Вересень 27, 2019

Інспекційний візит: капітальний ремонт та модернізація Бориспільської ЦРЛ

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріяна проінспектував хід ремонтних робіт в Бориспільській  ЦРЛ.

Про етапи реконструкції очільника області інформували міський голова Борисполя Анатолій Федорчук,перший заступник голови Бориспільської РДА Руслан Садовський та начальник управління капітального будівництва та архітектури райдержадміністрації Ярослав Янович.

Голова Київської ОДА підкреслив, що за спільним рішенням на першому етапі вирішили зробити реконструкцію для осучаснення лікарні. Адже, це швидка та якісна послуга, а не довгобудова – затратний в часових рамках та дороговартісний проект. На другому етапі, за наявністю фінансування буде збудовано лікувальний корпус.

«Область, район та місто акумулювали  певну суму коштів для модернізації лікарні. Минулого тижня ми виділили 20 млн грн із обласного бюджету, а з міського бюджету Борисполя передбачено 15 млн грн на пологове відділення, щоб відбулася певна модернізація», – розповів Михайло Бно-Айріян.

За планом оновлена рецепція відкриється вже 15 жовтня цього року. Планується, що на рецепції буде розміщуватися інформаційне табло.

Наразі оголошено три тендери на ремонт поліклінічного, центрального  і пологового відділень, а також ведеться ремонт інфекційного корпусу. Після розкриття тендерних торгів очікується, що вже в листопаді розпочнеться капітальний ремонт лікарні.

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]