Вересень 27, 2019

Інспекційний візит: капітальний ремонт та модернізація Бориспільської ЦРЛ

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріяна проінспектував хід ремонтних робіт в Бориспільській  ЦРЛ.

Про етапи реконструкції очільника області інформували міський голова Борисполя Анатолій Федорчук,перший заступник голови Бориспільської РДА Руслан Садовський та начальник управління капітального будівництва та архітектури райдержадміністрації Ярослав Янович.

Голова Київської ОДА підкреслив, що за спільним рішенням на першому етапі вирішили зробити реконструкцію для осучаснення лікарні. Адже, це швидка та якісна послуга, а не довгобудова – затратний в часових рамках та дороговартісний проект. На другому етапі, за наявністю фінансування буде збудовано лікувальний корпус.

«Область, район та місто акумулювали  певну суму коштів для модернізації лікарні. Минулого тижня ми виділили 20 млн грн із обласного бюджету, а з міського бюджету Борисполя передбачено 15 млн грн на пологове відділення, щоб відбулася певна модернізація», – розповів Михайло Бно-Айріян.

За планом оновлена рецепція відкриється вже 15 жовтня цього року. Планується, що на рецепції буде розміщуватися інформаційне табло.

Наразі оголошено три тендери на ремонт поліклінічного, центрального  і пологового відділень, а також ведеться ремонт інфекційного корпусу. Після розкриття тендерних торгів очікується, що вже в листопаді розпочнеться капітальний ремонт лікарні.

Читайте також

Жовтень 11, 2019

Створення Київської обласної Ради Церков та релігійних організацій на завершальному етапі

Ідею створення Київської обласної Ради Церков та релігійних організацій очільник області Михайло Бно-Айріян підтримав ще у липні під час зустрічі з духовенством на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Духовність – шлях до майбутнього» у Борисполі. Відтоді тривала активна робота, щоб Рада почала функціонувати і зараз вона знаходиться на завершальному етапі. Аби обговорити організаційні питання створення Київської обласної […]

Жовтень 11, 2019

На Київщині відкрився Інтерактивний військово-патріотичний центр, який займається збором інформації про воїнів АТО

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом побував у Борисполі. Очільник Київщини відвідав Інтерактивний військово-патріотичний центр, що відкрився на базі «Бориспільського професійного ліцею». Цей центр збирає інформацію про воїнів АТО та координує діяльність закладів освіти області щодо військово-патріотичного виховання. У рамках візиту Михацло Бно-Айріян взяв участь у церемонії відкриття військово-патріотичної гри «Вояцький […]

Жовтень 10, 2019

Михайло Бно-Айріян: Вперше за чотири роки Коцюбинське вчасно готове до старту опалювального сезону

Протягом останніх трьох років селище Коцюбинське, що на Київщині зривало початок опалювального сезону через неналежну підготовку до зими. Тепло у домівках людей з’являлося лише на початку листопада. Через відсутність опалення в оселях з’явився грибок, а людям приходили платіжки за електроенергію з чималими сумами, оскільки вони були змушені грітися обігрівачами. «Минулого року вся країна спостерігала, як […]

Жовтень 10, 2019

АНОНС: 12 жовтня відбудеться обласний урочистий захід до Дня захисника України

Шановні представники ЗМІ! 12 жовтня 2019 року о 13:30 у с. Новосілки Києво-Святошинського району відбудеться обласний урочистий захід з нагоди відзначення Дня захисника України. Участь в урочистостях візьмуть голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян, голови Київської облради Микола Стариченко, ректор Київського військового ліцею ім.. Івана Богуна – генерал-майор Ігор Гордійчук, представники ГО, ветерани АТО/ООС, волонтери, творча […]