Липень 19, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 19 ЛИПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 19 липня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 3271 випадок захворювання на коронавірус. В тому числі у 275 дітей та у 579 медичних працівників.
За добу підтверджено 42 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 5-ти дітей віком 1 до 13 років (Києво-Святошинський р-н – 2 (м. Вишневе, с. Софіївська Борщагівка), Обухівський р-н – 1 (м. Українка), м. Васильків – 1, Кагарлицький р-н – 1 (с.Халча) та у 37 дорослих (Обухівський р-н – 3 (смт. Козин, м. Українка, м. Обухів – по 1), м.Фастів – 3, Фастівський р-н – 1 (с. Триліси), Києво-Святошинський р-н – 6 (с. Крюківщина – 1, м. Вишневе – 4, с. Софіївська Борщагівка – 1), Кагарлицький р-н – 4 (с. Бурти – 1, с. Стави – 2, с. Халча – 1), Васильківський р-н – 3 (с. Багрин – 1, с. Гвоздів – 2), м. Васильків – 3, м. Біла Церква – 3, м. Сквира – 1, м. Вишгород – 2, Вишгородський район – 1 (с. Нові Петрівці), м.Бровари – 1, Броварський р-н – 2 (с. Семиполки – 2), м. Березань – 4.
З них 6 осіб госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні, інші 36 осіб знаходяться на самоізоляції (під медичним спостереженням).
Всього за весь період одужало 2263 особи, у тому числі 195 дітей віком від 1 міс. до 17 років. За звітну добу одужало 44 осіб, у тому числі 1 дитина віком 1 міс. (Києво-Святошинський р-н – 2 (с.Тарасівка, с. Святопетрівське), Бородянський р-н – 4 (с.с. Язвинка, Нове Залісся – по 1, с.Берестянка – 2), смт. Бородянка – 4, м. Обухів – 5 (з них 1 дитина), Обухівський р-н – 7 (с.с. Перегонівка, Григорівка, Витачів, Трипілля, Великі Дмитровичі – по 1, смт. Козин – 2), м. Біла Церква – 16, Білоцерківський р-н – 1 (с. Фурси), м. Сквира – 3, Ставищенський р-н – 1 (c. Розумниця), м. Тетіїв – 1).
Всього за період епідемії у Київській області померло 59 хворих з підтвердженим COVID-19.За добу повідомлення про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19 не надходили.
За весь період, починаючи з 14.03.2020 р., до ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшло всього екстрених повідомлень про 6687 підозр на COVID-19, з них у 3271 випадку підтверджено коронавірусну хворобу. За добу з районів і міст області надійшло 41 термінове повідомлення про підозру.
За весь період епідемії медичне спостереження встановлено за 11674 контактними особами.
Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

Читайте також

Вересень 27, 2021

В Київській ОДА презентували “Цифрову Академію Київщини”

Сьогодні, 27 вересня, в Київській обласній державній адміністрації презентували “Цифрову Академію Київщини”. Розробили освітній проєкт в Департаменті економіки та цифровізації КОДА. Навчання проходитиме на базі регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області. Академія допоможе опанувати нові технології, навчаючи користуватися електронними сервісами. Проєкт розділений на 2-етапи. Під час першого, навчання пройдуть працівники КОДА. Під час другого, навчитися […]

Вересень 27, 2021

У аеропорту «Бориспіль» відкрили туристично-інформаційний центр про Київщину

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» почав працювати туристично-інформаційний центр про Київщину. У відкритті, яке відбулось сьогодні, 27 вересня, взяли участь голова правління “Visit Ukraine” Антон Тараненко, голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, радник голови Київської ОДА Марина Чернишова, начальниця управління туризму Київської ОДА Анна Куценко, генеральний директор аеропорту “Бориспіль” Олексій Дубревський і член правління […]

Вересень 27, 2021

На Білоцерківщині капітально ремонтують дорогу між двома селами

У Білоцерківському районі триває капітальний ремонт дороги між селами Кошів і Бурківці в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Населені пункти розташовуються на території Тетїівської громади. Про це сьогодні, 27 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток дорожньої інфраструктури в регіоні продовжується. Зокрема з травня роботи тривають і на Білоцерківщині. […]

Вересень 27, 2021

«ЕКО-стежки Київщини» чекають на гостей

Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА до Міжнародного Дня туризму запрошує у мандрівку Київщиною та пропонує відвідати еколого-просвітницькі маршрути, створені в рамках проєкту «ЕКО-стежки Київщини». Еко-стежки відкривають чаріні куточки природи нашого краю та знайомлять з природно-заповідними територіями: «Лісові скарби Вишгородського району» – маршрут поєднав у собі 15 точок інтересу у Вишгородському районі, з яких […]