Липень 6, 2021

Аспекти розвитку легкої промисловості обговорили на Київщини

Актуальні питання розвитку легкої промисловості Київщини та кадрове забезпечення галузі обговорили сьогодні під час «круглого столу» під головуванням першого заступника голови Київської ОДА Дмитра Назаренка у м. Бровари на базі ТОВ “КИЇВГУМА”.

Захід було організовано спільно з  Українською Асоціацією підприємств легкої промисловості (Укрлегпром). У ньому взяли участь керівники органів виконавчої влади Київської області, місцевої влади, керівники галузевих підприємств та навчальних закладів, група ВБФ «ГОРЄНІЄ», експерти ринку.

«За для сталого розвитку сектору легкої промисловості потрібно об’єднати зусилля обласної та місцевої влади з бізнесом. Облдержадміністрація на чолі з головою Василем Володіним постійно опікується питаннями розвитку промислового комплексу регіону та сприяє реалізації на території Київщини вагомих інвестиційних проєктів, залучаючи вітчизняних та іноземних інвесторів. Крім цього, ми підтримуємо і реалізацію важливих соціальних проєктів, здатних допомогти мешканцям області реалізувати свій потенціал, знайти гідне робоче місце, і тим самим забезпечити кваліфікованими кадрами підприємства регіону», – зазначив перший заступник голови ОДА Дмитро Назаренко.

Він додав, що серед головних чинників, що стримують розвиток підприємств легкої промисловості, нестача оборотних коштів, висока конкуренція з боку зарубіжних та вітчизняних аналогічних товарів, тощо.

Однією з головних також є кадрова проблема, що проявляється в дефіциті висококваліфікованих фахівців. Про підготовку спеціалістів для легкої промисловості та про впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій розповіли керівники Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну й Київського фахового коледжу прикладних наук.

Президент-голова правління Асоціації “Укрлегпром” Тетяна Ізовіт під час заходу презентувала потенціал сектору легкої промисловості. Начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова виступила перед присутніми з важливим питанням щодо соціальної підтримки платників податків.

Над вдосконаленням підготовки кадрів в сучасних умовах працюють спільно обласна влада, освітяни та громадський сектор. Представники групи ВБФ «ГОРЄНІЄ» представили презентацію проєкту SEW Ukraine, спрямованого на розширення можливостей жінок для працевлаштування та підприємництва у легкій промисловості.

Учасники обговорили проблеми галузі та можливості для зростання продажів української продукції на внутрішньому ринку.

Після закінчення основної частини Дмитро Назаренко разом з іншими учасниками ознайомилися з підприємством ТОВ «КИЇВГУМА», на базі якого проводився захід і яке вже понад 90 років є провідним підприємством на ринку гумових виробів України.

«Це підприємство є чудовим прикладом адаптації бізнесу до нових викликів в період пандемії. «Київгума» стали першими вітчизняними виробниками захисного одягу багаторазового використання для медичного персоналу, чим зробили значний внесок в боротьбу з пандемією та в розвиток Київського регіону. Обласна влада вітає активну соціальну позицію компанії», – підкреслив заступник очільника Київщини Дмитро Назаренко.

Легка промисловість в області представлена підприємствами, що займаються текстильним виробництвом, виробництвом одягу, виробів зі шкіри. Загалом на підприємствах легкої промисловості Київщини працює понад 17 тисяч осіб, або 13,2% зайнятих у легкій промисловості України. За минулий рік обсяг реалізованої продукції галузі становив майже 864 млн гривень. Найважливіша галузь легкої промисловості – текстильна.

 

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Читайте також

Січень 26, 2022

Облрада на Київщині знову відтягує сесію. Пристоличному регіону загрожує ще місяць залишатися без бюджету, – Василь Володін

Пристоличний регіон досі залишається без обласного бюджету. Депутати Київської облради так і не розглянули на сесії ні бюджет утримання, ні бюджет розвитку. А це загрожує дестабілізації в економічній та соціальній сферах області. На цьому сьогодні, 26 січня, акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Перший раз проєкт обласного бюджету ми подали на розгляд облради […]

Січень 26, 2022

У рамках «Великого будівництва» на Київщині планують реконструювати Броварський спортивний фаховий коледж

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» планується проведення реконструкції Броварського спортивного фахового коледжу. Завдяки цьому потужність закладу вдасться розширити до більш ніж пів тисячі учнів. Про це сьогодні, 26 січня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Цього року ми будемо продовжувати посилювати спортивну сферу пристоличного регіону. Зокрема в фокусі уваги […]

Січень 26, 2022

Майже 2,5 тисячі жителів сіл Київщини вакцинувались проти коронавірусу за тиждень мобільними бригадами

За минулий тиждень послугами мобільних бригад, які проводять вакцинацію населення, скористались 2 487 жителів сіл Київщини. Про це сьогодні, 26 січня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Ми створюємо всі можливі умови, щоб жителям пристоличного регіону було зручно отримати щеплення проти коронавірусу. Для цього в нас функціонують пункти та центри щеплень. Додатково по […]

Січень 26, 2022

Олексій Чернишов: Фонд енергоефективності збільшить компенсації для учасників програми «Енергодім» у 2022 році

Програма Фонду енергоефективності «Енергодім» покликана заощаджувати до 70% витрат на проведення енергоефективних заходів. Наразі триває робота над збільшенням проєктів та розміру компенсації для учасників Програми. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час відкриття Восьмої Координаційної ради донорів «Фонду енергоефективності», у якій взяли участь заступниця генерального директора Директорату з питань добросусідства та […]