Липень 12, 2019

Голова КОДА встановив 1 листопада 2019 року граничним терміном добудови Вишнівської ЗОШ №1

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав м. Вишневе Києво-Святошинського району, де ознайомився з ходом будівництва ІІ черги Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Очільник Київщини оглянув приміщення школи та поспілкувався з представниками місцевої громади щодо проблемних питань.

Зустріч відбувалася на базі освітнього закладу за участю уповноваженого президента з прав дитини Миколи Кулеби, заступників голови облдержадміністрації, керівництва Київської облради, керівників структурних підрозділів КОДА, керівництва міста і району, представників підрядної організації.

ІІ черга будівництва Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 розпочалась ще у 2006 році. Проте через відсутність фінансування у 2014 році її було призупинено до 2017. На сьогодні будівництво відновлено. Запланована дата здачі в експлуатацію – грудень 2019 – січень 2020 року.

Як зазначив Михайло Бно-Айріян, потрібно максимально активізувати спільну роботу усіх відповідальних структур. «Аби діти якомога швидше могли навчатися в новому приміщенні, будівництво має відбуватися в паралельному режимі на усіх об’єктах – одночасно зі стадіоном, благоустроєм території та іншими необхідними роботами. 1 листопада об’єкт має бути повністю завершений. Далі ми приступаємо до його здачі», – наголосив очільник Київщини.

Голова КОДА дав доручення профільним заступникам голови облдержадміністрації спільно з генеральним підрядником розробити та надати узгоджений план-графік будівництва і його фінансування.

Михайло Бно-Айріян зазначив, що задля швидкого вирішення питання з фінансуванням добудови школи з бюджетів області, району і міста будуть виділені додаткові кошти та запевнив у особистому контролі ходу будівництва.

«Дані об’єкти повинні співфінансуватись з бюджетів усіх рівнів. Лише спільними зусиллями ми швидко зможемо завершити будівництво та створити належні умови для навчання дітей. Адже для нас дуже важливо, щоб кожна дитина в області навчалася в комфортних умовах та отримувала якісну освіту. Від цього залежить майбутнє нашої держави», – наголосив очільник Київщини.

Читайте також

Липень 15, 2019

Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав міста Ірпінь та Буча

Очільник Київської області Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав міста Ірпінь та Буча. На запрошення керівництва поліції Київщини Михайло Каренович завітав на  освітній захід, організований обласною поліцією для вихованців дитячого табору «Променистий»  – «Безпечне літо». Захід відбувся у Бучанському міському парку. Патрульна поліція, інспектори з ювенальної превенції, кінологічна служба, вибухотехніки та працівники ДСНС у розважальній […]

Липень 14, 2019

Перша робоча зустріч Михайла Бно-Айріяна з колективом КОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян провів робочу нараду з колективом. Під час зустрічі познайомилися один з одним, обговорили організаційні питання та напрацювали подальший план роботи. Очільник КОДА зазначив, що робота є ефективною, коли колектив – це команда. «Тому почав сьогодні з елементарних речей – познайомився з усім колективом, поговорив про робочий процес та […]

Липень 12, 2019

Голова КОДА встановив 1 листопада 2019 року граничним терміном добудови Вишнівської ЗОШ №1

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав м. Вишневе Києво-Святошинського району, де ознайомився з ходом будівництва ІІ черги Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Очільник Київщини оглянув приміщення школи та поспілкувався з представниками місцевої громади щодо проблемних питань. Зустріч відбувалася на базі освітнього закладу за участю уповноваженого президента з прав дитини […]

Липень 12, 2019

В Україні триває відбір команди на Ігри Нескорених 2020 у Гаазі

14 червня на сайті invictusgames.in.ua стартував прийом заявок від кандидатів до збірної, яка представить Україну на міжнародних Іграх Нескорених 2020 в Гаазі. Цього року до національної команди потраплять 20 чоловік — на 5 більше, ніж в минулі роки. Рішення про збільшення української квоти прийняла міжнародна Фундація Ігор Нескорених. Триватиме реєстрація на відбір до збірної України до 20 […]