Лютий 5, 2019

Безпека та законність – основні вимоги до виборчого процесу

У Головному управлінні Національної поліції в Київській області під головуванням керівника Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука відбулась міжвідомча розширена відеоселекторна нарада з питань забезпечення публічної безпеки під час виборів Президента України.

В нараді взяв участь очільник поліції Київщини та його заступники, керівник ДСНС, представники Центрального виборчого комітету, прикордонної та міграційної служби, Національної гвардії України та громадськості.

Учасники наради з’ясували основні проблемні питання, визначили шляхи їх вирішення, обговорили інші труднощі, які можуть виникнути під час забезпечення безпеки виборчого процесу.

У своїй промові Олександр Терещук зазначив, що влада зробить усе можливе, щоб на території області забезпечити безпечне, прозоре, чесне волевиявлення людей на виборах Президента України.

Одним з основних питань наради стало обладнання виборчих дільниць усім необхідним. Зокрема, обстежені майже усі виборчі дільниці, однак не всі з них відповідають пожежним вимогам. За словами керівника ДСНС Василя Слободяника, 22 дільниці столичної області сьогодні не відповідають таким вимогам і вже направлені подання щодо усунення виявлених недоліків.

Під час наради представник ЦВК Михайло Вербенський зазначив, що до виборчкому зареєструвалось велика кількість кандидатів у президенти України. Більшість з них проводитимуть агітаційні заходи у населених пунктах на свою підтримку. І саме на працівників поліції покладається велика відповідальність забезпечити публічну безпеку під час проведення агітації.

Очільник поліції області Дмитро Ценов у своєму виступі наголосив на основних моментах організації роботи поліції під час виборчого процесу. Передусім, це перевірка виборчих дільниць, попередні розрахунки кількості працівників поліції та додаткових сил для забезпечення публічної безпеки і правопорядку, для оперативнішого реагування на правопорушення створюються додаткові слідчо-оперативні групи.

Це перша нарада у такому розширеному форматі. Але і в подальшому представники різних відомств будуть проводити подібні зібрання для належного виконання державними органами всіх функцій щодо забезпечення конституційних прав громадян.

Читайте також

Січень 24, 2020

Обласну виставку «Обʼєднаймося ж, брати мої» відкрили на Білоцерківщині

Урочисте відкриття обласної виставки учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» відбулося у виставковій залі Білоцерківського краєзнавчого музею. Організаторами свята є департамент освіти і науки Київської ОДА та Комунальний заклад КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Цього року до участі у конкурсі надійшло близько 220 майстерних робіт від юних талантів з усіх куточків Київщини. Це […]

Січень 24, 2020

Разом – дієвіше. ОСББ Київщини об’єдналися для спільних дій

Сьогодні, 24 січня, розпочала свою роботу Громадська організація «Рада об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Київської області» (ГО «Рада ОСББ Київської області»), яка об’єднала понад 40 ОСББ з 15 міст та селищ. Організація створена для захисту прав та інтересів ОСББ та спільного вирішення проблем. Приміром, таких як ремонт ліфтів у старих будинках. Заміна однієї кабінки, за скромними […]

Січень 24, 2020

Напрацьовано новий алгоритм фінансування спорудження соціальних об’єктів в регіоні, прилеглому до Зони відчуження

Керівництво Київщини особливу увагу приділяє реалізації соціальних проєктів в регіоні, прилеглому до Зони відчуження. 23 січня в Київській обласній державній адміністрації відбулося засідання під керівництвом заступника голови КОДА Андрія Лісовика щодо фінансування заходів із спорудження об’єктів соціального призначення у місті Славутичі, Іванківському і Поліському районах. Зазначимо, їх будівництво реалізується за рахунок коштів в обсязі 10 […]

Січень 24, 2020

Обухівщина отримала нового очільника: Олексій Чернишов представив голову Обухівської РДА Олександра Гомона

Сьогодні, 24 січня, голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов представив громаді Обухівського району нового голову районної державної адміністрації Олександра Гомона. Розпорядженням Президента України від 21 січня 2020 року №28/2020-рп, Гомона Олександра Вікторовича призначено головою Обухівської РДА з дати підписання документа. Очільник Київщини вручив новопризначеному керівнику району посвідчення та висловив переконання, що під його чітким […]