Березень 5, 2021

Асоціація фермерів та приватних землевласників Київщини відзначила своє 30-річчя

4 березня відбулась конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників Київської області, яка була присвячена 30-річчю створення асоціації.

В її роботі взяли участь заступник голови Київської обласної ради Валерій Ксьондзенко, начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Костянтин Довгаль, фермери та приватні землевласники регіону.

Костянтин Довгаль вручив фермерам грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, високий професіоналізм, значні трудові досягнення, самовіддану працю та з нагоди 30-річчя створення Асоціації фермерів та приватних землевласників Київської області.

Також він повідомив, що завдяки спільній роботі облдержадміністрації та Київської обласної ради у кінці 2020 року була прийнята комплексна програма розвитку сільського господарства Київської області на 2021-2023 роки «Дієвий аграрій-успішна громада». Один із напрямів цієї програми передбачає відшкодування за придбане поголів’я великої рогатої худоби.

Учасники конференції обговорили проблемні питання сектору: податкові питання, зберігання та використання пального, користування дорогами загального значення.

«За ініціативи Голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна у минулому році був оновлений посадовий склад Ради з вирішення проблемних питань розвитку АПК області. До її складу ввійшли представники державної податкової служби та інших контролюючих органів, науковці, а також представники Асоціації фермерів та приватних землевласників Київської області. Основні питання, яким займається Рада, – це врегулювання питань щодо реєстрації податкових накладних агровиробниками, роз‘яснювальна робота щодо реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, тощо», – зазначив Костянтин Довгаль.

Резюмуючи, учасники дійшли згоди про спільну активну роботу щодо розвитку агропромислового комплексу області, що у свою чергу сприятиме розвитку сільської території та зайнятості сільського населення.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Читайте також

Квітень 13, 2021

У Київській ОДА затвердили план заходів щодо заборони вилову риби під час весняно-літнього нересту

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін підписав розпорядження, яким  затвердив план заходів з підготовки і проведення весняно-літньої нерестової заборони й охорони водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах регіону в 2021 році. План передбачає охорону риби на таких водоймах, як: – Київське та Канівське водосховища впродовж квітня-червня; – річки Рось та Роставиця упродовж квітня-травня; – річки Тетерів, […]

Квітень 13, 2021

На Київщині розпочинається вакцинація CoronaVac/Sinovac Biotec

Найближчими днями в Київській області розпочнеться щеплення вакциною CoronaVac/Sinovac Biotec, яку область отримала 13 квітня. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін. «Загалом Київський регіон отримав 11600 доз вакцини CoronaVac. Їх вистачить для щеплення 5800 осіб. Вакцина призначена для щеплення маломобільних груп населення, їхніх опікунів, працівників освіти, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного […]

Квітень 13, 2021

11 туристичних магнітів Київщини ввійдуть до національного «Водного маршруту Дніпром»

Одразу 11 туристичних маршрутів Київщини ввійдуть до національного проєкту «Водний маршрут Дніпром». Про це зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін сьогодні, 12 квітня. «Розвиток туристичної сфери прямо пов’язаний з залученням інвестицій, вдосконаленням інфраструктури та покращенням транспортної логістики. Саме тому ми багато працюємо над створенням нових туристичних атракцій у нашому регіоні. Безпосередньо зараз наша область активно […]

Квітень 13, 2021

Анонс. Онлайн брифінг заступника голови КОДА

14 квітня заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик проведе онлайн-брифінг присвячений перебігу реалізації програми “Велике будівництво” на території Київщини. Час брифінгу: 14.00 Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook.   Повідомляє пресслужба Київської ОДА