Червень 14, 2018

Інформаційна довідка про стан пенсійного забезпечення в ГУ ПФУ Київської області

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

про стан пенсійного забезпечення,  легалізацію зайнятості населення та заборгованість  по платежах  в головному управлінні  Пенсійного фонду України  Київської області

На обліку в області перебувають 560 тис. пенсіонерів, які  отримують пенсії у встановленому законодавством розмірі та згідно графіків. З них 396 пенсіонерів, які отримують пенсії по втраті годувальників та 810 учасників АТО, які отримують пенсію по інвалідності.

З початку року виплачено пенсій та грошової допомоги на суму 6 млрд.грн. Це на 900 млн.грн. більше, ніж в минулому році.

Середній розмір пенсій в порівнянні з минулим роком збільшився на 670 грн. і становить 2 тис. 590 грн.

В середньому щоденна потреба на виплату пенсій фондом області становить 70 млн.грн.

Підпорядкованими управліннями  фондом області відкрито 64 пункти прийому громадян, в тому числі безпосередньо в Чорнобилі. Функціонують  36 громадських приймалень в приміщеннях об’єднаних управлінь, які працюють за принципом «єдиного вікна».

За даними реєстру застрахованих осіб загальна кількість найманих працівників  склала 410-тис. осіб на яких припадає 560-тис. пенсіонерів (на 100 працюючих 140 пенсіонерів).

З початку року відбулось збільшення  кількості застрахованих осіб на 6 тисяч. Зростання відбулось на 900 осіб по працівниках, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної. І станом на 1 травня їх кількість – 24 тис. осіб, найбільше в бюджетній сфері – 16 тис.осіб    або 70% від такої кількості.

Органам ДФС області за інформаціями фонду  охоплено перевірками   10% страхувальників. За наданою інформацією легалізовано 33 робочих місць, у результаті чого мобілізовано 37,9 тис.грн.  єдиного внеску.

З початку року до Головного управління Держпраці по 2 тис. страхувальниках направлені інформації, за результатами розгляду проведено 52 перевірки. Найбільше 37 випадків проведені у Білоцерківському ОУ. За результатами всіх перевірок були виявлені  порушення.

Чисельність працівників, які працюють на зарплату менше 3200 гривень, з січня по березень 2018 року зменшилась на 4 тис. осіб.

У зв’язку з підвищенням рівня мінімальної зарплати у січні до 3723 грн. кількість працівників із зарплатою менше мінімальної  зросла до півтори тис. осіб, або на 14% від загальної чисельності найманих працівників.

Чисельність керівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної 3 тис.400 осіб, середня заробітна плата яких 2 тис.грн.

В березні 2018 року чисельність працівників яких роботодавці оформляють на умовах неповного робочого часу чи угодами цивільно-правового характеру сягає 9 тис.осіб, що в порівнянні з груднем 2017 менше на 2 тис.осіб.

Аналіз заробітної плати за видами економічної діяльності та співставлення її з статистичними показниками:

у сільському господарстві: середня заробітна плата у грудні  за даними реєстру склала 5 тис.грн. ( 7 тис.300 грн. – за даними статистики);

у будівництві: при середній зарплаті – 6 тис.грн. у Броварському управлінні – 9 тис.грн., а у Баришівському – 4 тис.грн. ;

в роздрібній торгівлі: при середній зарплаті – 8 тис.грн., у Кагарлицькому – працівники отримують 16 тис.грн. у м.Славутич – 4 тис.грн.;

у транспорті, поштовій та кур’єрській доставці: при середній зарплаті – 11 тис.грн. у Ірпінському управлінні – 15тис. грн., а у Вишгородському – 5 тис. грн. Найнижчий рівень заробітної плати в закладах громадського харчування та готельному бізнесі – 6 тис.грн. Якщо у Васильківському управлінні вона становить близько 26 тис.грн., то в Білоцерківському управлінні – 4тис. грн.

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області

Читайте також

Червень 20, 2018

Вже до 2020 року Україна має досягти енергозбереження на рівні 9%, – Геннадій Зубко

Сьогодні всі міжнародні партнери допомагають Україні рухатися у  напрямку енергоефективності. Але цей шлях не можливо пройти без імплементації ключових європейських директив з енергоефективності та маршрутної карти, в якій чітко прописаний весь міжнародний досвід з реформування не тільки житлового і муніципального сектору, а й напрямків – бізнесу, транспорту, інфраструктури. Імплементуючи ці директиви, Україна має досягти енергозбереження […]

Червень 20, 2018

На Васильківщині відбулося урочисте відкриття реконструйованої медичної амбулаторії

15 червня 2018 року в старій частині  селища міського типу Глеваха Васильківського району відбулося урочисте відкриття реконструйованої медичної амбулаторії. Участь у церемонії відкриття взяли: голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець, голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, депутат Київської обласної ради  Гліб Лірник, Глевахівський селищний голова Валерій Жерібцов, головний лікар комунального некомерційного підприємства Васильківської районної […]

Червень 20, 2018

Павло Розенко: Із 1 липня зростуть пенсії для близько 1 мільйона пенсіонерів

У Державному бюджеті України на 2018 рік передбачене підвищення розміру мінімальної пенсії двічі протягом року – з 1 липня та з 1 грудня. Про це в ефірі радіо «Голос столиці» розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. За його словами, з 1 липня відбудеться підвищення виплат для тих людей, розмір пенсії яких залежить від прожиткового мінімуму. «З […]

Червень 20, 2018

На Рокитнянщині урочисто відзначили 75-річчя створення Ольшаницької військової частини

19 червня 2018 року Ольшаницька військова частина А0543, що на Рокитнянщині,   відзначила свою 75 річницю від дня створення. Цього дня з нагоди ювілею заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко та голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук завітали до військової частини привітати військовослужбовців – Арсенал інженерних військ Збройних Сил України  в селі Ольшаниця Рокитнянського […]