Листопад 6, 2019

Голова КОДА перевірив підготовку до зими

Готовність до експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування в осінньо-зимовий період на Київщині визнана задовільною

Про це голові КОДА Олексію Чернишову доповіли представники ДСНС, Служби автомобільних доріг і департаменту патрульної поліції в Київській області під час виїзної наради в Білоцерківському районі, що відбулася в середу, 6 листопада.

Голова КОДА проінспектував на одній зі спецділянок готовність дорожньої техніки до погіршення погодних умов і особисто перевірив наявність протиожеледних матеріалів.

«Ми повинні підготувати дороги Київської області до сталого проходження зимового сезону. Я хотів особисто побачити, наскільки служби готові до подолання наслідків складних погодних умов. Адже ми говоримо не лише про допомогу на автошляхах транспортним засобам, але насамперед — про людей. Ми повинні організувати спеціальні намети, надати їм харчування, тепло, медичну допомогу. І це має бути організовано належним чином», — наголосив Олексій Чернишов.

Спільно з в. о. начальника служби автомобільних доріг у Київській області Русланом Якубовим і представниками компаній, які є балансоутримувачами автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса, Олексій  Чернишов здійснив огляд спеціальної техніки, що буде залучена для розчищення на автодорогах і для ліквідації надзвичайних ситуацій.

В. о. директора департаменту регіонального розвитку Київської облдержадміністрації Валерій Кравчук і представники генпідрядника з обслуговування доріг, зокрема, доповіли Олексію Чернишову про стан спецтехніки, що залучатиметься до оперативного реагування в разі погіршення погодних умов на автодорогах місцевого значення.

Крім того, про повну готовність особового складу й техніки до ліквідації надзвичайних ситуацій заявив заступник начальника управління патрульної поліції в Київській області департаменту патрульної поліції Національної поліції України Павло Чудо.

Начальник ГУ ДСНС у Київській області Василь Слободяник зі свого боку відзвітував голові КОДА про готовність щодо забезпечення безперебійного руху автотранспорту на дорогах, наявність та готовність пунктів обігріву.

Про організацію взаємодії відповідних служб області в осінньо-зимовий період доповів директор департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської обласної державної адміністрації Ігор Аксенов.

«Я побачив, що техніка сучасна, приведена до робочого стану, і що в цьому напрямку проведено багато роботи. Тож я вважаю, що всі профільні обласні та державні служби загалом готові до зими», — резюмував Олексій Чернишов.

Крім того, очільник області дав низку доручень керівникам відповідних служб щодо оперативного реагування у разі ускладнення погодних умов.

Теги

Читайте також

Листопад 18, 2019

Київщина має потужний потенціал для запуску виробництва повного циклу – голова КОДА

Київська область має привабливі виробничі об’єкти, які здатні залучити в українську економіку інвестиції, створити нові робочі місця та забезпечити зростання ВВП. Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов під час робочої поїздки до Білої Церкви 18 листопада. Очільник області ознайомився з роботою деяких підприємств, зокрема Індустріального парку «Біла Церква» — інвестиційного проєкту, мета якого […]

Листопад 18, 2019

Олексій Чернишов відвідав «Університет ІІІ віку» в Білій Церкві

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов на зустрічі з міським головою Білої Церкви Геннадієм Диким підтримав ідею створення територіальних центрів надання послуг та відзначив важливість підтримки соціальних проєктів Функціонування подібних закладів є однією з ключових складових плану з реалізації «Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року». […]

Листопад 18, 2019

Голова КОДА затвердив графік особистого прийому громадян

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов визначив графік проведення особистого прийому громадян керівництвом ОДА. Також було затверджено план виїзних прийомів. Відповідно до змін, внесених в розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 18 липня 2019 року № 436 «Про затвердження графіків проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації», голова КОДА Олексій Чернишов прийматиме громадян в приміщенні […]

Листопад 15, 2019

На Київщині протягом двох днів висадили понад 800 зелених насаджень

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації протягом 13-15 листопада закупив і висадив 825 декоративних дерев та кущів у 5 населених пунктах області. Роботи з озеленення були проведені у м. Тетіїв, м. Сквира, с. Горобіївка Свирського району, с. Бишівка Макарівського району та м. Біла Церква. До заходів з озеленення, окрім працівників комунальних служб […]