Березень 19, 2020

До уваги керівників медичних закладів та підприємств Київської області, що забезпечуються населення Київської області життєво необхідною продукцією

Як повідомляють в Управлінні інфраструктури Київської обласної державної адміністрації,  відповідно до статті 35 Закону України «Про автомобільний транспорт» послуги з перевезення пасажирів автобусами можуть надаватися за видами режимів організації перевезень: регулярні, регулярні спеціальні, нерегулярні.

До Київської обласної державної адміністрації надходять численні звернення щодо необхідності перевезення працівників на робочі місця в Київській області, зокрема в медичні заклади, на підприємства, що забезпечуються населення Київської області життєво необхідною продукцією, враховуючи те, що постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» заборонено з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями).

Звертаємо увагу перевізників та керівників підприємств, установ та організації Київської області про можливість організації регулярних спеціальних пасажирських перевезень – перевезень певних категорій пасажирів на автобусному маршруті за умовами, визначеними паспортом маршруту, затвердженим в установленому порядку замовником транспортних послуг.

Перевезення пасажирів автобусами в режимі регулярних спеціальних пасажирських перевезень здійснюють автомобільні перевізники на автобусних маршрутах спеціальних перевезень на договірних умовах із замовниками транспортних послуг.

Згідно зі статтею 39 Закону України «Про автомобільний транспорт» документами для регулярних спеціальних пасажирських перевезень є:

для автомобільного перевізника – ліцензія, договір із замовником транспортних послуг, паспорт маршруту, документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія автобуса – посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, схема маршруту, розклад руху, інші документи, передбачені законодавством України.

Вимоги до паспортів автобусних маршрутів регулярних спеціальних перевезень, процедуру розроблення, погодження та затвердження таких паспортів встановлено Порядком розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України 07.05.2010 № 278 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 червня 2010 р. за № 408/17703.

Звертаємо увагу, що для підвезення працівників до місця роботи підприємство має укласти договір з перевізником на період карантину, затвердити список пасажирів та передати його водієві. Під час здійснення регулярного спеціального перевезення водій повинен мати копію договору із замовником послуг, затверджений замовником перевезень та погоджений Управлінням патрульної поліції Київської області, управлінням інфраструктури Київської облдержадміністрації та Київським міжрегіональним Управлінням Укртрансбезпеки примірник паспорта маршруту з позначкою “В”.

На автобусах мають бути встановлені таблички із написом чорною фарбою  “Спеціальне  перевезення” на контрастному фоні (білому чи жовтому) та офіційне найменування замовника послуг.

Перевезення людей має відбуватись виключно на сидячих місцях та за наявності індивідуальних засобів захисту.

За довідками та роз’ясненнями звертатися до:

Управління інфраструктури Київської облдержадміністрації:– 044 – 286 86 43,  286 86 47

Управління патрульної поліції Київської області: 067 211 96 32

Київське міжрегіональне Управління Укртрансбезпеки: 044 599 69 06

Читайте також

Травень 30, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 СТАНОМ НА 30 ТРАВНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 30 травня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 1556 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 123 дитини та 287 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 21. Лабораторно підтверджені випадки: – в Обухівському р-ні – 237 (м. Обухів -​ 112, смт Козин – 25, […]

Травень 30, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 30 травня в Україні 23204 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 696 летальних, 9311 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1700 дітей та 4475 медиків. За добу зафіксовано 393 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 958 випадків; Волинська область — 887 випадків; Дніпропетровська область — 933 […]

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]