Вересень 11, 2018

Ефективний лідер – це людина, яка знає що робити і робить це достатньо добре, – Олександр Горган

За сприяння голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана на підтримку ініціатив Президента України щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді, у рамках Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки та з метою розвитку неформальної освіти на Київщині для активної молоді організовано серію тренінгових навчань «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз».

Програмою передбачено безкоштовний навчальний курс, орієнтований на створення освітньо-комунікаційної платформи для лідерів та активістів Київщини, отримання додаткових компетенцій та знань щодо розвитку громади та посилення її потенціалу.

Протягом 4 днів учасники навчаються створювати та презентувати власні проекти, дізнаються, як співпрацювати з міжнародними організаціями та де шукати гранти.

Друга серія тренінгів «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз» відбулася 5-9 вересня.

У п’ятницю, 7 вересня, очільник Київщини Олександр Горган провів з учасниками заходу комунікаційний тренінг, під час якого розповів як бути справжнім лідером. «Ефективний лідер – це людина, яка знає що робити і робить це достатньо добре», – наголосив Олександр Горган.

За словами губернатора Київщини, основними складовими лідерства є компетенція, сила особистого бренду, комунікаційне поле та доступ до ресурсів. «Кожному, хто мріє стати лідером потрібно знайти свої сильні сторони і побудувати завдяки цьому свій успіх», – підкреслив Олександр Горган.

Вже наступного дня, 8 вересня, Олександр Горган разом з учасниками першої та другої серії тренінгів «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз» взяв участь в акції «Очищення витоків річки Леглич». Спільними зусиллями учасники акції прочистили русло від завалів та мулу, прибрали побутове сміття з річки та розчистили прилеглу територію.

Даний проект є частиною програми «Відповідальна молодь Київщини», який був запропонований представниками молоді Ржищева та підтриманий Київською обласною державною адміністрацією. Активну участь у заході та організаційне сприяння здійснювали виконуюча обов’язки Ржищівського міського голови Крістіна Чорненька та депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко.

Читайте також

Січень 22, 2019

Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні!

За даними УкрГідрометцентру, 23 січня у Вінницькій, вдень і в Житомирській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях, вночі 24 січня у Сумській, Харківській та Луганській областях значний сніг (приріст снігового покриву 10-15 см, місцями до 20 см); у південних, Дніпропетровській та Донецькій областях сніг з переходом в дощ, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; в Україні, крім заходу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. У Києві та Київській області вдень 23 січня значний сніг (приріст […]

Січень 22, 2019

За направленням обласної служби зайнятості у 2018 році працевлаштовано понад 26 тисяч осіб

Протягом 2018 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Київської обласної служби зайнятості, становила 26.1 тис. осіб  – це на 3,4 тис. осіб більше, ніж у 2017 році. За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають вищі державні службовці, керівники, робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, працівники сфери торгівлі та послуг. Про це повідомили у Київському […]

Січень 22, 2019

На Рокитнянщині впроваджено інформаційну медичну систему HELSI

21 січня у комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», який очолює Оксана Яра, було презентовано та впроваджено в дію інформаційну медичну систему HELSI для пацієнтів – сервіс запису до лікарів та зберігання медичних даних. Презентувати систему у Рокитнянському районі завітав директор компанії HELSI із впровадження цієї програми […]

Січень 22, 2019

Привітання Олександра Терещука з Днем Соборності України

Щиро вітаю вас із сотою річницею свята національної єдності – Днем Соборності України! 22 січня 1919 року було підписано Акт Злуки УНР і ЗУНР, акт об’єднання українських земель в одній державі. Символічно, що інша історична подія – отримання Томосу про автокефалію, створення єдиної Помісної православної церкви України – відбулось через 100 років після проголошення Соборності. […]