Лютий 5, 2019

Безпека та законність – основні вимоги до виборчого процесу

У Головному управлінні Національної поліції в Київській області під головуванням керівника Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука відбулась міжвідомча розширена відеоселекторна нарада з питань забезпечення публічної безпеки під час виборів Президента України.

В нараді взяв участь очільник поліції Київщини та його заступники, керівник ДСНС, представники Центрального виборчого комітету, прикордонної та міграційної служби, Національної гвардії України та громадськості.

Учасники наради з’ясували основні проблемні питання, визначили шляхи їх вирішення, обговорили інші труднощі, які можуть виникнути під час забезпечення безпеки виборчого процесу.

У своїй промові Олександр Терещук зазначив, що влада зробить усе можливе, щоб на території області забезпечити безпечне, прозоре, чесне волевиявлення людей на виборах Президента України.

Одним з основних питань наради стало обладнання виборчих дільниць усім необхідним. Зокрема, обстежені майже усі виборчі дільниці, однак не всі з них відповідають пожежним вимогам. За словами керівника ДСНС Василя Слободяника, 22 дільниці столичної області сьогодні не відповідають таким вимогам і вже направлені подання щодо усунення виявлених недоліків.

Під час наради представник ЦВК Михайло Вербенський зазначив, що до виборчкому зареєструвалось велика кількість кандидатів у президенти України. Більшість з них проводитимуть агітаційні заходи у населених пунктах на свою підтримку. І саме на працівників поліції покладається велика відповідальність забезпечити публічну безпеку під час проведення агітації.

Очільник поліції області Дмитро Ценов у своєму виступі наголосив на основних моментах організації роботи поліції під час виборчого процесу. Передусім, це перевірка виборчих дільниць, попередні розрахунки кількості працівників поліції та додаткових сил для забезпечення публічної безпеки і правопорядку, для оперативнішого реагування на правопорушення створюються додаткові слідчо-оперативні групи.

Це перша нарада у такому розширеному форматі. Але і в подальшому представники різних відомств будуть проводити подібні зібрання для належного виконання державними органами всіх функцій щодо забезпечення конституційних прав громадян.

Читайте також

Серпень 24, 2019

Київщина урочисто відзначила День Незалежності України

Обласні заходи з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України відбулися у м. Переяслав-Хмельницький на теритоії Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав». З нагоди відзначення двох найзначущіших для нашої країни державних свят громаду області привітав голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян, обласне духовенство та представники Уряду. Як символ єдності українського народу, незалежно від національності та віросповідання, разом із молоддю […]

Серпень 23, 2019

У Київській ОДА відзначили День Прапора

На площі перед Київською обласною державною адміністрацією відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України. Заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер звернувся до присутніх з вітальним словом та наголосив, що Державний Прапор – символ свободи і незалежності України, який уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій, відображає багатовікові процеси розвитку та становлення держави. […]

Серпень 22, 2019

У КОДА відбулося засідання Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС

Під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна відбулося чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у роботі взяли начальник ГУ ДСНС Василь Слободяник, начальник ГУ Держпраці Роман Семчук та начальник управління державного нагляду дотриманням санітарного законодавства ГУ Держспоживслужби у Київській області Арзу Акберов. Присутні обговорили питання про організацію […]

Серпень 22, 2019

Понад 3,3 млрд євро інвестовано в «чисту» енергетику та енергоефективність України за 5 років завдяки ефективним законодавчим змінам

На прес-конференції у Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив журналістам результати роботи за 5 років та ініціативи, завдяки яким українські сім’ї зменшують комунальні платежі, а бізнес інвестує у вітчизняну «зелену» електро- та теплоенергетику. Серед ключових показників роботи: На 6 млрд м3 у рік зменшено споживання газу населенням, бюджетною сферою та теплокомуненерго у 2018 р. […]