Червень 14, 2018

Інформаційна довідка про стан пенсійного забезпечення в ГУ ПФУ Київської області

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

про стан пенсійного забезпечення,  легалізацію зайнятості населення та заборгованість  по платежах  в головному управлінні  Пенсійного фонду України  Київської області

На обліку в області перебувають 560 тис. пенсіонерів, які  отримують пенсії у встановленому законодавством розмірі та згідно графіків. З них 396 пенсіонерів, які отримують пенсії по втраті годувальників та 810 учасників АТО, які отримують пенсію по інвалідності.

З початку року виплачено пенсій та грошової допомоги на суму 6 млрд.грн. Це на 900 млн.грн. більше, ніж в минулому році.

Середній розмір пенсій в порівнянні з минулим роком збільшився на 670 грн. і становить 2 тис. 590 грн.

В середньому щоденна потреба на виплату пенсій фондом області становить 70 млн.грн.

Підпорядкованими управліннями  фондом області відкрито 64 пункти прийому громадян, в тому числі безпосередньо в Чорнобилі. Функціонують  36 громадських приймалень в приміщеннях об’єднаних управлінь, які працюють за принципом «єдиного вікна».

За даними реєстру застрахованих осіб загальна кількість найманих працівників  склала 410-тис. осіб на яких припадає 560-тис. пенсіонерів (на 100 працюючих 140 пенсіонерів).

З початку року відбулось збільшення  кількості застрахованих осіб на 6 тисяч. Зростання відбулось на 900 осіб по працівниках, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної. І станом на 1 травня їх кількість – 24 тис. осіб, найбільше в бюджетній сфері – 16 тис.осіб    або 70% від такої кількості.

Органам ДФС області за інформаціями фонду  охоплено перевірками   10% страхувальників. За наданою інформацією легалізовано 33 робочих місць, у результаті чого мобілізовано 37,9 тис.грн.  єдиного внеску.

З початку року до Головного управління Держпраці по 2 тис. страхувальниках направлені інформації, за результатами розгляду проведено 52 перевірки. Найбільше 37 випадків проведені у Білоцерківському ОУ. За результатами всіх перевірок були виявлені  порушення.

Чисельність працівників, які працюють на зарплату менше 3200 гривень, з січня по березень 2018 року зменшилась на 4 тис. осіб.

У зв’язку з підвищенням рівня мінімальної зарплати у січні до 3723 грн. кількість працівників із зарплатою менше мінімальної  зросла до півтори тис. осіб, або на 14% від загальної чисельності найманих працівників.

Чисельність керівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної 3 тис.400 осіб, середня заробітна плата яких 2 тис.грн.

В березні 2018 року чисельність працівників яких роботодавці оформляють на умовах неповного робочого часу чи угодами цивільно-правового характеру сягає 9 тис.осіб, що в порівнянні з груднем 2017 менше на 2 тис.осіб.

Аналіз заробітної плати за видами економічної діяльності та співставлення її з статистичними показниками:

у сільському господарстві: середня заробітна плата у грудні  за даними реєстру склала 5 тис.грн. ( 7 тис.300 грн. – за даними статистики);

у будівництві: при середній зарплаті – 6 тис.грн. у Броварському управлінні – 9 тис.грн., а у Баришівському – 4 тис.грн. ;

в роздрібній торгівлі: при середній зарплаті – 8 тис.грн., у Кагарлицькому – працівники отримують 16 тис.грн. у м.Славутич – 4 тис.грн.;

у транспорті, поштовій та кур’єрській доставці: при середній зарплаті – 11 тис.грн. у Ірпінському управлінні – 15тис. грн., а у Вишгородському – 5 тис. грн. Найнижчий рівень заробітної плати в закладах громадського харчування та готельному бізнесі – 6 тис.грн. Якщо у Васильківському управлінні вона становить близько 26 тис.грн., то в Білоцерківському управлінні – 4тис. грн.

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області

Читайте також

Серпень 22, 2018

Президент про програму «Нова українська школа»

«Цього року День знань дещо особливий. Україна більше чверті століття чекала нову освітню реформу.  Зараз вперше, і тому зараз я тут, і Прем’єр-міністр, міністри разом з вами, для того, щоб підкреслити важливість початку втілення в життя програми «Нова українська школа», – наголосив Президент Петро Порошенко під час виступу на Всеукраїнській серпневій конференції педагогічних працівників «Нова […]

Серпень 21, 2018

Про хід жнив на Київщині

Усіма категоріями господарств Київської області станом на 21 серпня поточного року по ранній групі зернових та зернобобових з площі 280,8 тис.га, зібрано 1 млн.246 тис. 305 тонн при середній урожайності 44,4 ц/га. Зібрано 95,6 % площ до пронозу ярих зернових і зернобобових в Київській області. В розрізі культур: -озимої пшениці – з площі 177,8 тис.га, […]

Серпень 21, 2018

Увага! Шукаємо відповідальну молодь Київщини

Запрошуємо активну молодь Київської області на участь у серії тренінгових навчань «Відповідальна молодь Київщини», що відбудеться  5-9 вересня 2018 року у санаторії «Жовтень» (Конча-Заспа). Програмою заходу передбачено безкоштовний навчальний курс, орієнтований на створення освітньо-комунікаційної платформи для лідерів та активістів Київщини, отримання додаткових компетенцій та знань щодо розвитку громади та посилення її потенціалу. Завдання навчального курсу: підготовка […]

Серпень 21, 2018

Які ліки забезпечує держава при лікуванні на стаціонарі: ліки від найбільш поширених хвороб

Українці можуть отримати безоплатно ліки та медвироби, вакцини та сироватки, які держава придбала для них за кошти платників податків. Закупівлі відбуваються як на рівні державних програм, так і коштом місцевих бюджетів. Продовжуємо серію матеріалів,  в яких розкажемо, які ліки, вакцини, медичні засоби ви можете отримати безоплатно і що робити, якщо ви їх не знайшли. Сьогодні говоримо про […]