Липень 12, 2019

Голова КОДА встановив 1 листопада 2019 року граничним терміном добудови Вишнівської ЗОШ №1

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав м. Вишневе Києво-Святошинського району, де ознайомився з ходом будівництва ІІ черги Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Очільник Київщини оглянув приміщення школи та поспілкувався з представниками місцевої громади щодо проблемних питань.

Зустріч відбувалася на базі освітнього закладу за участю уповноваженого президента з прав дитини Миколи Кулеби, заступників голови облдержадміністрації, керівництва Київської облради, керівників структурних підрозділів КОДА, керівництва міста і району, представників підрядної організації.

ІІ черга будівництва Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 розпочалась ще у 2006 році. Проте через відсутність фінансування у 2014 році її було призупинено до 2017. На сьогодні будівництво відновлено. Запланована дата здачі в експлуатацію – грудень 2019 – січень 2020 року.

Як зазначив Михайло Бно-Айріян, потрібно максимально активізувати спільну роботу усіх відповідальних структур. «Аби діти якомога швидше могли навчатися в новому приміщенні, будівництво має відбуватися в паралельному режимі на усіх об’єктах – одночасно зі стадіоном, благоустроєм території та іншими необхідними роботами. 1 листопада об’єкт має бути повністю завершений. Далі ми приступаємо до його здачі», – наголосив очільник Київщини.

Голова КОДА дав доручення профільним заступникам голови облдержадміністрації спільно з генеральним підрядником розробити та надати узгоджений план-графік будівництва і його фінансування.

Михайло Бно-Айріян зазначив, що задля швидкого вирішення питання з фінансуванням добудови школи з бюджетів області, району і міста будуть виділені додаткові кошти та запевнив у особистому контролі ходу будівництва.

«Дані об’єкти повинні співфінансуватись з бюджетів усіх рівнів. Лише спільними зусиллями ми швидко зможемо завершити будівництво та створити належні умови для навчання дітей. Адже для нас дуже важливо, щоб кожна дитина в області навчалася в комфортних умовах та отримувала якісну освіту. Від цього залежить майбутнє нашої держави», – наголосив очільник Київщини.

Читайте також

Вересень 20, 2019

Велоперегони «Осінь Київщини 2019»

Екватор золотої осінньої пори ознаменується в Києві масштабними велосипедними змаганнями. Так, 13 жовтня шляхами Київської області прокотяться велоперегони «Осінь Київщини 2019». ПРО ЗМАГАННЯ «Осінь Київщини» –  це змагання як для аматорів, так і для професіоналів. Відбудуться перегони дорогами Києво-Святошинського та Макарівського районів у форматі індивідуальної гонки на шосе із загальним стартом. Велозмагання покликані сприяти популяризації здорового способу життя та розвитку екологічного […]

Вересень 20, 2019

Ірина Коляденко стає віце-чемпіонкою світу з боротьби

21-річна борчиня, ірпінчанка Ірина Коляденко виборює срібло чемпіонату світу з боротьби, який цими днями триває в казахстанській столиці Нур-Султані. У фінальній сутичці вагової категорії до 65 кілограмів Ірина достроково поступилася триразовій призерці чемпіонатів Європи, на вісім років старшій Інній Стражуковій з РФ. Суперниця боролася впевненіше і вочевидь зберегла до фіналу більше сил. Та все ж срібна медаль […]

Вересень 20, 2019

Відбулося пленарне засідання ХХХ чергової сесії Київської обласної ради

Відбулася чергова XXX сесія Київської обласної ради VII скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, голова обласної ради Микола Стариченко, заступник голови обласної ради Тетяна Семенова, керівники департаментів та управлінь, представники громадських організацій, засобів масової інформації. Присутні обговорили звернення територіальних громад, депутатів, внесення змін до обласних програм, а […]

Вересень 19, 2019

Біля Боярки та Вишневого побудують транспортні розв’язки

Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян за результатами зустрічі із керівниками міст Боярки і Вишневого, Києво-Святошинської РДА та Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця». На проблеми з постійними заторами на дорогах області постійно скаржаться жителі Київщини, зокрема мешканці Боярки та Вишневого, «які годинами стоять на переїздах і не можуть спокійно добратися […]