Вересень 18, 2019

Відбувся І етап проекту «Ми Громадяни України» – переможця конкурсу проектів управління молодіжної політики КОДА

13-16 вересня в с. Нещерів Обухівського району громадською організацією «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області» реалізовано І етап проекту «Ми Громадяни України», який є одним з переможців конкурсу проектів управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації.

В заході прийняли участь 5 команд по 10 учнів ЗНЗ Обухівського району, а саме: Великодмитрівська ЗОШ, «Ооли», Краснослобідський НВК, «Оба-на», Академічний ліцей №3 м. Обухова, «Беркути», АЛ №4 м. Обухова, «Патріоти», Трипільська ЗОШ, «Соколята» в с. Нещерів.

Основний акцент Проекту спрямовується на національно-патріотичне виховання та підвищення престижу й поваги до військової служби серед учнівської молоді 8-10 класів ЗНЗ Обухівського району Київської області.

Мета проекту – популяризація служби в ЗС України, формування у молодого покоління готовності захищати Батьківщину. Підвищення рівня готовності у молоді протистояти військовій агресії з боку інших країн. Важливими завданнями проекту є навчити та допомогти  учасників проекту оволодіти  основними принципами і навичками необхідними для оцінки та першочергових дій в екстремальних умовах агресії до моменту прибуття професійних військових сил оборони, оволодіння основними принципами і навичками необхідними для оцінки та надання першої допомоги в екстремальних ситуаціях, психологічна готовність до небезпеки, уміння і готовність їй протидіяти, діяти самому та організовувати взаємодопомогу в екстремальних ситуаціях. Формування у  учасників Проекту  високих моральних, психологічних та соціальних якостей: мужності, стійкості, відваги, рішучості, сміливості, наполегливості, ініціативності, вміння працювати в команді.

За 4 дні учні пройшли заняття на локаціях:

 – перша домедична допомога, основи тактичної медицини;

– топографія та орієнтування на місцевості;

– школа виживання в дикій природі;

– вогнева підготовка, збір-розбір ММГ АК;

– смуга перешкод;

– тактика ведення бою;

– човен.

Наприкінці табору учасники у випробуваннях та змаганнях використовували знання з топографі та орієнтування на місцевості в лісі, подолання смуги перешкод, збір-розбір ММГ АК, надання першої медичної допомоги.

Наступним етапом проекту для 3-х команд переможців буде організований навчальний візит до 169 Навчального центру сухопутних військ «Десна».

Читайте також

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]

Травень 29, 2020

Онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова

30 травня відбудеться онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Початок заходу: 9:00 Брифінг відбудеться в онлайн-режимі. •    Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ  та https://www.facebook.com/moz.ukr/; •    На телеканалах; •    Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити питання можна в онлайн формі . https://moz.gov.ua/article/announcements/onlajn-brifing%c2%a0ministra-ohoroni-zdorovja-maksima-stepanova30.05

Травень 29, 2020

КОДА надасть необхідну допомогу мешканцям будинків у Броварах, чиї квартири могли постраждати внаслідок перестрілки

Стало відомо, що у наслідок ранішньої надзвичайної події у Броварах постраждало майно мешканців міста. На місце події виїхав Андрій Лісовик, заступник голови Київської обласної державної адміністрації. Він має встановити розміри збитків та організувати допомогу, яка потрібна мешканцям квартир, що могли постраждати від стрілянини. «Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА доручив терміново розібратися із ситуацією […]