Лютий 21, 2019

Для забезпечення безпечного проїзду дорогами Київщини проводиться ямковий ремонт

Для забезпечення безпечного проїзду дорогами місцевого і державного значення у Київській області тривають роботи з аварійного ямкового ремонту. Такий ремонт є тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування. При ліквідації ямковості враховуються погодні умови, температурний режим та відповідна технологія, що гарантує його тривалу якість.

З початку лютого 2019 року відповідальними підрядними організаціями було ліквідовано більше 6 тис. м² аварійної ямковості та деформацій дорожнього покриття на найбільш проблемних ділянках доріг державного значення. Зокрема, на міжнародних, національних та регіональних: М-01Київ –Чернігів – Нові Яриловичі; М-03 Київ – Харків; М-05 Київ – Одеса; М-06 Київ – Чоп, М-07 Київ – Ковель – Ягодин; Н-01 Київ – Знам’янка, Н-02-/М-06/ Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка; Н-07 Київ – Суми – Юнаківка; Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь, Р-02 Київ – Іванків –Овруч; Р-03 Північно-східний об’їзд м. Києва, Р-04 Київ – Фастів – Біла Церква – Тараща – Звенигородка, Р-18 Житомир – Попільня – Сквира –Володарка – Ставище, Р-19 Фастів – Митниця – Обухів – Ржищів, Р-69 Київ –Вишгород – Десна – Чернігів, а також на територіальних дорогах області.

Варто зазначити, що аварійні ремонти проводяться на тих дорогах, які десятки років не ремонтувалися. Дороги, на яких проводився середній або капітальний ремонт в 2017-2018 роках серйозних дефектів не мають.

Окрім прострочених експлуатаційних термінів негативно впливають на стан дорожнього покриття і сучасні транспортні навантаження та недотримання вагових норм перевезень, і погодні умови. Особливо інтенсивно ямковість утворюється у зимові місяці, у зв’язку з температурними коливаннями та переходами через 0°С. Тому в зимовий час ремонтні роботи покриття проводяться переважно з використанням холодної асфальтобетонної суміші.

За результатами контрольних обстежень мережі автодоріг державного значення, проведених фахівцями Служби автомобільних доріг у Київській області спільно з підрядними підприємствами, негайної ліквідації ямковості вимагає орієнтовно 110 тис. м², а обсяг суцільних руйнувань становить 530 тис. м².

Просимо учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають в місцях проведення дорожніх робіт. Дотримуйтесь правил дорожнього руху, звертайте увагу на дорожні знаки, які попереджають про аварійно-небезпечні ділянки на автошляхах.

Читайте також

Червень 19, 2019

На Київщині відбулося урочисте відкриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Національно-патріотичне виховання учнівської молоді, формування активної громадянської позиції та готовності до захисту України є як ніколи актуальним для нашої держави. З цією метою департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було організовано проведення ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Тематичні […]

Червень 19, 2019

В’ячеслав Кучер: «Безпека людей – один з основних пріоритетів у нашій роботі»

У Київській ОДА відбулась он-лайн нарада під головуванням т.в.о. голови Київської облдержадміністрації В’ячеслава Кучера. Участь в роботі взяли керівники структурних підрозділів, голови РДА та ОТГ, а також міські голови. Учасники наради зосередили увагу на питаннях щодо підготовки закладів освіти до нового 2019/2020 навчального року; про хід підготовки агропромислового комплексу Київщини до збирання врожаю зернових культур; […]

Червень 14, 2019

Мобільний додаток “Dосrаdar” рятує життя!

До уваги всеукраїнських федерацій з видів сопрту, керівників підпорядкованих організацій та всіх зацікавлених осіб: “Міністерство молоді та спорту України на  звернення Мінітерства охорони здоров’я України про запровадження заходів із розширення можливостей у наданні екстреної допомоги, у тому числі першої медичної допомоги населенню у разі виникнення надзвичайного стану, дорожньо-транспортної пригоди тощо, інформує. З урахуванням основних вимог міжнародних […]

Червень 14, 2019

Міжнародна конференція архівів «Польські та українські архіви в умовах викликів сучасного світу – подібність та специфіка»

Конференцію відкрив Генеральний директор державних архівів Республіки Польща Павло Петжик, який відзначив стратегічне партнерство та тісні відносини між українськими та польськими архівами. У церемонії відкриття взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця, який у своєму вітальному слові до учасників конференції наголосив на важливості міжнародного архівного співробітництва для відкритості та обміну […]