Вересень 18, 2019

День рятівника відзначили в обласному музично-драматичному театрі імені П.К. Саксаганського

Вже доброю традицією стало святкування Дня рятівника у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П. К. Саксаганського.

Людей, для яких честь, відвага, мужність, вірність обов’язку є сенсом буття, привітали із професійним святом заступник голови КОДА В’ячеслав Кучер, міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий, заступник голови Білоцерківської РДА  Володимир Толочко, начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, начальник Головного управління ДСНС України в Київській області  Василь Слободяник, голова ради ветеранів  ГО ВАВВ та СЦЗ  Анатолій Бондаренко.

Поважні гості підкреслили неоціненний внесок у розбудову і захист України кожного, хто обрав шлях служінню людям і батьківщині, а також вручили нагороди.

Артисти театру щиро приєдналися до всіх слів вітань і побажань та презентували спеціальну програму, яку щороку готують з цієї нагоди.

Присутні в залі щиро дякували оплесками і квітами. А високим знаком визнання таланту артистів стала Почесна грамота Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яку отримав колектив театру за високий рівень творчої майстерності, плідну співпрацю з Оперативно-рятувальною службою Київщини та з нагоди Дня рятівника.

Читайте також

Грудень 9, 2019

Олексій Чернишов призначив Максима Іонова директором департаменту охорони здоров’я КОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації підписав розпорядження про призначення Іонова Максима Миколайовича директором обласного департаменту охорони здоров’я. Документ підписано 6 грудня 2019 року. Відповідно до розпорядження голови КОДА № 212-к, Максим Іонов пройшов на цю посаду за конкурсом з випробувальним строком 6 місяців. До роботи новопризначений директор обласного ДОЗ приступив 9 грудня.   Довідка Іонов […]

Грудень 9, 2019

Київська ОДА та КМДА домовилися про реалізацію спільної стратегії поводження з відходами

Під час робочого візиту на полігон ТПВ у Підгірцях голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов та міський голова Києва Віталій Кличко погодили спільне вирішення проблеми поводження з відходами. Досягнуті двосторонні домовленості щодо реалізації спільної стратегії поводження з відходами на Київщині були закріплені меморандумом про співпрацю між Київською областю та столицею. Підписання документу відбулося у […]

Грудень 9, 2019

АНОНС: На Київщині відбудеться панельна дискусія «Різноманіття в єдності»

Запрошуємо активну молодь, представників молодіжних громадських організацій та всіх бажаючих на панельну дискусію «Різноманіття в єдності» в рамках Міжнародного міжнаціонального молодіжного фестивалю «Join Culture». Коли: 15 грудня 2019 року об 11:00 Де: Пластовий Вишкільний Центр (м. Буча, вул. Антонія Михайловського, 54) Деталі та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/icCP36aMx1wkkw8o8 Наші спікери:  

Грудень 9, 2019

Стартував Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права — це серія заходів, які проходитимуть з 9 до 13 грудня й мають підвищити правову освіченість українців. Так, у школах проведуть виховні уроки й розкажуть, як запобігти дискримінації та насильству. А для працівників підприємств, установ та організацій влаштують бесіди з питань реалізації і захисту прав людини. На такі ж теми лекції відбудуться […]