Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції.

Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники.

Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень сільськогосподарських вантажів, залучення сільськогосподарських виробників до співпраці з підрозділами Укрзалізниці та розвиток інфраструктури маршрутних станцій.

Питання щодо зменшення кількості станцій, що мають статус малодіяльних та збільшення вантажоперевезень сільськогосподарської продукції залізничним транспортом відноситься до регіонального та загальнодержавного рівня. Основними користувачами залізничної колії більшості таких станцій є агровиробники або агропреробні підприємства, які використовують їх сезонно.

Зазначимо, що закриття станцій негативно вплине на автодорожну інфраструктуру, оскількизбільшиться навантаження на дороги, що в свою чергу, вплине на значне залучення коштів з державного дорожнього фонду.

Тарас Висоцький, враховуючи потребу збереження робочих місць та розвиток інфраструктури, запропонував розглянути можливість співфінансування роботи малодіяльних залізничних станцій з місцевих бюджетів. Посадовець надав доручення, на прикладі однієї об’єднаної територіальної громади, розробити принцип співфінансування.

За результатами наради вирішено напрацювати алгоритм виведення малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції на прибутковий рівень та покращити співпрацю між сільгосптоваровиробниками і Укрзалізницею.

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]