Лютий 4, 2020

Головою Тетіївської РДА призначено Надію Дячук

Голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов здійснив робочу поїздку на Тетіївщину. В рамках поїздки керівник Київщини офіційно представив громаді нового голову Тетіївського РДА Надію Дячук, яку на цю посаду призначив Президент України розпорядженням від 31 січня 2020 року №90/2020-рп.

Новопризначеного керівника перед активом району представили під час наради з вирішення проблемних питань Тетіївщини, що пройшла в будинку районної адміністрації.

Голова КОДА привітав нову очільницю райдержадміністрації, вручив їй службове посвідчення та побажав успіхів на посаді. А також наголосив, що Надію Дячук обрали на посаду через систему LIFT серед десятка кандидатів.

«Задля успішної реалізації соціально-економічних програм розвитку регіону голова районної державної адміністрації, перш за все, має чути голос громади, співпрацювати з органами влади та місцевого самоврядування. Переконаний, що на чолі з Надією Дячук Тетіївський район цьогоріч покаже позитивну динаміку соціально-економічного розвитку», – зазначив Олексій Чернишов.

У своїй промові новопризначена голова райдержадміністрації подякувала за висловлену довіру і підтримку. Надія Дячук запевнила присутніх, що докладе усіх зусиль для успішної та злагодженої роботи усіх гілок влади в Тетіївському районі.

У ході робочої зустрічі відбулося обговорення проблемних питань району. Людей, зокрема, цікавили питання щодо децентралізації, землі, соціального захисту та розвитку їхнього краю загалом.

За результатами конструктивної роботи Олексій Чернишов дав доручення новопризначеній очільниці району опрацювати порушені проблеми.

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]