Грудень 10, 2019

Будемо жити: КОДА вшанувала ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Київська обласна державна адміністрація на чолі з Олексієм Чернишовим взяла участь у заході з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Зустріч представників Київської ОДА та Київської обласної ради із понад трьома десятками ліквідаторів катастрофи відбулася у вівторок, 10 грудня, у національному музеї Чорнобиль у м. Києві.

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх, хто віддав життя, усуваючи наслідки аварії на атомній електростанції 26 квітня 1986 року.

«Чорнобиль — це катастрофа світового рівня. Жодна статистика не покаже, скільки людських доль понівечено цією жахливою трагедією. Ми мусимо подякувати цим героям і завжди пам’ятати їх та їхні родини», – відзначив голова КОДА Олексій Чернишов.

Очільник області наголосив, що у 2019 році  на Київську область за бюджетною програмою «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» було виділено бюджетних коштів на загальну суму 661 млн 741 тис. гривень. На сьогодні оздоровлено 4805 осіб  першої категорії та 44 дітей з інвалідністю.

«Та водночас, жодні гроші не компенсують людям понесені ними втрати. Втрати, які  ми особисто несемо донині», – зауважив Олексій Чернишов.

Під час заходу голова КОДА Олексій Чернишов і перший заступник голови Київської облради Тетяна Семенова вручили почесні нагороди учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС.

 

Довідка

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС щорічно відзначають 14 грудня згідно з Указом Президента України від 10 листопада 2006 року № 945/2006 «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС».

Київська область нараховує 601 162 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них 34 660 осіб – учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, з яких 10 922 — особи з інвалідністю.

Читайте також

Жовтень 24, 2020

На Київщині за добу 289 нових випадків захворювання на COVID-19

В Київській області за даними обласного лабораторного центру 24 жовтня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 14247 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 1190 дітей та у 1455 медичних працівників. За добу підтверджено 289 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), з них в 11-тидітей віком від 1 до 15 років (Білоцерківський р-н – 2 (с. Скребиші), […]

Жовтень 23, 2020

«Після канікул діти з Пашківки Макарівського району повернуться на навчання в нову реконструйовану школу», – Василь Володін

У Пашківці Макарівського району завершили реконструкцію школи. Заклад розрахований на 140 учнів. Після завершення канікул діти навчатимуться у комфортних умовах. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Василь Володін сьогодні, 23 жовтня, після інспектування проведених робіт і спілкування з громадою. У рамках реконструкції у закладі замінили вікна та покрівлю, зміцнили фундамент та стіни, а також […]

Жовтень 23, 2020

Звернення голови ОДА Василя Володіна до виборців Київщини!

Шановні жителі Київщини! Уже в цю неділю, 25 жовтня, в Україні відбудуться місцеві вибори. Закликаю всіх бути свідомими, прийти та проголосувати. Це важливий вклад у майбутнє нашої області. Від того, хто стане депутатами обласних, районних, міських рад і головами ОТГ, залежить наше з вами життя на найближчі 5 років. Тож давайте не пропустимо можливість обрати […]

Жовтень 23, 2020

Василь Володін: «На Київщині в «червоній» зоні – Бориспіль, Васильків, Обухів, Бориспільський та Обухівський райони»

На Киїіщині найгірша ситуація з поширенням коронавірусу в Борисполі, Василькові, Обухові та Бориспільському й Обухівському районах. Вони ввійшли до «червоної» зони епідемічної небезпеки. Лише дві території Київської області залишаються в «зеленій» зоні – це Славутич і Ставищенський район. Решта – у «помаранчевій» і «жовтій» зонах. Про це повідомив очільник Київщини Василь Володін сьогодні, 23 жовтня, за результатами засідання Державної комісії […]