Лютий 26, 2021

Електронні сервіси в освіті та медицині: на Київщині працюють над програмою цифрового розвитку

Програма цифрового розвитку Київщини знаходиться на фінальній стадії доопрацювання. Серед пріоритетних напрямів – запровадження електронних сервісів у сферах освіти та охорони здоров’я.

Про це повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Шугалій за результатами форуму «Громада в «Дії».

Під час заходу експерти Міністерства цифрової трансформації та Міністерства розвитку громад і територій презентували проєкти регіональної цифровізації. Ключовими з них залишаються зміна місця реєстрації онлайн, єМалятко, розвиток мережі ЦНАП і цифрова грамотність.

Окрім цього, присутні обговорили програму «Інтернет-субвенція» 2021 року, яка дозволить забезпечити доступом до фіксованого швидкісного інтернету три тисячі сіл України, у яких проживає близько 1,5 млн людей.

Денис Шугалій зазначив, що в регіоні вже впродовж кількох років діє програма з інформатизації «Електронна Київщина». А очільник області Василь Володін наголосив, що фахівці облдержадміністрації наразі працюють над її вдосконаленням.

«Ми готуємо зміни до програми, які дозволять цифровізувати процеси в нашій області на якісному рівні і сформувати передумови для створення smart-регіону. Наша основна мета – забезпечити жителів Київщини доступом до всіх електронних послуг і сервісів, а також підвищити цифрову грамотність серед населення. Загалом йдеться про цифровізацію сфер транспорту, освіти та охорони здоров’я», – резюмував Василь Володін.

Довідково: організаторами форуму «Громада в «Дії» виступили Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством розвитку громад та територій України і Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP). Спікерами форуму стали Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб, а також посадовці з інших відомств.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Читайте також

Квітень 13, 2021

У Київській ОДА затвердили план заходів щодо заборони вилову риби під час весняно-літнього нересту

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін підписав розпорядження, яким  затвердив план заходів з підготовки і проведення весняно-літньої нерестової заборони й охорони водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах регіону в 2021 році. План передбачає охорону риби на таких водоймах, як: – Київське та Канівське водосховища впродовж квітня-червня; – річки Рось та Роставиця упродовж квітня-травня; – річки Тетерів, […]

Квітень 13, 2021

На Київщині розпочинається вакцинація CoronaVac/Sinovac Biotec

Найближчими днями в Київській області розпочнеться щеплення вакциною CoronaVac/Sinovac Biotec, яку область отримала 13 квітня. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін. «Загалом Київський регіон отримав 11600 доз вакцини CoronaVac. Їх вистачить для щеплення 5800 осіб. Вакцина призначена для щеплення маломобільних груп населення, їхніх опікунів, працівників освіти, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного […]

Квітень 13, 2021

11 туристичних магнітів Київщини ввійдуть до національного «Водного маршруту Дніпром»

Одразу 11 туристичних маршрутів Київщини ввійдуть до національного проєкту «Водний маршрут Дніпром». Про це зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін сьогодні, 12 квітня. «Розвиток туристичної сфери прямо пов’язаний з залученням інвестицій, вдосконаленням інфраструктури та покращенням транспортної логістики. Саме тому ми багато працюємо над створенням нових туристичних атракцій у нашому регіоні. Безпосередньо зараз наша область активно […]

Квітень 13, 2021

Анонс. Онлайн брифінг заступника голови КОДА

14 квітня заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик проведе онлайн-брифінг присвячений перебігу реалізації програми “Велике будівництво” на території Київщини. Час брифінгу: 14.00 Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook.   Повідомляє пресслужба Київської ОДА