Червень 22, 2020

Депутати обласної Ради підтримали зміни до Програми «Київщина спортивна»

Сьогодні, 22 червня, за ініціативи Київської обласної державної адміністрації сесія обласної ради затвердила зміни до програми «Київщина спортивна» на 2020 рік .

Вони передбачають:

– Збільшення суми фінансової підтримки на забезпечення діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які засновані фізкультурно-спортивними товариствами «Динамо», «Колос», «Спартак», «Україна» до 7822,1 тис. грн., що дозволить виплатити заробітну плату та нарахування дитячо-юнацьким спортивним школам громадських фізкультурно-спортивних товариств до кінця 2020 року.

– Зміну юридичної назви „Київської обласної федерації футболу” на „Київської обласної асоціації футболу”, що надасть можливість безкоштовно перевозити учасників змагань дитячої юнацької ліги та зменшить фінансове навантаження на родини спортсменів Київської області.

– Перерозподіл на суму 1200,00 тис. грн. в межах затверджених бюджетних призначень управлінню фізичної культури і спорту у зв’язку із необхідністю придбання спортивного інвентаря для забезпечення заходів Київської області. Це дозволить покращити матеріально-технічну базу видів спорту.

– Перерозподіл на суму 285,00 тис. грн. в межах затверджених бюджетних призначень КЗ КОР «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності». Це забезпечить можливість проведення поточного ремонту приміщень легкоатлетичного манежу комунального закладу в м. Бровари.

– Перерозподіл на суму 100,00 тис. грн. в межах затверджених бюджетних призначень КЗ КОР «Інваспорт». Що забезпечить виплату заробітної плати тренерам школи з  обмеженими фізичними можливостями до кінця 2020 року.

«Розвиток спорту  в області – один із наших основних пріоритетів, – прокоментував результат Василь Володін, голова Київської обласної державної адміністрації. – Спорт  – запорука здоров’я людей та престиж регіону.  І турбуватися про це маємо постійно. Дякую депутатському корпусу за розуміння важливості цього питання».

Всього на сесії проголосовано зміни більш як до 20  Програм.

Пресслужба Київської облдержадміністрації.

Читайте також

Вересень 25, 2021

За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини

Захворювання на коронавірус виявили у 290 жителів Київщини. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 24 вересня. У розрізі районів ситуація виглядає так: Білоцерківському – 39, у т.ч.  3   дітей ( Білоцерківська МТГ – 10 (м.Біла Церква), Сквирська МТГ –3 (м.Сквира), Тетіївська МТГ – 4, в т.ч. 1 дитина (м.Тетіїв-3, […]

Вересень 24, 2021

Україна отримала ультрахолодові морозильники для вакцин від COVID-19 в межах COVAX

Цього тижня в рамках ініціативи COVAX Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 3 морозильні камери для зберігання вакцини Pfizer від COVID-19 за ультранизьких температур. Морозильні камери з діапазоном температур від -40°C до -86°C виробництва Vestfrost, Данія, будуть встановлені на складі ДП “УкрМедПостач” Міністерства охорони здоров’я України. Закупівля додаткових ультрахолодових морозильників дозволяє збільшити потужності України […]

Вересень 24, 2021

Представники Церков і релігійних організацій Київської області провели засідання

Сьогодні, 24 вересня, відбулося засідання Київської обласної ради Церков і релігійних організацій. Представники різних конфесій обговорили низку важливих питань. Про це повідомив начальник управління культури адміністрації Дмитро Гончаренко. Під час засідання обговорили урочисті заходи з нагоди святкування Ювілею 700-річчя відновлення Київської Римсько-Католицької Церкви в Україні та 100-річчя п’ятидесятницького пробудження на українських землях. Також були обрані […]

Вересень 24, 2021

Екологічні уроки та висадка декоративних композицій – екологи КОДА залучають молодь Київщини до озеленення регіону

Департамент екології та природних ресурсів КОДА провів екологічні уроки для учнів Бучанської НВК СЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Подібну роботу представники КОДА проводять на регулярній основі. Основна ціль побідних бесід з дітьми та підлітками – це підвищення екологічної свідомості, привернення уваги до усвідомленого позитивного ставлення до довкілля та впливу на здоров’я […]