Вересень 11, 2018

Ефективний лідер – це людина, яка знає що робити і робить це достатньо добре, – Олександр Горган

За сприяння голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана на підтримку ініціатив Президента України щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді, у рамках Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки та з метою розвитку неформальної освіти на Київщині для активної молоді організовано серію тренінгових навчань «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз».

Програмою передбачено безкоштовний навчальний курс, орієнтований на створення освітньо-комунікаційної платформи для лідерів та активістів Київщини, отримання додаткових компетенцій та знань щодо розвитку громади та посилення її потенціалу.

Протягом 4 днів учасники навчаються створювати та презентувати власні проекти, дізнаються, як співпрацювати з міжнародними організаціями та де шукати гранти.

Друга серія тренінгів «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз» відбулася 5-9 вересня.

У п’ятницю, 7 вересня, очільник Київщини Олександр Горган провів з учасниками заходу комунікаційний тренінг, під час якого розповів як бути справжнім лідером. «Ефективний лідер – це людина, яка знає що робити і робить це достатньо добре», – наголосив Олександр Горган.

За словами губернатора Київщини, основними складовими лідерства є компетенція, сила особистого бренду, комунікаційне поле та доступ до ресурсів. «Кожному, хто мріє стати лідером потрібно знайти свої сильні сторони і побудувати завдяки цьому свій успіх», – підкреслив Олександр Горган.

Вже наступного дня, 8 вересня, Олександр Горган разом з учасниками першої та другої серії тренінгів «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз» взяв участь в акції «Очищення витоків річки Леглич». Спільними зусиллями учасники акції прочистили русло від завалів та мулу, прибрали побутове сміття з річки та розчистили прилеглу територію.

Даний проект є частиною програми «Відповідальна молодь Київщини», який був запропонований представниками молоді Ржищева та підтриманий Київською обласною державною адміністрацією. Активну участь у заході та організаційне сприяння здійснювали виконуюча обов’язки Ржищівського міського голови Крістіна Чорненька та депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко.

Читайте також

Листопад 16, 2018

Алла Арешкович взяла участь у Всеукраїнській нараді з питань реформ охорони здоров’я

Cьогодні, 16 жовтня, у Вінниці відбулася Всеукраїнська нарада з питань реформи охорони здоров‘я під головуванням прем‘єр-міністра України Володимира Гройсмана. В заході взяла участь заступник голови Київської ОДА Алла Арешкович. Під час зустрічі Глава уряду закликав органи місцевої влади максимально інвестувати в покращення сервісу та якості медичних послуг. Окрім цього, серед пріоритетних завдань зазначено: -завершення реформи […]

Листопад 16, 2018

На Київщині поширюється безбар’єрний простір: доступ забезпечено до 90 відсотків шкіл

На сьогодні установи та заклади системи соціального захисту населення, управління Пенсійного Фонду України, заклади державної служби зайнятості області повністю доступні для громадян з обмеженими можливостями (облаштовані пандусами, кнопками виклику, написами шрифтом Брайля). У 90% закладах загальної середньої освіти створено умови для безбар’єрного доступу до них дітей з обмеженими можливостями. Серед закладів охорони здоров’я Київської області […]

Листопад 16, 2018

Заступник голови Київської ОДА В’ячеслав Кучер провів черговий особистий прийом громадян

Керівництвом Київської обласної державної адміністрації систематично проводяться особисті прийоми громадян. 16 листопада проблемні питання жителів області під час особистого прийому громадян розглянув заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер. У роботі прийому також взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан, заступник начальника управління житлово-комунального господарства Лілія Резніченко, представники служби у справах дітей та відділу […]

Листопад 16, 2018

Вітання голови Київської ОДА Олександра Терещука з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Щиро вітаю вас із професійним святом! Незалежні та об’єктивні ЗМІ – запорука демократії в Україні. Демократія забезпечується наполегливою працею всіх, хто безпосередньо бере участь у створенні новин. Саме завдяки журналістам українці мають можливість отримувати правдиву інформацію, бути причетними до суспільних процесів у державі та за її межами. В час, […]