політики.

Читайте також

Січень 22, 2019

Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні!

За даними УкрГідрометцентру, 23 січня у Вінницькій, вдень і в Житомирській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях, вночі 24 січня у Сумській, Харківській та Луганській областях значний сніг (приріст снігового покриву 10-15 см, місцями до 20 см); у південних, Дніпропетровській та Донецькій областях сніг з переходом в дощ, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; в Україні, крім заходу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. У Києві та Київській області вдень 23 січня значний сніг (приріст […]

Січень 22, 2019

За направленням обласної служби зайнятості у 2018 році працевлаштовано понад 26 тисяч осіб

Протягом 2018 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Київської обласної служби зайнятості, становила 26.1 тис. осіб  – це на 3,4 тис. осіб більше, ніж у 2017 році. За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають вищі державні службовці, керівники, робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, працівники сфери торгівлі та послуг. Про це повідомили у Київському […]

Січень 22, 2019

На Рокитнянщині впроваджено інформаційну медичну систему HELSI

21 січня у комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», який очолює Оксана Яра, було презентовано та впроваджено в дію інформаційну медичну систему HELSI для пацієнтів – сервіс запису до лікарів та зберігання медичних даних. Презентувати систему у Рокитнянському районі завітав директор компанії HELSI із впровадження цієї програми […]

Січень 22, 2019

Привітання Олександра Терещука з Днем Соборності України

Щиро вітаю вас із сотою річницею свята національної єдності – Днем Соборності України! 22 січня 1919 року було підписано Акт Злуки УНР і ЗУНР, акт об’єднання українських земель в одній державі. Символічно, що інша історична подія – отримання Томосу про автокефалію, створення єдиної Помісної православної церкви України – відбулось через 100 років після проголошення Соборності. […]