Вересень 15, 2021

Андрій Лісовик розповів про результати підготовки Київщини до чергової зими

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик повідомив, як Київщина готується до настання зимового періоду.

Про цю інформацію він зазначив сьогодні, 15 вересня, під час онлайн-брифінгу.

«Маємо перед собою важливе завдання – вчасно та якісно підготуватись до зими. Докладаємо зусиль, щоб Київщина могла повноцінно функціонувати навіть під час можливих погодних ускладнень», – акцентував Андрій Лісовик.

Щоб забезпечити належне експлуатаційне утримання автомобільних доріг в зимовий період, цього року буде заготовлено 124 тисячі тонн піщано-соляної суміші, а також 450 тонн холодної асфальтобетонної суміші.

Також в області готують до роботи автодорожню техніку – автогрейдери, бульдозери, екскаватори. Їх будуть використовувати під час розчищення доріг від снігових заметів. Зокрема 314 одиниць спецтехніки вже до роботи готові. Разом з тим в планах заключити додаткові договори на оренду важкої буксирувальної техніки, яку будуть задіювати в разі надзвичайних ситуацій.

Окрім цього, триває робота і в сфері теплопостачання. На Київщині підготували до роботи 1284 котельні та понад 731 км теплової мережі, капітально відремонтували 37 котелень, підготували 111 центральних теплових пунктів, заготували 6,7 тисячі тонн вугілля для роботи котелень.

До зими підготували і житловий фонд. Йдеться про 6294 житлові будинки. В них відремонтували покрівлі, внутрішньобудинкові системи постачання теплової енергії та гарячої води, а також системи холодного водопостачання.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Читайте також

Вересень 25, 2021

За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини

Захворювання на коронавірус виявили у 290 жителів Київщини. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 24 вересня. У розрізі районів ситуація виглядає так: Білоцерківському – 39, у т.ч.  3   дітей ( Білоцерківська МТГ – 10 (м.Біла Церква), Сквирська МТГ –3 (м.Сквира), Тетіївська МТГ – 4, в т.ч. 1 дитина (м.Тетіїв-3, […]

Вересень 24, 2021

Україна отримала ультрахолодові морозильники для вакцин від COVID-19 в межах COVAX

Цього тижня в рамках ініціативи COVAX Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 3 морозильні камери для зберігання вакцини Pfizer від COVID-19 за ультранизьких температур. Морозильні камери з діапазоном температур від -40°C до -86°C виробництва Vestfrost, Данія, будуть встановлені на складі ДП “УкрМедПостач” Міністерства охорони здоров’я України. Закупівля додаткових ультрахолодових морозильників дозволяє збільшити потужності України […]

Вересень 24, 2021

Представники Церков і релігійних організацій Київської області провели засідання

Сьогодні, 24 вересня, відбулося засідання Київської обласної ради Церков і релігійних організацій. Представники різних конфесій обговорили низку важливих питань. Про це повідомив начальник управління культури адміністрації Дмитро Гончаренко. Під час засідання обговорили урочисті заходи з нагоди святкування Ювілею 700-річчя відновлення Київської Римсько-Католицької Церкви в Україні та 100-річчя п’ятидесятницького пробудження на українських землях. Також були обрані […]

Вересень 24, 2021

Екологічні уроки та висадка декоративних композицій – екологи КОДА залучають молодь Київщини до озеленення регіону

Департамент екології та природних ресурсів КОДА провів екологічні уроки для учнів Бучанської НВК СЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Подібну роботу представники КОДА проводять на регулярній основі. Основна ціль побідних бесід з дітьми та підлітками – це підвищення екологічної свідомості, привернення уваги до усвідомленого позитивного ставлення до довкілля та впливу на здоров’я […]