Вересень 27, 2019

Інспекційний візит: капітальний ремонт та модернізація Бориспільської ЦРЛ

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріяна проінспектував хід ремонтних робіт в Бориспільській  ЦРЛ.

Про етапи реконструкції очільника області інформували міський голова Борисполя Анатолій Федорчук,перший заступник голови Бориспільської РДА Руслан Садовський та начальник управління капітального будівництва та архітектури райдержадміністрації Ярослав Янович.

Голова Київської ОДА підкреслив, що за спільним рішенням на першому етапі вирішили зробити реконструкцію для осучаснення лікарні. Адже, це швидка та якісна послуга, а не довгобудова – затратний в часових рамках та дороговартісний проект. На другому етапі, за наявністю фінансування буде збудовано лікувальний корпус.

«Область, район та місто акумулювали  певну суму коштів для модернізації лікарні. Минулого тижня ми виділили 20 млн грн із обласного бюджету, а з міського бюджету Борисполя передбачено 15 млн грн на пологове відділення, щоб відбулася певна модернізація», – розповів Михайло Бно-Айріян.

За планом оновлена рецепція відкриється вже 15 жовтня цього року. Планується, що на рецепції буде розміщуватися інформаційне табло.

Наразі оголошено три тендери на ремонт поліклінічного, центрального  і пологового відділень, а також ведеться ремонт інфекційного корпусу. Після розкриття тендерних торгів очікується, що вже в листопаді розпочнеться капітальний ремонт лікарні.

Читайте також

Листопад 15, 2019

На Київщині протягом двох днів висадили понад 800 зелених насаджень

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації протягом 13-15 листопада закупив і висадив 825 декоративних дерев та кущів у 5 населених пунктах області. Роботи з озеленення були проведені у м. Тетіїв, м. Сквира, с. Горобіївка Свирського району, с. Бишівка Макарівського району та м. Біла Церква. До заходів з озеленення, окрім працівників комунальних служб […]

Листопад 15, 2019

Легендарній велошколі «Промінь» – 50!

Свій ювілей Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Промінь» відзначила в Київському обласному музично-драматичному театрі ім. П. Саксаганського в Білій Церкві. За півстоліття школою пройдено шлях від секції з велосипедного спорту до спеціалізованої школи олімпійського резерву, школи вищої категорії, яка в Рейтингу-2017 серед спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву посідає перше місце. В рамках […]

Листопад 15, 2019

Для забезпечення громадського порядку: КОДА посилює співпрацю з Нацполіцією

Управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Київської ОДА та Головне управління Національної поліції в Київській області підписали договір про передачу на зберігання з правом використання 50 переносних  DMR радіостанцій. Підписання відбулося 15 листопада під час виїзної робочої зустрічі керівництв КОДА та ГУ НП в Київській області. Заступник голови облдержадміністрації Дмитро Назаренко, начальник […]

Листопад 15, 2019

Військові комісари Київщини обговорили хід проведення осіннього призову-2019

Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року говорили під час засідання координаційної наради. Захід відбувся під керівництвом заступника голови Київської ОДА Дмитра Назаренка на базі обласного військового комісаріату. Участь у нараді взяли військовий комісар Київського обласного військового комісаріату Юрій Максимів, начальник управління з питань оборонної роботи та взаємодії […]