Січень 9, 2020

Голова КОДА призначив своїм першим заступником Олександра Склярова

Відповідне розпорядження Олексій Чернишов підписав 8 січня 2020 року. Кандидатуру новопризначеного першого заступника голови Київської облдержадміністрації погоджено Офісом Президента та Кабміном.

«При формуванні нашої команди ми спираємось на досвід найкращих фахівців, які допоможуть зробити життя людей у Київській області більш комфортним. Ідеться про розбудову якісної інфраструктури, залучення інвестицій, створення безпечних та сприятливих умов для повсякденного життя та розвитку бізнесу. Впевнений, що багатий досвід роботи Олександра Івановича у провідних українських банках та підприємствах, його досвід державної служби підсилить команду адміністрації та допоможе в реалізації амбітних планів Київщини» —заявив голова КОДА Олексій Чернишов.

Довідка.

Скляров Олександр Іванович народився 23 листопада 1957 року в м. Старобільськ Луганської області. У 1979 році здобув вищу освіту, закінчивши Ворошиловградський сільськогосподарський інститут. Має звання кандидата економічних наук.

Загальний стаж роботи Олександра Склярова становить 36 років, з яких понад 7 років на державній службі.

Трудову діяльність Олександр Іванович розпочав у 1979 році на посаді асистента кафедри статистики Ворошиловградського сільськогосподарського інституту.

У 1992 році розпочав роботу в Республіканському акціонерному комерційному агропромисловому банку «Україна». Пройшов шлях від провідного економіста відділу валютних ресурсів управління валютних ресурсів і кореспондентських відносин до заступника голови Правління банку «Україна».

З 1995 року обіймав посаду виконавчого директора Української аграрної біржі. Згодом — заступника Голови Правління банку-керівник Корпоративного бізнесу Акціонерного комерційного банку «КИЇВ-ПРИВАТ».

3 1999 до 2004 року працював СП «Український Мобільний Зв’язок», де обіймав посади заступника Генерального директора, директора із спеціальних проектів. Має багатий досвід у сфері комунікацій та зв’язку.

З 2010 до 2013 працював у ПАТ «ФОНДОВА БІРЖА ПФТС», де обіймав посади голови Ради Директорів, голови Правління та радника секретаря Наглядової Ради.

До призначення на посаду першого заступника голови Київської облдержадміністрації працював у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Читайте також

Січень 26, 2022

Облрада на Київщині знову відтягує сесію. Пристоличному регіону загрожує ще місяць залишатися без бюджету, – Василь Володін

Пристоличний регіон досі залишається без обласного бюджету. Депутати Київської облради так і не розглянули на сесії ні бюджет утримання, ні бюджет розвитку. А це загрожує дестабілізації в економічній та соціальній сферах області. На цьому сьогодні, 26 січня, акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Перший раз проєкт обласного бюджету ми подали на розгляд облради […]

Січень 26, 2022

У рамках «Великого будівництва» на Київщині планують реконструювати Броварський спортивний фаховий коледж

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» планується проведення реконструкції Броварського спортивного фахового коледжу. Завдяки цьому потужність закладу вдасться розширити до більш ніж пів тисячі учнів. Про це сьогодні, 26 січня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Цього року ми будемо продовжувати посилювати спортивну сферу пристоличного регіону. Зокрема в фокусі уваги […]

Січень 26, 2022

Майже 2,5 тисячі жителів сіл Київщини вакцинувались проти коронавірусу за тиждень мобільними бригадами

За минулий тиждень послугами мобільних бригад, які проводять вакцинацію населення, скористались 2 487 жителів сіл Київщини. Про це сьогодні, 26 січня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Ми створюємо всі можливі умови, щоб жителям пристоличного регіону було зручно отримати щеплення проти коронавірусу. Для цього в нас функціонують пункти та центри щеплень. Додатково по […]

Січень 26, 2022

Олексій Чернишов: Фонд енергоефективності збільшить компенсації для учасників програми «Енергодім» у 2022 році

Програма Фонду енергоефективності «Енергодім» покликана заощаджувати до 70% витрат на проведення енергоефективних заходів. Наразі триває робота над збільшенням проєктів та розміру компенсації для учасників Програми. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час відкриття Восьмої Координаційної ради донорів «Фонду енергоефективності», у якій взяли участь заступниця генерального директора Директорату з питань добросусідства та […]