Вересень 11, 2018

Ефективний лідер – це людина, яка знає що робити і робить це достатньо добре, – Олександр Горган

За сприяння голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана на підтримку ініціатив Президента України щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді, у рамках Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки та з метою розвитку неформальної освіти на Київщині для активної молоді організовано серію тренінгових навчань «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз».

Програмою передбачено безкоштовний навчальний курс, орієнтований на створення освітньо-комунікаційної платформи для лідерів та активістів Київщини, отримання додаткових компетенцій та знань щодо розвитку громади та посилення її потенціалу.

Протягом 4 днів учасники навчаються створювати та презентувати власні проекти, дізнаються, як співпрацювати з міжнародними організаціями та де шукати гранти.

Друга серія тренінгів «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз» відбулася 5-9 вересня.

У п’ятницю, 7 вересня, очільник Київщини Олександр Горган провів з учасниками заходу комунікаційний тренінг, під час якого розповів як бути справжнім лідером. «Ефективний лідер – це людина, яка знає що робити і робить це достатньо добре», – наголосив Олександр Горган.

За словами губернатора Київщини, основними складовими лідерства є компетенція, сила особистого бренду, комунікаційне поле та доступ до ресурсів. «Кожному, хто мріє стати лідером потрібно знайти свої сильні сторони і побудувати завдяки цьому свій успіх», – підкреслив Олександр Горган.

Вже наступного дня, 8 вересня, Олександр Горган разом з учасниками першої та другої серії тренінгів «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз» взяв участь в акції «Очищення витоків річки Леглич». Спільними зусиллями учасники акції прочистили русло від завалів та мулу, прибрали побутове сміття з річки та розчистили прилеглу територію.

Даний проект є частиною програми «Відповідальна молодь Київщини», який був запропонований представниками молоді Ржищева та підтриманий Київською обласною державною адміністрацією. Активну участь у заході та організаційне сприяння здійснювали виконуюча обов’язки Ржищівського міського голови Крістіна Чорненька та депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко.

Читайте також

Липень 18, 2019

Голова КОДА виступив з ініціативою нової комплексної перевірки підприємств-забруднювачів в Узині

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав Узинську ОТГ. Очільник Київщини прибув аби розібратися з екологічною ситуацією, на яку йому поскаржилися місцеві жителі. У ході візиту відбулася зустріч Михайла Кареновича з громадою Узина з вирішення проблемних питань, зокрема з приводу забруднення довкілля місцевими підприємствами ТДВ «Узинський цукровий комбінат» та ТОВ «Узин […]

Липень 18, 2019

Представлено нового очільника поліції Київщини

Голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян та голова Національної поліції України Сергій Князєв представили новопризначеного керівника Головного управління Національної поліції в Київській області. Ним став Андрій Анатолійович Нєбитов. До цього він обіймав посаду заступника начальника обласного управління поліції. Вітаючи нового керівника поліції, голова КОДА наголосив на потребі спільної відбудови іміджу поліції та попросив Андрія Нєбитова «зосередитися […]

Липень 17, 2019

Алла Шкуро провела робочу зустріч щодо діяльності Вишкільного пластового центру

Під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації Алли Шкуро відбулася робоча зустріч щодо діяльності Вишкільного пластового центру. У ході роботи було обговорено питання фінансування діяльності закладу. Заступник голови Київської облдержадміністрації зауважила, що Вишкільний пластовий центр має стратегічне значення для розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання молоді області. «Центр є ключовою базою для розвитку потенціалу […]

Липень 17, 2019

Президент підпише указ щодо боротьби з рейдерством у сфері реєстрації

Президент України Володимир Зеленський разом із керівництвом Офісу Президента відвідав село Путрівка Київської області аби пересвідчитися у правдивості інформації щодо незаконної діяльності місцевого комунального реєстратора, яка надійшла йому напередодні. Участь у візиті також взяли перший заступником міністра юстиції України Олена Сукманова та голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян. Як з’ясувалося, у приміщенні, де за документами перебуває […]