Листопад 6, 2019

Голова КОДА перевірив підготовку до зими

Готовність до експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування в осінньо-зимовий період на Київщині визнана задовільною

Про це голові КОДА Олексію Чернишову доповіли представники ДСНС, Служби автомобільних доріг і департаменту патрульної поліції в Київській області під час виїзної наради в Білоцерківському районі, що відбулася в середу, 6 листопада.

Голова КОДА проінспектував на одній зі спецділянок готовність дорожньої техніки до погіршення погодних умов і особисто перевірив наявність протиожеледних матеріалів.

«Ми повинні підготувати дороги Київської області до сталого проходження зимового сезону. Я хотів особисто побачити, наскільки служби готові до подолання наслідків складних погодних умов. Адже ми говоримо не лише про допомогу на автошляхах транспортним засобам, але насамперед — про людей. Ми повинні організувати спеціальні намети, надати їм харчування, тепло, медичну допомогу. І це має бути організовано належним чином», — наголосив Олексій Чернишов.

Спільно з в. о. начальника служби автомобільних доріг у Київській області Русланом Якубовим і представниками компаній, які є балансоутримувачами автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса, Олексій  Чернишов здійснив огляд спеціальної техніки, що буде залучена для розчищення на автодорогах і для ліквідації надзвичайних ситуацій.

В. о. директора департаменту регіонального розвитку Київської облдержадміністрації Валерій Кравчук і представники генпідрядника з обслуговування доріг, зокрема, доповіли Олексію Чернишову про стан спецтехніки, що залучатиметься до оперативного реагування в разі погіршення погодних умов на автодорогах місцевого значення.

Крім того, про повну готовність особового складу й техніки до ліквідації надзвичайних ситуацій заявив заступник начальника управління патрульної поліції в Київській області департаменту патрульної поліції Національної поліції України Павло Чудо.

Начальник ГУ ДСНС у Київській області Василь Слободяник зі свого боку відзвітував голові КОДА про готовність щодо забезпечення безперебійного руху автотранспорту на дорогах, наявність та готовність пунктів обігріву.

Про організацію взаємодії відповідних служб області в осінньо-зимовий період доповів директор департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської обласної державної адміністрації Ігор Аксенов.

«Я побачив, що техніка сучасна, приведена до робочого стану, і що в цьому напрямку проведено багато роботи. Тож я вважаю, що всі профільні обласні та державні служби загалом готові до зими», — резюмував Олексій Чернишов.

Крім того, очільник області дав низку доручень керівникам відповідних служб щодо оперативного реагування у разі ускладнення погодних умов.

Теги

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]