Березень 26, 2021

Будівництво «Центру життя» в Борисполі обговорили у КОДА

На базі Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування розглядають можливість створення «Центру життя».

Відповідний проєкт презентували керівники Бориспільської громади в Київській облдержадміністрації 25 березня.

У зустрічі взяли участь очільник Київщини Василь Володін, Бориспільський  міський голова Володимир Борисенко,  його заступник Сергій Лещенко, секретар Бориспільської міської ради Владислав Байчас,  в.о. голови Бориспільської РДА Руслан Дяченко, заступники голови КОДА Андрій Лісовик і Тетяна Щербак, а також представники профільних департаментів облдержадміністрації.

Як зазначили під час презентації, минулого року в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» Бориспільську БЛІЛ капітально відремонтували. Так, у медзакладі:
◾повністю оновили інфекційне відділення та лікувальний корпус;
◾обладнали ендоскопічний кабінет та спеціальне приміщення для магніторезонансної томографії;
◾встановили нове лікувальне та діагностичне обладнання;
◾у приймальному відділенні облаштували сучасні дитячий та дорослий блоки інтенсивної терапії для невідкладної допомоги.

Після закінчення всіх робіт лікарню передали на баланс міста. Єдине, що залишилось оновити в медичному комплексі, – це пологовий будинок.

На думку представників Бориспільської громади, пологовий корпус лікарні перебуває в аварійному стані і не придатний до подальшої експлуатації. Тож для виходу з проблемної ситуації вони пропонують створити на базі Бориспільської БЛІЛ новий медичний центр. До його складу увійдуть не лише пологовий будинок, а й терапевтичне, кардіологічне, гінекологічне відділення та відділення діалізу.

«Ми зробили дійсно масштабну роботу з відновлення лікарні. Люди отримали можливість лікуватися в сучасних умовах. І тепер обласна влада вітає рішення громади щодо будівництва нового центру та пологового будинку в його складі, ми готові сприяти у цьому питанні, щоб медичні послуги були максимально якісними та доступними для людей», – зазначив голова Київщини Василь Володін.

Наприкінці презентації учасники домовилися про подальшу взаємодію, наступним етапом якої має стати затвердження проєкту майбутнього медичного центру.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Читайте також

Вересень 27, 2021

В Київській ОДА презентували “Цифрову Академію Київщини”

Сьогодні, 27 вересня, в Київській обласній державній адміністрації презентували “Цифрову Академію Київщини”. Розробили освітній проєкт в Департаменті економіки та цифровізації КОДА. Навчання проходитиме на базі регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області. Академія допоможе опанувати нові технології, навчаючи користуватися електронними сервісами. Проєкт розділений на 2-етапи. Під час першого, навчання пройдуть працівники КОДА. Під час другого, навчитися […]

Вересень 27, 2021

У аеропорту «Бориспіль» відкрили туристично-інформаційний центр про Київщину

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» почав працювати туристично-інформаційний центр про Київщину. У відкритті, яке відбулось сьогодні, 27 вересня, взяли участь голова правління “Visit Ukraine” Антон Тараненко, голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, радник голови Київської ОДА Марина Чернишова, начальниця управління туризму Київської ОДА Анна Куценко, генеральний директор аеропорту “Бориспіль” Олексій Дубревський і член правління […]

Вересень 27, 2021

На Білоцерківщині капітально ремонтують дорогу між двома селами

У Білоцерківському районі триває капітальний ремонт дороги між селами Кошів і Бурківці в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Населені пункти розташовуються на території Тетїівської громади. Про це сьогодні, 27 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток дорожньої інфраструктури в регіоні продовжується. Зокрема з травня роботи тривають і на Білоцерківщині. […]

Вересень 27, 2021

«ЕКО-стежки Київщини» чекають на гостей

Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА до Міжнародного Дня туризму запрошує у мандрівку Київщиною та пропонує відвідати еколого-просвітницькі маршрути, створені в рамках проєкту «ЕКО-стежки Київщини». Еко-стежки відкривають чаріні куточки природи нашого краю та знайомлять з природно-заповідними територіями: «Лісові скарби Вишгородського району» – маршрут поєднав у собі 15 точок інтересу у Вишгородському районі, з яких […]