Червень 14, 2018

Інформаційна довідка про стан пенсійного забезпечення в ГУ ПФУ Київської області

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

про стан пенсійного забезпечення,  легалізацію зайнятості населення та заборгованість  по платежах  в головному управлінні  Пенсійного фонду України  Київської області

На обліку в області перебувають 560 тис. пенсіонерів, які  отримують пенсії у встановленому законодавством розмірі та згідно графіків. З них 396 пенсіонерів, які отримують пенсії по втраті годувальників та 810 учасників АТО, які отримують пенсію по інвалідності.

З початку року виплачено пенсій та грошової допомоги на суму 6 млрд.грн. Це на 900 млн.грн. більше, ніж в минулому році.

Середній розмір пенсій в порівнянні з минулим роком збільшився на 670 грн. і становить 2 тис. 590 грн.

В середньому щоденна потреба на виплату пенсій фондом області становить 70 млн.грн.

Підпорядкованими управліннями  фондом області відкрито 64 пункти прийому громадян, в тому числі безпосередньо в Чорнобилі. Функціонують  36 громадських приймалень в приміщеннях об’єднаних управлінь, які працюють за принципом «єдиного вікна».

За даними реєстру застрахованих осіб загальна кількість найманих працівників  склала 410-тис. осіб на яких припадає 560-тис. пенсіонерів (на 100 працюючих 140 пенсіонерів).

З початку року відбулось збільшення  кількості застрахованих осіб на 6 тисяч. Зростання відбулось на 900 осіб по працівниках, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної. І станом на 1 травня їх кількість – 24 тис. осіб, найбільше в бюджетній сфері – 16 тис.осіб    або 70% від такої кількості.

Органам ДФС області за інформаціями фонду  охоплено перевірками   10% страхувальників. За наданою інформацією легалізовано 33 робочих місць, у результаті чого мобілізовано 37,9 тис.грн.  єдиного внеску.

З початку року до Головного управління Держпраці по 2 тис. страхувальниках направлені інформації, за результатами розгляду проведено 52 перевірки. Найбільше 37 випадків проведені у Білоцерківському ОУ. За результатами всіх перевірок були виявлені  порушення.

Чисельність працівників, які працюють на зарплату менше 3200 гривень, з січня по березень 2018 року зменшилась на 4 тис. осіб.

У зв’язку з підвищенням рівня мінімальної зарплати у січні до 3723 грн. кількість працівників із зарплатою менше мінімальної  зросла до півтори тис. осіб, або на 14% від загальної чисельності найманих працівників.

Чисельність керівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної 3 тис.400 осіб, середня заробітна плата яких 2 тис.грн.

В березні 2018 року чисельність працівників яких роботодавці оформляють на умовах неповного робочого часу чи угодами цивільно-правового характеру сягає 9 тис.осіб, що в порівнянні з груднем 2017 менше на 2 тис.осіб.

Аналіз заробітної плати за видами економічної діяльності та співставлення її з статистичними показниками:

у сільському господарстві: середня заробітна плата у грудні  за даними реєстру склала 5 тис.грн. ( 7 тис.300 грн. – за даними статистики);

у будівництві: при середній зарплаті – 6 тис.грн. у Броварському управлінні – 9 тис.грн., а у Баришівському – 4 тис.грн. ;

в роздрібній торгівлі: при середній зарплаті – 8 тис.грн., у Кагарлицькому – працівники отримують 16 тис.грн. у м.Славутич – 4 тис.грн.;

у транспорті, поштовій та кур’єрській доставці: при середній зарплаті – 11 тис.грн. у Ірпінському управлінні – 15тис. грн., а у Вишгородському – 5 тис. грн. Найнижчий рівень заробітної плати в закладах громадського харчування та готельному бізнесі – 6 тис.грн. Якщо у Васильківському управлінні вона становить близько 26 тис.грн., то в Білоцерківському управлінні – 4тис. грн.

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області

Читайте також

Січень 22, 2019

Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні!

За даними УкрГідрометцентру, 23 січня у Вінницькій, вдень і в Житомирській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях, вночі 24 січня у Сумській, Харківській та Луганській областях значний сніг (приріст снігового покриву 10-15 см, місцями до 20 см); у південних, Дніпропетровській та Донецькій областях сніг з переходом в дощ, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; в Україні, крім заходу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. У Києві та Київській області вдень 23 січня значний сніг (приріст […]

Січень 22, 2019

За направленням обласної служби зайнятості у 2018 році працевлаштовано понад 26 тисяч осіб

Протягом 2018 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Київської обласної служби зайнятості, становила 26.1 тис. осіб  – це на 3,4 тис. осіб більше, ніж у 2017 році. За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають вищі державні службовці, керівники, робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, працівники сфери торгівлі та послуг. Про це повідомили у Київському […]

Січень 22, 2019

На Рокитнянщині впроваджено інформаційну медичну систему HELSI

21 січня у комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», який очолює Оксана Яра, було презентовано та впроваджено в дію інформаційну медичну систему HELSI для пацієнтів – сервіс запису до лікарів та зберігання медичних даних. Презентувати систему у Рокитнянському районі завітав директор компанії HELSI із впровадження цієї програми […]

Січень 22, 2019

Привітання Олександра Терещука з Днем Соборності України

Щиро вітаю вас із сотою річницею свята національної єдності – Днем Соборності України! 22 січня 1919 року було підписано Акт Злуки УНР і ЗУНР, акт об’єднання українських земель в одній державі. Символічно, що інша історична подія – отримання Томосу про автокефалію, створення єдиної Помісної православної церкви України – відбулось через 100 років після проголошення Соборності. […]