Квітень 3, 2020

Благодійники передали Київщині тести для виявлення коронавірусу та засоби захисту

Під час епідемії коронавірусу, що захопила майже увесь світ, до людей приходить розуміння того, що лише злагодженими діями, об‘єднавши зусилля в спільний боротьбі, можливо подолати хворобу.

Київщина не є винятком. Представники влади і бізнесу об’єднуються заради забезпечення обладнанням та засобами захисту лікарів, які сьогодні опинилися на передовій війни з вірусом, та хворих. Тимчасово виконуючий обов‘язки голови Київської облдержадміністрації Василь Володін подякував благодійникам, які підтримали ініціативу Президента України Володимира Зеленського і почали надавати допомогу лікарям і жителям нашої області.

«На всіх рівнях ми робимо все можливе, щоб захистити громадян та забезпечити необхідним обладнанням та засобами особистого захисту лікарів. В той же час ми розуміємо, що зробленого замало, найскладніше чекає попереду. Тому тільки злагоджена робота бізнесу і влади дозволить вчасно забезпечити наші лікарні необхідним обладнанням та засобами захисту. Дякуємо всім, хто відгукнувся на заклики про допомогу. Київська облдержадміністрація вкладає всі сили, використовує всі можливі ресурси для подолання пандемії», – наголосив Василь Володін.

З початку розповсюдження епідемії в Україні Київська область отримала вже два вантажа гуманітарної допомоги державі з Китаю. З першої поставки  Київщина отримала 5900 експрес-тестів для виявлення коронавірусу, а також 3360 масок високого захисту, 350 одноразових комбінезонів біозахисту. Другого разу до Київщини доправили 5220 медичних респіраторів, 5140 медичних масок різного ступеню захисту, 1400 медичних костюмів біозахисту.

2 квітня Київська область отримала гуманітарну допомогу від Української православної церкви. До складу допомоги увійшли 3000 ПЛР тестів (DialPlexQ ™ 2019 nCoV), які Фонд Вадима Новинського закупив в Кореї.

Ця допомога спрямовується до опорних лікарень Київщини, які приймають хворих на коронавірус.

“Фонд Вадима Новинського “На честь Покрова Пресвятої Богородиці” і Смарт-Холдинг стали одними з перших в Україні, хто почав системно надавати підтримку медикам в боротьбі з коронавірусом. Разом з представниками влади, лікарями, суспільством і церквою ми продовжимо спільну роботу”, – сказав директор Фонда Дмитро Сергіїв. Він подякував керівництву Київської області за плідну співпрацю.

Детально про те, які саме медичні засоби і приладдя отримує Київщина, читайте на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та у Фейсбук.

Повідомляє пресслужба КОДА.

Читайте також

Вересень 28, 2021

Пошкодження фасаду в школі №1 міста Українка є механічними та будуть усунуті впродовж тижня, – Василь Володін

Пошкодження фасаду в школі №1 міста Українка Обухівського району мають механічні ознаки та будуть усунуті підрядником у межах гарантійних зобов’язань. На цьому акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Школа №1 в місті Українка була довгобудом, що роками не рухався з мертвої точки. У 2020 році реконструкція будівлі нарешті завершилась. Діти та працівники закладу отримали комфортні […]

Вересень 28, 2021

Три дитбудинки сімейного типу на Київщині отримали ключі від нових мікроавтобусів

Батьки-вихователі трьох дитячих будинків сімейного типу на Київщині отримали ключі від нових мікроавтобусів, придбаних за обласні кошти. Про це сьогодні, 28 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. Так, нові автівки отримали родина Дейкунів із Броварського району та родина Давиденків із Обухівського району, у яких виховуються по дев’ятеро дітей, а також родина Слюсаренків […]

Вересень 28, 2021

Ще два села на Білоцерківщині з’єднають якісною дорогою

У Білоцерківському районі зараз ще два села з’єднують якісною дорогою. Йдеться про населені пункти Острів і Колесникове, які розташовуються у Рокитнянській громаді. Про це сьогодні, 28 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Цього року продовжуємо оновлювати дороги на Київщині в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Автошлях між селами Острів […]

Вересень 28, 2021

Олексій Чернишов: Розвиток індустріальних парків дасть потужний рестарт вітчизняній промисловості

Мінрегіон продовжує працювати над створенням умов для потенційних інвесторів в індустріальні парки — наразі очікується прийняття двох законопроєктів (№5688, №5689), що передбачають відповідні фіскальні стимули. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час відкритого діалогу «Індустріальні парки 2025. Навіщо інвестувати у виробництва». У заході взяли участь представники центральної та місцевої влади, міжнародні […]