Липень 12, 2019

Голова КОДА встановив 1 листопада 2019 року граничним терміном добудови Вишнівської ЗОШ №1

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав м. Вишневе Києво-Святошинського району, де ознайомився з ходом будівництва ІІ черги Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Очільник Київщини оглянув приміщення школи та поспілкувався з представниками місцевої громади щодо проблемних питань.

Зустріч відбувалася на базі освітнього закладу за участю уповноваженого президента з прав дитини Миколи Кулеби, заступників голови облдержадміністрації, керівництва Київської облради, керівників структурних підрозділів КОДА, керівництва міста і району, представників підрядної організації.

ІІ черга будівництва Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 розпочалась ще у 2006 році. Проте через відсутність фінансування у 2014 році її було призупинено до 2017. На сьогодні будівництво відновлено. Запланована дата здачі в експлуатацію – грудень 2019 – січень 2020 року.

Як зазначив Михайло Бно-Айріян, потрібно максимально активізувати спільну роботу усіх відповідальних структур. «Аби діти якомога швидше могли навчатися в новому приміщенні, будівництво має відбуватися в паралельному режимі на усіх об’єктах – одночасно зі стадіоном, благоустроєм території та іншими необхідними роботами. 1 листопада об’єкт має бути повністю завершений. Далі ми приступаємо до його здачі», – наголосив очільник Київщини.

Голова КОДА дав доручення профільним заступникам голови облдержадміністрації спільно з генеральним підрядником розробити та надати узгоджений план-графік будівництва і його фінансування.

Михайло Бно-Айріян зазначив, що задля швидкого вирішення питання з фінансуванням добудови школи з бюджетів області, району і міста будуть виділені додаткові кошти та запевнив у особистому контролі ходу будівництва.

«Дані об’єкти повинні співфінансуватись з бюджетів усіх рівнів. Лише спільними зусиллями ми швидко зможемо завершити будівництво та створити належні умови для навчання дітей. Адже для нас дуже важливо, щоб кожна дитина в області навчалася в комфортних умовах та отримувала якісну освіту. Від цього залежить майбутнє нашої держави», – наголосив очільник Київщини.

Читайте також

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]

Травень 29, 2020

Онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова

30 травня відбудеться онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Початок заходу: 9:00 Брифінг відбудеться в онлайн-режимі. •    Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ  та https://www.facebook.com/moz.ukr/; •    На телеканалах; •    Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити питання можна в онлайн формі . https://moz.gov.ua/article/announcements/onlajn-brifing%c2%a0ministra-ohoroni-zdorovja-maksima-stepanova30.05

Травень 29, 2020

КОДА надасть необхідну допомогу мешканцям будинків у Броварах, чиї квартири могли постраждати внаслідок перестрілки

Стало відомо, що у наслідок ранішньої надзвичайної події у Броварах постраждало майно мешканців міста. На місце події виїхав Андрій Лісовик, заступник голови Київської обласної державної адміністрації. Він має встановити розміри збитків та організувати допомогу, яка потрібна мешканцям квартир, що могли постраждати від стрілянини. «Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА доручив терміново розібратися із ситуацією […]