Червень 8, 2018

Інвестиції в житло для молоді – інвестиції в майбутнє країни

7 червня у Київській обласній державній адміністрації відбувся «Всеукраїнський семінар, спрямований на створення умов для забезпечення житлом молоді». Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України, Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації, Іпотечний центр Держмолодьжитла в Києві і Київській області.

Відкрили семінар заступник голови КОДА Дмитро Назаренко і заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

Заступник голови правління Держмолодьжитла Ельвіра Левченко розповіла про переваги співпраці органів місцевої влади та самоврядування з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву.

Важливість житлових програм для молоді засвідчили результати соціологічного опитування, представленого Владою Винниковою і Каріною Людоговською, представницями молодіжного комітету U-Report (проект Дитячого фонду ЮНЕСКО). Ця організація дослідила думки молоді щодо забезпечення житлом. Висновки красномовні: для 73 відсотків опитаних питання забезпечення житлом є актуальним. Ці та інші результати дослідження активно обговорювалися під час семінару.

Директор Іпотечного центру Держмолодьжитла Микола Марчук наголосив на відкритості установи до спільної роботи з обласною владою Київщини і окремими регіонами столичної області. Він висловив сподівання на те, що семінар сприятиме напрацюванню механізмів забезпечення молодих мешканців краю житлом.

Досвідом успішної співпраці з місцевими органами влади поділилися директори Харківського (Олександр Вензель) і Черкаського (Олександр Паливода) регіональних управлінь Держмолодьжитла.

Прозвучав виступ керівника департаменту регіонального розвитку та ЖКГ Київської облдержадміністрації Галини Лелет щодо стану забезпечення молоді житлом у Київській області. Голова Громадської ради при Держмолодьжитлі.

Голова Громадської ради при Держмолодьжитлі, президент Громадської організації «Біржа Молодіжних Проектів» Олександр Санченко акцентував на даних, отриманих Офісом ефективного регулювання BRDO, згідно з якими, кожна вкладена в будівництво гривня повертає 6,83 грн в економіку країни.

У свою чергу, директор Кіровоградського регіонального управління Держмолодьжитла Артем Погребнюк поділився думками про особливості реалізації житлової політики на прикладі свого регіону.

Увагу присутніх привернув і виступ Ірини Кондратенко, члена громадської організації «Медіа центр «Власно» (м. Вінниця) та Громадської ради при Держмолодьжитлі. Вона констатувала: власне житло є базовою потребою кожної людини, і в Україні з цим очевидні проблеми.

Начальник Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації Попатенко Марина Миколаївна наголосила про важливість сприяння громадянам у вирішенні їхнього житлового питання.

Учасники семінару прийняли резолюцію. Вона передбачає, зокрема, сприяння в ухваленні та реалізації нових житлових програм у Київській області, підтримку розробці й ухваленню житлових програм на рівні територіальних громад, вивчення і застосування передового досвіду регіонів – лідерів у реалізації житлової політики.

Читайте також

Червень 20, 2018

Вже до 2020 року Україна має досягти енергозбереження на рівні 9%, – Геннадій Зубко

Сьогодні всі міжнародні партнери допомагають Україні рухатися у  напрямку енергоефективності. Але цей шлях не можливо пройти без імплементації ключових європейських директив з енергоефективності та маршрутної карти, в якій чітко прописаний весь міжнародний досвід з реформування не тільки житлового і муніципального сектору, а й напрямків – бізнесу, транспорту, інфраструктури. Імплементуючи ці директиви, Україна має досягти енергозбереження […]

Червень 20, 2018

На Васильківщині відбулося урочисте відкриття реконструйованої медичної амбулаторії

15 червня 2018 року в старій частині  селища міського типу Глеваха Васильківського району відбулося урочисте відкриття реконструйованої медичної амбулаторії. Участь у церемонії відкриття взяли: голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець, голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, депутат Київської обласної ради  Гліб Лірник, Глевахівський селищний голова Валерій Жерібцов, головний лікар комунального некомерційного підприємства Васильківської районної […]

Червень 20, 2018

Павло Розенко: Із 1 липня зростуть пенсії для близько 1 мільйона пенсіонерів

У Державному бюджеті України на 2018 рік передбачене підвищення розміру мінімальної пенсії двічі протягом року – з 1 липня та з 1 грудня. Про це в ефірі радіо «Голос столиці» розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. За його словами, з 1 липня відбудеться підвищення виплат для тих людей, розмір пенсії яких залежить від прожиткового мінімуму. «З […]

Червень 20, 2018

На Рокитнянщині урочисто відзначили 75-річчя створення Ольшаницької військової частини

19 червня 2018 року Ольшаницька військова частина А0543, що на Рокитнянщині,   відзначила свою 75 річницю від дня створення. Цього дня з нагоди ювілею заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко та голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук завітали до військової частини привітати військовослужбовців – Арсенал інженерних військ Збройних Сил України  в селі Ольшаниця Рокитнянського […]