Грудень 23, 2019

Голова КОДА призначив Олега Торкунова своїм заступником

Розпорядження про призначення Торкунова Олега Миколайовича заступником голови КОДА очільник Київщини Олексій Чернишов підписав 21 грудня 2019 року.

Кандидатуру новопризначеного заступника голови КОДА було погоджено Офісом Президента та Кабміном.

До роботи новопризначений урядовець приступив 23 грудня.

Довідка.

Торкунов Олег Миколайович народився 27 серпня 1963 року в м. Рівне.

Має дві вищі освіти.

Загальний стаж роботи Олега Торкунова становить 39 років, 20 з яких – на державній службі, яку розпочав у 1993 році з посади провідного спеціаліста сектору контролю секретаріату Рівненської обласної державної адміністрації. У Рівненській ОДА пропрацював до 1998 року.

Протягом двох років Олег Торкунов працював заступником голови представництва Ліцензійної палати в Рівненській області. Пізніше обійняв посаду заступника голови представництва в Рівненській області Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

У 2006 року був начальником управління економіки Рівненського міськвиконкому. Згодом обіймав посади заступника керівника адміністративно-управлінського апарату філії банку «Фінанси та Кредит» ТОВ у Рівненській області та заступника начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській області.

З 2006 до 2010 року Олег Торкунов працював заступником голови Рівненської ОДА.

У 2015 році розпочав роботу в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, де пропрацював до 2017 року.

З 2017 року до моменту призначення на посаду заступника голови Київської ОДА працював в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, зокрема, на посаді заступника начальника Адміністрації з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту.

Читайте також

Квітень 3, 2020

Благодійники передали Київщині тести для виявлення коронавірусу та засоби захисту

Під час епідемії коронавірусу, що захопила майже увесь світ, до людей приходить розуміння того, що лише злагодженими діями, об‘єднавши зусилля в спільний боротьбі, можливо подолати хворобу. Київщина не є винятком. Представники влади і бізнесу об’єднуються заради забезпечення обладнанням та засобами захисту лікарів, які сьогодні опинилися на передовій війни з вірусом, та хворих. Тимчасово виконуючий обов‘язки […]

Квітень 3, 2020

АНОНС: 4 квітня відбудеться онлайн-брифінг заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка

4 квітня відбудеться онлайн-брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Учасник брифінгу: Заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Початок заходу: 10:00. Увага! Брифінг відбудеться в онлайн-режимі з перекладом жестовою мовою. Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ та https://www.facebook.com/moz.ukr/. Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити запитання можна в онлайн формі до 9:30. Трансляція за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=H-m6zhbjqMA Департамент комунікацій […]

Квітень 3, 2020

УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!

З метою контролю за дотриманням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19, робочі групи у складі спеціалістів районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, спільно з представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та Національної поліції, здійснюють комісійні моніторингові перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з реалізацією продуктів харчування, лікарських засобів, предметів медичного […]

Квітень 3, 2020

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області ЗАСТЕРІГАЄ!

У зв’язку з впровадженням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19 та убезпечення від захворювання нею людей, було призупинено роботу агропродовольчих ринків. Це ініціювало появу великої кількості оголошень на різних веб-ресурсах, в месенджерах та інших онлайн-платформах щодо пропозицій реалізації м’яса, молока, яєць, меду, м’ясних, молочних, рибних та інших харчових продуктів. В багатьох випадках […]