Лютий 4, 2020

Головою Тетіївської РДА призначено Надію Дячук

Голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов здійснив робочу поїздку на Тетіївщину. В рамках поїздки керівник Київщини офіційно представив громаді нового голову Тетіївського РДА Надію Дячук, яку на цю посаду призначив Президент України розпорядженням від 31 січня 2020 року №90/2020-рп.

Новопризначеного керівника перед активом району представили під час наради з вирішення проблемних питань Тетіївщини, що пройшла в будинку районної адміністрації.

Голова КОДА привітав нову очільницю райдержадміністрації, вручив їй службове посвідчення та побажав успіхів на посаді. А також наголосив, що Надію Дячук обрали на посаду через систему LIFT серед десятка кандидатів.

«Задля успішної реалізації соціально-економічних програм розвитку регіону голова районної державної адміністрації, перш за все, має чути голос громади, співпрацювати з органами влади та місцевого самоврядування. Переконаний, що на чолі з Надією Дячук Тетіївський район цьогоріч покаже позитивну динаміку соціально-економічного розвитку», – зазначив Олексій Чернишов.

У своїй промові новопризначена голова райдержадміністрації подякувала за висловлену довіру і підтримку. Надія Дячук запевнила присутніх, що докладе усіх зусиль для успішної та злагодженої роботи усіх гілок влади в Тетіївському районі.

У ході робочої зустрічі відбулося обговорення проблемних питань району. Людей, зокрема, цікавили питання щодо децентралізації, землі, соціального захисту та розвитку їхнього краю загалом.

За результатами конструктивної роботи Олексій Чернишов дав доручення новопризначеній очільниці району опрацювати порушені проблеми.

Читайте також

Травень 30, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 СТАНОМ НА 30 ТРАВНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 30 травня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 1556 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 123 дитини та 287 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 21. Лабораторно підтверджені випадки: – в Обухівському р-ні – 237 (м. Обухів -​ 112, смт Козин – 25, […]

Травень 30, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 30 травня в Україні 23204 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 696 летальних, 9311 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1700 дітей та 4475 медиків. За добу зафіксовано 393 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 958 випадків; Волинська область — 887 випадків; Дніпропетровська область — 933 […]

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]