Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції.

Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники.

Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень сільськогосподарських вантажів, залучення сільськогосподарських виробників до співпраці з підрозділами Укрзалізниці та розвиток інфраструктури маршрутних станцій.

Питання щодо зменшення кількості станцій, що мають статус малодіяльних та збільшення вантажоперевезень сільськогосподарської продукції залізничним транспортом відноситься до регіонального та загальнодержавного рівня. Основними користувачами залізничної колії більшості таких станцій є агровиробники або агропреробні підприємства, які використовують їх сезонно.

Зазначимо, що закриття станцій негативно вплине на автодорожну інфраструктуру, оскількизбільшиться навантаження на дороги, що в свою чергу, вплине на значне залучення коштів з державного дорожнього фонду.

Тарас Висоцький, враховуючи потребу збереження робочих місць та розвиток інфраструктури, запропонував розглянути можливість співфінансування роботи малодіяльних залізничних станцій з місцевих бюджетів. Посадовець надав доручення, на прикладі однієї об’єднаної територіальної громади, розробити принцип співфінансування.

За результатами наради вирішено напрацювати алгоритм виведення малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції на прибутковий рівень та покращити співпрацю між сільгосптоваровиробниками і Укрзалізницею.

Читайте також

Вересень 29, 2020

Підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн податку на прибуток

За період січень-серпень підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн  податку на прибуток, збільшивши суму відрахувань на 15% або 261 мільйон гривень. Про це повідомили в ГУ ДПС у Київській області. Зокрема, найбільші суми забезпечили підприємства Києво-Святошинського району – 292,4 млн грн, Броварського – 237,6 млн грн та Бориспільського районів – 228,1 млн […]

Вересень 29, 2020

Київщина єдина в Україні ініціювала офіційну співпрацю з мобільними операторами

Київська область єдина в Україні започаткувала співпрацю з мобільними операторами на офіційному рівні. Наміри задекларували у відповідному меморандумі. Про це заявив голова ОДА Василь Володін сьогодні, 29 вересня, під час звітної пресконференції. «Ми розуміємо важливість оперативної та якісної комунікації у сучасному світі, тож поставили собі за мету покращити в області рівень надання послуг мобільного зв’язку […]

Вересень 29, 2020

Очільник Київщини Василь Володін: «За час епідемії коронавірусу точок доступу до кисню в лікарнях збільшили вдесятеро»

Для лікарень Київської області придбали нові точки доступу пацієнтів до кисню. У десять разів збільшити їх кількість вдалось лише за кілька місяців. Основні кроки в напрямі протидії поширенню хвороби голова ОДА Василь Володін озвучив журналістам сьогодні, 29 вересня, під час пресконференції. «Для ефективної боротьби з коронавірусом важливо було оптимально консолідувати всі можливі зусилля і забезпечити […]

Вересень 29, 2020

Презентовано інноваційні трансформації змісту та форм роботи Київського обласного територіального відділення МАН

Якою має бути сучасна  модель науково-освітнього простору в Малій академії наук учнівської молоді? Які нові конкурсні платформи та наукові проєкти очікують на  учасників освітнього процесу в системі позашкільної освіти дослідницько-екпериментального напряму? Ці та інші важливі питання були в полі зору учасників консалт-студії «Інноваційні трансформації змісту та форм роботи  Київського обласного територіального відділення МАН», що відбулася […]