Червень 8, 2018

Інвестиції в житло для молоді – інвестиції в майбутнє країни

7 червня у Київській обласній державній адміністрації відбувся «Всеукраїнський семінар, спрямований на створення умов для забезпечення житлом молоді». Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України, Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації, Іпотечний центр Держмолодьжитла в Києві і Київській області.

Відкрили семінар заступник голови КОДА Дмитро Назаренко і заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

Заступник голови правління Держмолодьжитла Ельвіра Левченко розповіла про переваги співпраці органів місцевої влади та самоврядування з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву.

Важливість житлових програм для молоді засвідчили результати соціологічного опитування, представленого Владою Винниковою і Каріною Людоговською, представницями молодіжного комітету U-Report (проект Дитячого фонду ЮНЕСКО). Ця організація дослідила думки молоді щодо забезпечення житлом. Висновки красномовні: для 73 відсотків опитаних питання забезпечення житлом є актуальним. Ці та інші результати дослідження активно обговорювалися під час семінару.

Директор Іпотечного центру Держмолодьжитла Микола Марчук наголосив на відкритості установи до спільної роботи з обласною владою Київщини і окремими регіонами столичної області. Він висловив сподівання на те, що семінар сприятиме напрацюванню механізмів забезпечення молодих мешканців краю житлом.

Досвідом успішної співпраці з місцевими органами влади поділилися директори Харківського (Олександр Вензель) і Черкаського (Олександр Паливода) регіональних управлінь Держмолодьжитла.

Прозвучав виступ керівника департаменту регіонального розвитку та ЖКГ Київської облдержадміністрації Галини Лелет щодо стану забезпечення молоді житлом у Київській області. Голова Громадської ради при Держмолодьжитлі.

Голова Громадської ради при Держмолодьжитлі, президент Громадської організації «Біржа Молодіжних Проектів» Олександр Санченко акцентував на даних, отриманих Офісом ефективного регулювання BRDO, згідно з якими, кожна вкладена в будівництво гривня повертає 6,83 грн в економіку країни.

У свою чергу, директор Кіровоградського регіонального управління Держмолодьжитла Артем Погребнюк поділився думками про особливості реалізації житлової політики на прикладі свого регіону.

Увагу присутніх привернув і виступ Ірини Кондратенко, члена громадської організації «Медіа центр «Власно» (м. Вінниця) та Громадської ради при Держмолодьжитлі. Вона констатувала: власне житло є базовою потребою кожної людини, і в Україні з цим очевидні проблеми.

Начальник Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації Попатенко Марина Миколаївна наголосила про важливість сприяння громадянам у вирішенні їхнього житлового питання.

Учасники семінару прийняли резолюцію. Вона передбачає, зокрема, сприяння в ухваленні та реалізації нових житлових програм у Київській області, підтримку розробці й ухваленню житлових програм на рівні територіальних громад, вивчення і застосування передового досвіду регіонів – лідерів у реалізації житлової політики.

Читайте також

Жовтень 19, 2018

АНДРІЙ АНІСІМОВ: ІНВЕСТИЦІЙНІ РЕСУРСИ – ОДИН З НАЙВАГОМІШИХ ЧИННИКІВ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

Сьогодні, 19 жовтня, в Київській обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова, з метою обговорення шляхів підвищення конкурентоспроможності регіону, перш за все, за рахунок активізації інвестиційної діяльності Київщини,відбулася робоча нарада з керівниками економічних підрозділів райдержадміністрацій,міськвиконкомів (міст обласного значення) та об’єднаних територіальних громад. В роботі засіданні взяли участь виконуюча обов’язки директора департаменту […]

Жовтень 19, 2018

30 тисяч родин отримали “Пакунки малюка”

30 тисяч родин по всій країні вже отримали «Пакунок малюка». Урядову ініціативу для  підтримки родин з дітьми було запроваджено з 1 вересня.  «Пакунок» – це додаткова допомога від держави батькам новонароджених, в якому є найнеобхідніші для малюка речі. Пакунок отримує кожна родина, в якій народжується дитина. Дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, […]

Жовтень 19, 2018

Верховна Рада підтримала урядовий бюджет розвитку країни на 2019 рік

Вчасне ухвалення бюджету дозволить у наступному році підвищити зарплати і пенсії, продовжити важливі реформи і інфраструктурні проекти  18 жовтня парламент підтримав ініціативи Кабінету Міністрів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування та ухвалив в першому читанні законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Уряд Володимира Гройсмана виконав свій обов’язок і вчасно подав до парламенту збалансований проект […]

Жовтень 19, 2018

ТурКластер: формується туристичний бренд Вишгородщини

Унікальний своєю історичною минувшиною, культурними надбаннями, неповторними краєвидами і різноманітними пізнавально-розважальними родзинками Вишгород і Вишгородський район давно мали б стати відомим туристичним осередком, привабливим не лише для українських мандрівників, а й для інтуристів. І, хоч потоки екскурсантів до низки об’єктів, зокрема, Вишгородського історико-культурного заповідника, останнім часом помітно зросли, однак тієї популярності, на яку заслуговує регіон, […]