Лютий 5, 2019

Безпека та законність – основні вимоги до виборчого процесу

У Головному управлінні Національної поліції в Київській області під головуванням керівника Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука відбулась міжвідомча розширена відеоселекторна нарада з питань забезпечення публічної безпеки під час виборів Президента України.

В нараді взяв участь очільник поліції Київщини та його заступники, керівник ДСНС, представники Центрального виборчого комітету, прикордонної та міграційної служби, Національної гвардії України та громадськості.

Учасники наради з’ясували основні проблемні питання, визначили шляхи їх вирішення, обговорили інші труднощі, які можуть виникнути під час забезпечення безпеки виборчого процесу.

У своїй промові Олександр Терещук зазначив, що влада зробить усе можливе, щоб на території області забезпечити безпечне, прозоре, чесне волевиявлення людей на виборах Президента України.

Одним з основних питань наради стало обладнання виборчих дільниць усім необхідним. Зокрема, обстежені майже усі виборчі дільниці, однак не всі з них відповідають пожежним вимогам. За словами керівника ДСНС Василя Слободяника, 22 дільниці столичної області сьогодні не відповідають таким вимогам і вже направлені подання щодо усунення виявлених недоліків.

Під час наради представник ЦВК Михайло Вербенський зазначив, що до виборчкому зареєструвалось велика кількість кандидатів у президенти України. Більшість з них проводитимуть агітаційні заходи у населених пунктах на свою підтримку. І саме на працівників поліції покладається велика відповідальність забезпечити публічну безпеку під час проведення агітації.

Очільник поліції області Дмитро Ценов у своєму виступі наголосив на основних моментах організації роботи поліції під час виборчого процесу. Передусім, це перевірка виборчих дільниць, попередні розрахунки кількості працівників поліції та додаткових сил для забезпечення публічної безпеки і правопорядку, для оперативнішого реагування на правопорушення створюються додаткові слідчо-оперативні групи.

Це перша нарада у такому розширеному форматі. Але і в подальшому представники різних відомств будуть проводити подібні зібрання для належного виконання державними органами всіх функцій щодо забезпечення конституційних прав громадян.

Читайте також

Липень 12, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 12 ЛИПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 12 липня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 3026 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 253 дітей та у 526 медичних працівників. За добу підтверджено 40 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 2-х дітей віком  8 та 16 років (с. Гастролуччя Баришівського району, м. Біла Церква)  та у 38  дорослих ( […]

Липень 12, 2020

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ 2019-NCOV

В Україні зафіксовано 678 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 12 липня (станом на 9:00) в Україні 53 521 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 1383 летальні, 26 118 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 678 нових випадків. Загалом проведено 796 680 тестувань методом ПЛР. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 2097 випадків; Волинська область — […]

Липень 11, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 11 ЛИПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 11 липня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 2986 випадків захворювання на коронавірус. У тому числі у 251 дитини та у 521 медичного працівника. За добу підтверджено 46 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 6-ти дітей віком від 9 до 17 років (м. Васильків […]

Липень 10, 2020

Василь Володін відвідав з робочим візитом три райони Київщини

10 липня голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін відвідав з робочим візитом Поліський, Іванківський та Бородянський райони області. Основна мета поїздки – комунікація с громадами, виявлення проблемних питань та шляхів їх вирішення. Разом з ним з мешканцями районів спілкувалися начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, очільник Головного управління СБУ у […]