Вересень 18, 2019

Відбувся І етап проекту «Ми Громадяни України» – переможця конкурсу проектів управління молодіжної політики КОДА

13-16 вересня в с. Нещерів Обухівського району громадською організацією «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області» реалізовано І етап проекту «Ми Громадяни України», який є одним з переможців конкурсу проектів управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації.

В заході прийняли участь 5 команд по 10 учнів ЗНЗ Обухівського району, а саме: Великодмитрівська ЗОШ, «Ооли», Краснослобідський НВК, «Оба-на», Академічний ліцей №3 м. Обухова, «Беркути», АЛ №4 м. Обухова, «Патріоти», Трипільська ЗОШ, «Соколята» в с. Нещерів.

Основний акцент Проекту спрямовується на національно-патріотичне виховання та підвищення престижу й поваги до військової служби серед учнівської молоді 8-10 класів ЗНЗ Обухівського району Київської області.

Мета проекту – популяризація служби в ЗС України, формування у молодого покоління готовності захищати Батьківщину. Підвищення рівня готовності у молоді протистояти військовій агресії з боку інших країн. Важливими завданнями проекту є навчити та допомогти  учасників проекту оволодіти  основними принципами і навичками необхідними для оцінки та першочергових дій в екстремальних умовах агресії до моменту прибуття професійних військових сил оборони, оволодіння основними принципами і навичками необхідними для оцінки та надання першої допомоги в екстремальних ситуаціях, психологічна готовність до небезпеки, уміння і готовність їй протидіяти, діяти самому та організовувати взаємодопомогу в екстремальних ситуаціях. Формування у  учасників Проекту  високих моральних, психологічних та соціальних якостей: мужності, стійкості, відваги, рішучості, сміливості, наполегливості, ініціативності, вміння працювати в команді.

За 4 дні учні пройшли заняття на локаціях:

 – перша домедична допомога, основи тактичної медицини;

– топографія та орієнтування на місцевості;

– школа виживання в дикій природі;

– вогнева підготовка, збір-розбір ММГ АК;

– смуга перешкод;

– тактика ведення бою;

– човен.

Наприкінці табору учасники у випробуваннях та змаганнях використовували знання з топографі та орієнтування на місцевості в лісі, подолання смуги перешкод, збір-розбір ММГ АК, надання першої медичної допомоги.

Наступним етапом проекту для 3-х команд переможців буде організований навчальний візит до 169 Навчального центру сухопутних військ «Десна».

Читайте також

Жовтень 18, 2019

Області мають актуалізувати перспективні плани формування територій

З 86 ОТГ, в яких ЦВК призначено перші місцеві вибори на 22 грудня 2019 року, понад 50 ОТГ не передбачені перспективними планами формування територій громад областей, затвердженими Урядом. Що не дозволить цим громадам перейти на прямі міжбюджетні відносини з державою і бути визнаними спроможними. Тому питання актуалізації перспективних планів потребує прискорення. Обласні державні адміністрації мають […]

Жовтень 18, 2019

Держенергоефективності оприлюднило результати моніторингу комерційного обліку тепла і води в регіонах України

За результатами проведеного Держенергоефективності моніторингу комерційного обліку тепла і води, у 24 регіонах та м. Києві вже оснащено лічильниками: – тепла – 79,3% житлових та 78,2% нежитлових будівель; – холодної води – 72,3% житлових та 94,5% нежитлових будівель; – гарячої води – 16,4% житлових та 52,5% нежитлових будівель. Цікаво, що лідерами із обладнання житлових будівель […]

Жовтень 17, 2019

Майбутніх випускників Фастівщини запрошували на навчання

Майже 770 майбутніх випускників Фастова 16 жовтня   2019  року відвідали День кар’єри у приміщенні Фастівського міського палацу культури, який організували фахівці Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості спільно з представниками управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради та відділу освіти Фастівської районної державної адміністрації. Обирали майбутню спеціальність учні Фастівського ЦПТО, Фастівського автомобільно-дорожнього технікуму, загальноосвітніх шкіл […]

Жовтень 17, 2019

На Миронівщині перепоховали воїнів Другої Світової війни

Церемонія перепоховання останків воїнів, які загинули в роки Другої Світової війни відбулася на території Меморіального комплексу в с.Ходорів Миронівського району. Участь в заході взяли заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, керівництво Миронівського району, керівники Всеукраїнської організації ветеранів України і Київської обласної організації ветеранів України, учасники бойових дій ІІ світової війни, Миронівська районна організація […]