Січень 17, 2020

Інфраструктура Київщини: У 2019 році збудовано 3 стадіони і 29 футбольних полів

Протягом 2019 року в Київській області зведено та введено в експлуатацію 32 спортивних об’єкти: 3 повнорозмірні стадіони і 29 міні-футбольних полів зі штучним покриттям. Підсумки розвитку спортивної інфраструктури в області підбили в управлінні фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

Спортивні об’єкти в регіоні зводяться в рамках двох програм:

– Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. За цією програмою будуються майданчики зі штучним покриттям двох типів: розміром 42×22м і вуличними тренажерами та повнорозмірні футбольні поля розміром 110х70 м. Фінансується закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а встановлюється за рахунок місцевого бюджету.

– Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». За нею будуються спортивні майданчики зі штучним покриттям розміром 42×22м. Фінансується будівництво з державного та місцевих бюджетів порівну.

Серед нових спортивних споруд, введених в експлуатацію на території Київської області у 2019 році – 3 повнорозмірних стадіони розміром 110 х 70 м та 29 спортивних майданчиків розміром 42 х 22 м: 9 об’єктів за обласною програмою «Київщина спортивна» і 20 – на виконання державної програми.

Три повнорозмірних стадіони розміром 110 х 70 м збудовано в с. Пірнове Вишгородського району, у містах Вишгород та Бориспіль. Ще 4 аналогічних стадіони наразі будуються.

Управління фізичної культури і спорту КОДА не планує зупинятися на досягнутому, а продовжувати розвиток спортивної інфраструктури на Київщині і в новому, 2020 році.

Читайте також

Вересень 29, 2020

Підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн податку на прибуток

За період січень-серпень підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн  податку на прибуток, збільшивши суму відрахувань на 15% або 261 мільйон гривень. Про це повідомили в ГУ ДПС у Київській області. Зокрема, найбільші суми забезпечили підприємства Києво-Святошинського району – 292,4 млн грн, Броварського – 237,6 млн грн та Бориспільського районів – 228,1 млн […]

Вересень 29, 2020

Київщина єдина в Україні ініціювала офіційну співпрацю з мобільними операторами

Київська область єдина в Україні започаткувала співпрацю з мобільними операторами на офіційному рівні. Наміри задекларували у відповідному меморандумі. Про це заявив голова ОДА Василь Володін сьогодні, 29 вересня, під час звітної пресконференції. «Ми розуміємо важливість оперативної та якісної комунікації у сучасному світі, тож поставили собі за мету покращити в області рівень надання послуг мобільного зв’язку […]

Вересень 29, 2020

Очільник Київщини Василь Володін: «За час епідемії коронавірусу точок доступу до кисню в лікарнях збільшили вдесятеро»

Для лікарень Київської області придбали нові точки доступу пацієнтів до кисню. У десять разів збільшити їх кількість вдалось лише за кілька місяців. Основні кроки в напрямі протидії поширенню хвороби голова ОДА Василь Володін озвучив журналістам сьогодні, 29 вересня, під час пресконференції. «Для ефективної боротьби з коронавірусом важливо було оптимально консолідувати всі можливі зусилля і забезпечити […]

Вересень 29, 2020

Презентовано інноваційні трансформації змісту та форм роботи Київського обласного територіального відділення МАН

Якою має бути сучасна  модель науково-освітнього простору в Малій академії наук учнівської молоді? Які нові конкурсні платформи та наукові проєкти очікують на  учасників освітнього процесу в системі позашкільної освіти дослідницько-екпериментального напряму? Ці та інші важливі питання були в полі зору учасників консалт-студії «Інноваційні трансформації змісту та форм роботи  Київського обласного територіального відділення МАН», що відбулася […]