Січень 17, 2020

Інфраструктура Київщини: У 2019 році збудовано 3 стадіони і 29 футбольних полів

Протягом 2019 року в Київській області зведено та введено в експлуатацію 32 спортивних об’єкти: 3 повнорозмірні стадіони і 29 міні-футбольних полів зі штучним покриттям. Підсумки розвитку спортивної інфраструктури в області підбили в управлінні фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

Спортивні об’єкти в регіоні зводяться в рамках двох програм:

– Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. За цією програмою будуються майданчики зі штучним покриттям двох типів: розміром 42×22м і вуличними тренажерами та повнорозмірні футбольні поля розміром 110х70 м. Фінансується закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а встановлюється за рахунок місцевого бюджету.

– Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». За нею будуються спортивні майданчики зі штучним покриттям розміром 42×22м. Фінансується будівництво з державного та місцевих бюджетів порівну.

Серед нових спортивних споруд, введених в експлуатацію на території Київської області у 2019 році – 3 повнорозмірних стадіони розміром 110 х 70 м та 29 спортивних майданчиків розміром 42 х 22 м: 9 об’єктів за обласною програмою «Київщина спортивна» і 20 – на виконання державної програми.

Три повнорозмірних стадіони розміром 110 х 70 м збудовано в с. Пірнове Вишгородського району, у містах Вишгород та Бориспіль. Ще 4 аналогічних стадіони наразі будуються.

Управління фізичної культури і спорту КОДА не планує зупинятися на досягнутому, а продовжувати розвиток спортивної інфраструктури на Київщині і в новому, 2020 році.

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]