Листопад 8, 2019

Голова КОДА відвідав Київський міжнародний економічний форум

Голова Київської ОДА Олексій Чернишов взяв участь у Київському міжнародному економічному форумі, який проходить у столиці 8 та 9 листопада за участі провідних світових економістів та бізнесменів. Зокрема, серед присутніх був також і засновник однієї з найбільших світових компаній Alibaba Джек Ма.

Захід відкрився з виступу Президента України Володимира Зеленського.

Під час своєї промови він звернувся до учасників Форуму, наголосивши, що Україна сьогодні — це один з найцікавіших та найпривабливіших стартапів у світі.

«Сьогодні Україна — це алмаз, який потребує ограновування з внутрішніх реформ та зовнішніх інвестицій, щоб стати справжнім діамантом не тільки в Європі, а й в усьому світі», — заявив Президент і закликав потенційних інвесторів вкладати гроші в Україну та українців.

Володимир Зеленський дав гарантію потенційним інвесторам, що він як Президент держави готовий захищати гроші, які вони вкладатимуть в Україну.

Своєю чергою голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов зазначив, що з великою зацікавленістю відвідав цей Форум.

«Я вважаю цей захід одним зі стартових та перспективних майданчиків для залучення інвестицій на Київщину. Поділяю позицію Президента щодо необхідності захисту інвесторів», — зазначив очільник Київської області.

Крім того, Олексій Чернишов підкреслив, що абсолютно згоден із главою держави, що потрібні рівні правила для всіх, очищення судової системи, подолання корупції та сучасні реформи.

За словами голови Київської ОДА, він позитивно оцінює можливості КМЕФ для налагодження контактів із міжнародними партнерами для залучення інвестицій в область.

Нагадаємо, що КМЕФ уже шостий рік поспіль збирає разом відомих світових економістів, впливових бізнесменів, представників українського уряду й авторитетних економічних експертів.

 

Теги

Читайте також

Листопад 18, 2019

Київщина має потужний потенціал для запуску виробництва повного циклу – голова КОДА

Київська область має привабливі виробничі об’єкти, які здатні залучити в українську економіку інвестиції, створити нові робочі місця та забезпечити зростання ВВП. Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов під час робочої поїздки до Білої Церкви 18 листопада. Очільник області ознайомився з роботою деяких підприємств, зокрема Індустріального парку «Біла Церква» — інвестиційного проєкту, мета якого […]

Листопад 18, 2019

Олексій Чернишов відвідав «Університет ІІІ віку» в Білій Церкві

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов на зустрічі з міським головою Білої Церкви Геннадієм Диким підтримав ідею створення територіальних центрів надання послуг та відзначив важливість підтримки соціальних проєктів Функціонування подібних закладів є однією з ключових складових плану з реалізації «Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року». […]

Листопад 18, 2019

Голова КОДА затвердив графік особистого прийому громадян

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов визначив графік проведення особистого прийому громадян керівництвом ОДА. Також було затверджено план виїзних прийомів. Відповідно до змін, внесених в розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 18 липня 2019 року № 436 «Про затвердження графіків проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації», голова КОДА Олексій Чернишов прийматиме громадян в приміщенні […]

Листопад 15, 2019

На Київщині протягом двох днів висадили понад 800 зелених насаджень

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації протягом 13-15 листопада закупив і висадив 825 декоративних дерев та кущів у 5 населених пунктах області. Роботи з озеленення були проведені у м. Тетіїв, м. Сквира, с. Горобіївка Свирського району, с. Бишівка Макарівського району та м. Біла Церква. До заходів з озеленення, окрім працівників комунальних служб […]