Грудень 13, 2019

Голови КОДА та КМДА визначили пріоритетні напрямки співпраці

У п’ятницю, 13 грудня, відбулася робоча зустріч голови Київської обласної державної адміністрації Олексія Чернишова з очільником Київської міської державної адміністрації Віталієм Кличком.

Під час зустрічі, на якій також було присутнє керівництво КОДА та КМДА, Олексій Чернишов наголосив на необхідності плідної співпраці задля підвищення рівня комфорту мешканців київського регіону та підкреслив, що впродовж останнього тижня обидві адміністрації доклали багато зусиль задля реанімування взаємин.

«Я хочу, щоб наша співпраця була не лише на папері у вигляді Меморандумів, а мала реальні результати в інтересах жителів єдиного столичного регіону», — наголосив Олексій Чернишов.

Очільник області відзначив, що звик працювати на результат, тому очікує, що заяви та чергові підписані документи втіляться в реальні справи.

«Президент поставив перед нами низку цілей щодо покращення життя наших громадян. І ми це можемо зробити тільки разом. Область без міста, і навпаки, не зможе досягти реальних перетворень, які від нас очікують», — зауважив голова КОДА.

Під час робочої зустрічі сторони окреслили низку спільних проблемних питань. Зокрема, це й побудова Великої кільцевої автодороги, поводження з відходами, вдосконалення транспортного сполучення між Києвом та областю, розбудова спортивної інфраструктури, розвиток туризму тощо.

Віталій Кличко зі свого боку відзначив, що Київщина та столиця – єдиний організм, який повинен працювати як злагоджений механізм.

«Людям не цікаво, де область закінчується, а де починається. Для них важливо — розв’язати проблему. Я хочу, щоб ми не вирішували, де в нас стоятимуть паркани між Києвом та областю, а займалися реальними справами», — відзначив голова КМДА.

Наостанок Олексій Чернишов закликав зносити ці уявні паркани й прийняти факт відсутності меж та кордонів у розв’язанні проблем столичного регіону.

Нагадаємо, що в понеділок, 9 грудня, голови КОДА та КМДА під час робочого візиту на Полігон ТПВ №5 у с. Підгірці Київської області підписали «Меморандум про реалізацію спільної стратегії поводження з твердими побутовими відходами».

Читайте також

Серпень 11, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 11 СЕРПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 11 серпня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 4239 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 370 дітей та у 631 медичного працівника. За добу підтверджено 42 нові випади коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 1 дитини віком 17 років (с. Дідівщина Фастівського району) та […]

Серпень 11, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 11 серпня в Україні зафіксовано 1 158 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Загалом в Україні 83 115 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1 951 летальний, 44 934 пацієнти одужало. Проведено 1 195 561 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужало 575 пацієнтів. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 3 002 випадки; […]

Серпень 10, 2020

Відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС

Обговорювалися, зокрема, питання зміни стратегії боротьби з COVID-19, збільшення тестування населення, посилення контролю за дотриманням умов самоізоляції та відслідковування можливих контактів. У понеділок, 10 серпня, під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Денис Шмигаль зазначив, що, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, Уряд запроваджує щоденну […]

Серпень 10, 2020

Перспективи сміттєпереробки обсудили в КОДА

10 серпня голова Київської облдержадміністрації Василь Володін обсудив проблеми та перспективи поводження з відходами з представниками компаній  «Веолія Україна» та AWECT. «Проблема  утворення та накопичення відходів на території Київської області є гострою. Це відбувається через недостатню переробку, відсутність сучасних полігонів, потребу в реконструкції, рекультивації існуючих», – зазначив Василь Володін. Виконавчий директор з управління відходами у […]