Червень 14, 2018

Інформаційна довідка про стан пенсійного забезпечення в ГУ ПФУ Київської області

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

про стан пенсійного забезпечення,  легалізацію зайнятості населення та заборгованість  по платежах  в головному управлінні  Пенсійного фонду України  Київської області

На обліку в області перебувають 560 тис. пенсіонерів, які  отримують пенсії у встановленому законодавством розмірі та згідно графіків. З них 396 пенсіонерів, які отримують пенсії по втраті годувальників та 810 учасників АТО, які отримують пенсію по інвалідності.

З початку року виплачено пенсій та грошової допомоги на суму 6 млрд.грн. Це на 900 млн.грн. більше, ніж в минулому році.

Середній розмір пенсій в порівнянні з минулим роком збільшився на 670 грн. і становить 2 тис. 590 грн.

В середньому щоденна потреба на виплату пенсій фондом області становить 70 млн.грн.

Підпорядкованими управліннями  фондом області відкрито 64 пункти прийому громадян, в тому числі безпосередньо в Чорнобилі. Функціонують  36 громадських приймалень в приміщеннях об’єднаних управлінь, які працюють за принципом «єдиного вікна».

За даними реєстру застрахованих осіб загальна кількість найманих працівників  склала 410-тис. осіб на яких припадає 560-тис. пенсіонерів (на 100 працюючих 140 пенсіонерів).

З початку року відбулось збільшення  кількості застрахованих осіб на 6 тисяч. Зростання відбулось на 900 осіб по працівниках, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної. І станом на 1 травня їх кількість – 24 тис. осіб, найбільше в бюджетній сфері – 16 тис.осіб    або 70% від такої кількості.

Органам ДФС області за інформаціями фонду  охоплено перевірками   10% страхувальників. За наданою інформацією легалізовано 33 робочих місць, у результаті чого мобілізовано 37,9 тис.грн.  єдиного внеску.

З початку року до Головного управління Держпраці по 2 тис. страхувальниках направлені інформації, за результатами розгляду проведено 52 перевірки. Найбільше 37 випадків проведені у Білоцерківському ОУ. За результатами всіх перевірок були виявлені  порушення.

Чисельність працівників, які працюють на зарплату менше 3200 гривень, з січня по березень 2018 року зменшилась на 4 тис. осіб.

У зв’язку з підвищенням рівня мінімальної зарплати у січні до 3723 грн. кількість працівників із зарплатою менше мінімальної  зросла до півтори тис. осіб, або на 14% від загальної чисельності найманих працівників.

Чисельність керівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної 3 тис.400 осіб, середня заробітна плата яких 2 тис.грн.

В березні 2018 року чисельність працівників яких роботодавці оформляють на умовах неповного робочого часу чи угодами цивільно-правового характеру сягає 9 тис.осіб, що в порівнянні з груднем 2017 менше на 2 тис.осіб.

Аналіз заробітної плати за видами економічної діяльності та співставлення її з статистичними показниками:

у сільському господарстві: середня заробітна плата у грудні  за даними реєстру склала 5 тис.грн. ( 7 тис.300 грн. – за даними статистики);

у будівництві: при середній зарплаті – 6 тис.грн. у Броварському управлінні – 9 тис.грн., а у Баришівському – 4 тис.грн. ;

в роздрібній торгівлі: при середній зарплаті – 8 тис.грн., у Кагарлицькому – працівники отримують 16 тис.грн. у м.Славутич – 4 тис.грн.;

у транспорті, поштовій та кур’єрській доставці: при середній зарплаті – 11 тис.грн. у Ірпінському управлінні – 15тис. грн., а у Вишгородському – 5 тис. грн. Найнижчий рівень заробітної плати в закладах громадського харчування та готельному бізнесі – 6 тис.грн. Якщо у Васильківському управлінні вона становить близько 26 тис.грн., то в Білоцерківському управлінні – 4тис. грн.

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області

Читайте також

Жовтень 23, 2018

На ринку праці Київщини доступно 33,3 тис. вакансій: найпопулярніші професії

Роботодавці проінформували центри зайнятості про наявність протягом січня-вересня 2018 року 33,3 тис. вакансій, що на 16% більше, ніж у такий же період 2017 року. Безпосередньо, Київській обласній службі зайнятості станом на 1 жовтня 2018 року роботодавці запропонували на 46 % більше вакансій ніж минулого року. Таких пропозицій нарахували 6,9 тис. одиниць. Крім того, 3,8 тис. — […]

Жовтень 23, 2018

Ви прославили Україну – Президент привітав переможців та призерів ІІІ юнацьких Олімпійських ігор

Президент Петро Порошенко привітав переможців та призерів ІІІ юнацьких Олімпійських ігор. «У змаганнях, в яких брали участь представники більше 200 країн, і коли Україна увійшла  в неофіційному заліку у десятку найкращих – це є ваш внесок в утвердження статусу України в світі», – наголосив Глава держави на зустрічі зі спортсменами та їх тренерами. «Дуже дякую […]

Жовтень 23, 2018

У Володарці провели традиційний ярмарок професій для випускників

У Володарському районному будинку культури на традиційному Ярмарку професій цього року зібралося 150 майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл району та їх батьків. За словами учасників Ярмарку професій, проведений захід допоміг краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їх світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості. Спеціалісти Володарського районного центру зайнятості спільно з навчальними закладами […]

Жовтень 23, 2018

Україна – Китай: найпривабливіші шляхи співпраці – це «зелені» проекти та переробка сміття

На масштабному форумі «Horasis China Meeting» у Києві Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав керівників провідних китайських компаній брати активну участь в інвестуванні та реалізації проектів з енергоефективності, відновлюваної енергетики та переробки сміття в Україні. Як відомо, Китай – світовий лідер за обсягом інвестицій у відновлювану електроенергетику. За даними міжнародної організації «REN 21», у 2017 р. […]